Що не потрібно робити у стосунках

Не намагайтеся закрити свої дитячі дефіцити і залікувати травми минулого за рахунок іншого
У всіх є певні очікування і установки, часто несвідомі. Але варто пам’ятати: стосунки - це не про терапію, а про бажання підвищити власне психологічне та емоційне благополуччя. Мати можливість розділити і радість, і смуток. Бо вдвох все ж таки краще, ніж наодинці.

Не намагайтеся здаватися кращим, ніж ви є
На початку стосунків ми прагнемо показати себе з найкращого боку. Зацікавити, захопити, "прорекламувати") Головне - не захоплюватися, бо постійна напруга і тривога вам забезпечені. Однак і всю правду-матку про себе і своє життя на перших зустрічах не треба вивалювати на людину. Ви не на сповіді і не на прийомі у психотерапевта. Усьому свій час, і для довіри також. Прислухайтеся до себе.

Не забороняйте собі та своєму партнеру хвилинки слабкості
Часом навіть у близьких стосунках ми намагаємося приховувати свої слабкі та вразливі місця. Але при цьому дозволяємо собі натискати на "червоні" кнопки іншого. Це дає відчуття переваги, контролю. І руйнує стосунки. Але ж ми хочемо таких стосунків, в яких можна бути не тільки сильними. А й "розмістити" свою слабкість. Та знати, що тебе приймуть і любитимуть будь-яким. Це працює в обидва боки.

Не намагайтеся змінити іншого "під себе"
Пам'ятайте: людина змінюється тільки тоді, коли у неї є величезна мотивація. Або ж коли розуміє, що далі так вже не можна. Ключове тут - самостійне і свідоме рішення. Якщо ж тиснути, вмовляти, маніпулювати, то з цього зазвичай нічого хорошого не виходить.

Поділись своїми ідеями в новій публікації.
Ми чекаємо саме на твій довгочит!
Дружня психологиня
Дружня психологиня@j_korobenko

Тут спокійно та цікаво)

184Прочитань
0Автори
7Читачі
На Друкарні з 25 серпня

Більше від автора

  • Сумніви у симпатії

    Якщо ви не впевнені, у вас є сумніви, чи подобаєтесь ви вашому потенційному партнеру або чи подобається вам ця людина - то, зазвичай відповідь одна. Ні. Жорстко, але це правда. Бо коли людина нам подобається – це очевидно. У вас буде внутрішнє глибоке знання: так або ні.

    Теми цього довгочиту:

    Психологія
  • Провина вцілілого: як з цим упоратися

    Що можна зробити, щоб не було так гостро та не боліло.  ☑️ Нагадайте собі: війна – не ваша провина. Спрямуйте емоції на ворога, який розпочав її.

    Теми цього довгочиту:

    Птср
  • Ключові моменти у спілкуванні з військовим/ою

    Ненав'язливість. Не вимагайте та не наполягайте, щоб вам регулярно та чітко відповідали. Інколи справді немає на це можливості. Ви зі своїм хвилюванням ще може впоратися, а захисник дуже ризикує життям, шукаючи зв'язок, щоб надіслати вам повідомлення.

    Теми цього довгочиту:

    Психологія

Вам також сподобається

Коментарі (0)

Підтримайте автора першим.
Напишіть коментар!

Вам також сподобається