Сьогодні 11.01.2024. Нині в ночі замість того, щоб спати я що робила, ну звичайно читала. Дочитала “І де був той розум” Л. Дж. Шен. Чесно кажучи я трошки в шоці, бо це не зовсім те, що я очікувала. В принципі це і не погано, і не добре, тому що це не повпливало на мою оцінку книги. Думаю 4/5. Гарне оформлення, розділи ведуться від імені Дарки та Пенна але є ще два розділи від особи Мелоді та Джеймі (чомусь постійно забуваю, що він Джеймі. В мене він, бідолаха, настраждався, він то Джиммі, то Джастін, то Джейсон, разочок навіть Джексоном назвала. Таке до речі не лише з ним, а й з іншими американськими іменами на ‘Дж’ ) Сюжет в книзі цікавий та нестандартний. Момент* Просто щоб ви розуміли там високий рівень хтивості та образливих фраз. Я б навіть сказала, що за цією книжкою можна вчитись як оригінально послати людину. Щодо романтики, мені не дуже зайшло, воно там якось трохи неприродньо описано, скажімо я звикла до іншого опису spicy сцен. Ну, це таке, маємо те, що маємо. Але мене не довго тримали емоції від книги. Причина криється в тому, що буквально за 5 хвилин я почала читати “Любов, Америка і світло” продовження книги “ Любов, дідусь і помідори” від чудової української авторки Наталії Ясіновської. Мені дууууже сильно сподобалася 1 частина. Гарно, лаконічно, сучасно, проблематика там справжня, українська, моментами написано за реальними подіями. Тож я пообіцяла собі, що відразу після “І де був той розум” почну читати цю книгу. Ну загалом так і сталося, я ж не знала, що оце ‘зразу’ буде лише через 5 хвилин. Результат: я не виспалася. Ну, хто ж мені книголюбу завинив, що потяг до книжок був невпинний, тож я не жаліюся. Думаю, прочитаю скоро і десь за кілька днів у блозі буде новий запис. Бажаю вам усім хорошого настрою та книжок які виведуть з нечитуна)))
Ми чекаємо саме на твій довгочит!
Більше від автора
Підсумок 2024
Сьогодні перше січня, а отже час підбивати підсумки року.✨
Теми цього довгочиту:
Підсумок РокуПрочитане за грудень
Привіт читачам. Протягом першого місяця зими мені вдалося прочитати всього 3 книги, але кожна з них була хорошою та пам’ятною.
Теми цього довгочиту:
Відгук На КнигуКнига за день
Я прочитала книгу за день Ви здивуєтеся, але наступною я планувала читати іншу книгу. Сиділа, займалася своїми справами аж поки не менше з книжкової полиці не впала вона — "Сусідська угода"
Теми цього довгочиту:
Книги
Вам також сподобається
Довгоочікуваний мир
За ніким незвіданих обставин на території Донецької та частково Луганської областей утворилась аномальна зона, яка поросла незліченною кількістю рослин. Вона приховує свої секрети, які можуть допомогти людству, або знищити його...
Теми цього довгочиту:
КнигиТворці химерного та моторошного
Химерна проза (література) - це жанр, який можна назвати спільним предком горору, фентезі та фантастики. Найвідомішим творцем у цьому жанрі став Лавкрафт, та в нього були попередники, якими він надихався, та сучасники, з якими він разом створював химерні світи.
Теми цього довгочиту:
ГоррорВідгук на книгу “Сад метеликів” Дот Хатчисон
Книга, яку я б не радила читати, якщо тобі максимально погано.
Теми цього довгочиту:
Книги