Маринована каракатиця


Зняти шкіру, розрізати на шматки, викласти на сковорідку, поставити на вогонь, посипати сіллю, гарненько перемішувати; як підсохнуть, викласти на серветку, обкачати в борошні й обсмажити у великій кількості олії, можна з цибулею, а можна без. Посипати спеціями і
їсти з часниковим соусом.

Також дехто, почистивши й нарізавши на шматки, викладає на сковорідку й тримає якомога довше, доки м'якуш не виділить вологу, і цю воду віджимають. Коли м'якоть перестане виділяти вологу, її слід обсушити, а потім довго смажити, рясно полив олією, доти, доки шматочки не покриються зморшками. Потім їх викладають на тарілку, посипають спеціями і їдять. Олія зі сковорідки вже ні на що не годиться, але якщо додати до неї холодного вина, яке разом із парою видалить присмак каракатиці, тоді вона підійде для приготування юшки, і вона буде кращою за ту олію, яку взагалі не використовували в готуванні.

Якщо немає ніякої іншої харчів, крім каракатиці, її слід обсмажити з цибулею, як було сказано вище, потім розкласти по тарілках, полити смачним жовтим соусом з вареним часником, і ця страва наситить.

Свіжу каракатицю слід гарненько промити, потім викласти на пательню або поставити в піч, додавши води, терпкого соку, олії та молодої цибулі. І так готувати. Але перш за все треба позбутися гіркоти.

Поділись своїми ідеями в новій публікації.
Ми чекаємо саме на твій довгочит!
Історично-кулінарний кут
Історично-кулінарний кут@Peter_Bosch

1.7KПрочитань
9Автори
40Читачі
На Друкарні з 15 квітня

Більше від автора

  • Reinheitsgebot – закон про чистоту пива.

    У 1505 році закінчився черговий етап феодальних міжусобиць, що призвів до возз'єднання баварських земель. Баварським герцогом було розпочато реформу щодо уніфікації законодавства, яку завершували його сини на троні. Reinheitsgebot став частиною нового баварського права.

    Теми цього довгочиту:

    Історія
  • Про варіння пива та пиво у літній час

    До наукової епохи пивоваріння (до XIX століття), у Баварії пиво варили тільки навесні і восени, щоб уникнути поширення бактерій, хоча науково існування мікроорганізмів не було на той момент відкрито, але зварене влітку пиво швидко псувалося і втрачало свій смак.

    Теми цього довгочиту:

    Німеччина
  • Пивні чудеса

    Пивних чудес є чимало, і напрочуд багато з них пов’язано з ірландськими святими.Що, в принципі, логічно: Ірландія — це пивна, а не винна країна, і там, де святий Домінік примножує вино, святий Колумбан розливає пиво.

    Теми цього довгочиту:

    Історія

Вам також сподобається

Коментарі (0)

Підтримайте автора першим.
Напишіть коментар!

Вам також сподобається