Стрілецькі фестивалі супроводжувалися бенкетами. Так, у 1449 р. гільдія арбалетників Св. Георгія з Брюгге (близько 130 осіб) відзначила закінчення змагань бенкетом. Відразу після церковної служби, проведеної в каплиці гільдії, арбалетники, одягнені у свої чорні лівреї, прикрашені білим щитком з хрестом Св. Георгія та зелені каптури, приступили до урочистої трапези. Для неї було закуплено 3 дорогі вирізки шинки, 3 вирізки дешевше, 5 шматків яловичини, 30 курчат, 12 гусей, 12 кроликів, 4 фунти сала для приготування, 2 торти і 16 пирогів. Стрілки запивали їжу дорогим рейнським вином (7 діжок), дешевшим червоним вином (9 діжок) і делфтським пивом (1 діжка).
На банкеті в 1470 р. арбалетники цієї ж гільдії споживали в їжу 1 чаплю, 12 гусей та 33 курчати.
Ми чекаємо саме на твій довгочит!
Більше від автора
Reinheitsgebot – закон про чистоту пива.
У 1505 році закінчився черговий етап феодальних міжусобиць, що призвів до возз'єднання баварських земель. Баварським герцогом було розпочато реформу щодо уніфікації законодавства, яку завершували його сини на троні. Reinheitsgebot став частиною нового баварського права.
Теми цього довгочиту:
ІсторіяПро варіння пива та пиво у літній час
До наукової епохи пивоваріння (до XIX століття), у Баварії пиво варили тільки навесні і восени, щоб уникнути поширення бактерій, хоча науково існування мікроорганізмів не було на той момент відкрито, але зварене влітку пиво швидко псувалося і втрачало свій смак.
Теми цього довгочиту:
НімеччинаПивні чудеса
Пивних чудес є чимало, і напрочуд багато з них пов’язано з ірландськими святими.Що, в принципі, логічно: Ірландія — це пивна, а не винна країна, і там, де святий Домінік примножує вино, святий Колумбан розливає пиво.
Теми цього довгочиту:
Історія
Вам також сподобається
Торгівля, ремесла та міські еліти: Економічна динаміка міста Західної Європи у ХІ-ХV ст
Як розвивалась торгівля в середньовічному місті? Чому цехи і майстерні доби середньовіччя були зачинені для чужих? Розберемо ключові аспекти економічного становища середньовічного міста !
Теми цього довгочиту:
СередньовіччяЄвропейські Мечі 12-того сторіччя
Перше, з чого почнемо, це роль мечів на полі битви. В супереч поп-культурі, вони зовсім не були основною зброєю, мечі були другорядною зброєю, та зброєю самозахисту.
Теми цього довгочиту:
СередньовіччяImperium Rutenorum: Україна колоніальна
Імперіалізм Королівства Руського часів Данила I Романовича на прикладі війни за Австрійську спадщину. Деконструкція тубільського мислення.
Теми цього довгочиту:
Історія