Королівський борщ

Взято у https://t.me/wasmedia_ua

Королівський борщ із польської кулінарної книги 1682 року Compendium ferculorum.

Борщу (тобто квасу - WAS) візьми з житніх висівок простого рідкого, поклади сухої риби, тобто щуку або рибець звичайний, сухого лосося, карпа дунайського, вудженої або свіжої білуги, сухого осетра, цілої цибулі, яку подаючи викинеш, оселедців мочених яко дунайських тако і морських, сухих грибів, крупок татарчаних (гречки - WAS) дрібних, кмину. Вари те разом і куштуй, солі за смаком додавши, подай в мисці, буде добре.

Поділись своїми ідеями в новій публікації.
Ми чекаємо саме на твій довгочит!
Історично-кулінарний кут
Історично-кулінарний кут@Peter_Bosch

1.6KПрочитань
9Автори
40Читачі
На Друкарні з 15 квітня

Більше від автора

  • Reinheitsgebot – закон про чистоту пива.

    У 1505 році закінчився черговий етап феодальних міжусобиць, що призвів до возз'єднання баварських земель. Баварським герцогом було розпочато реформу щодо уніфікації законодавства, яку завершували його сини на троні. Reinheitsgebot став частиною нового баварського права.

    Теми цього довгочиту:

    Історія
  • Про варіння пива та пиво у літній час

    До наукової епохи пивоваріння (до XIX століття), у Баварії пиво варили тільки навесні і восени, щоб уникнути поширення бактерій, хоча науково існування мікроорганізмів не було на той момент відкрито, але зварене влітку пиво швидко псувалося і втрачало свій смак.

    Теми цього довгочиту:

    Німеччина
  • Пивні чудеса

    Пивних чудес є чимало, і напрочуд багато з них пов’язано з ірландськими святими.Що, в принципі, логічно: Ірландія — це пивна, а не винна країна, і там, де святий Домінік примножує вино, святий Колумбан розливає пиво.

    Теми цього довгочиту:

    Історія

Вам також сподобається

Коментарі (0)

Підтримайте автора першим.
Напишіть коментар!

Вам також сподобається