“Іронія долі” vs “Відпочинок за обміном”: шлях до токсичності чи емоційного здоров’я?
Психологічний розбір з порівняльним аналізом фільмів "Іронія долі" та "Відпочинок за обміном". Токсичні посили проти здорових цінностей
Психологічний розбір з порівняльним аналізом фільмів "Іронія долі" та "Відпочинок за обміном". Токсичні посили проти здорових цінностей
Продовження історії Олівії. Зустріч із її порятунком або цілковитою згубою. Будь-які співпадіння є випадковими і все написане - це політ уяви автора. Даний текст не закликає до намірів втілити щось із написаного в реальності. Дякую🙏
Якщо ви не впевнені, у вас є сумніви, чи подобаєтесь ви вашому потенційному партнеру або чи подобається вам ця людина - то, зазвичай відповідь одна. Ні. Жорстко, але це правда. Бо коли людина нам подобається – це очевидно. У вас буде внутрішнє глибоке знання: так або ні.
Коли мене нема довгий час, я помічаю, що стілець пересунуто, чашку розбито, хтось купив новий чай, який мені тепер пити. Ти вживаєш нові слова. На холодильнику чийсь чужий магніт. В тебе нове хоббі. По периметру кімнати розвішані не мої вогники.
А якщо щедрість стане заразливою?
Деяким людям здається, що якщо поводитися так, як очікують від нас інші, то можна заслужити їхню любов. Якщо бути хорошою, поступливою, терплячою людиною. Погоджуватися, проявляти чудеса розуміння і тотальної підтримки, то люди побачать вас і гідно оцінять.
Чому гомофобія радше хвороба, аніж гомосексуальність? Яка психологія гомосексуальності? Де, коли, як та чому зароджуються переконання, щодо гомосексуальної орієнтації? Яка нейробіологія гомосексуальності? Отримайте відповіді на ці питання у цій статті✨️
Цей пост буде складатися з двох частин: в одній я розповім про те, чого варто уникати в розмовах із захисником. А в наступній – які слова та поведінка будуть справжньою підтримкою для нього.
Стосунки закінчуються тоді, коли двоє перестаютьспілкуватися.Ділитися новинами, радостями і печалями. Задавати питання, цікавитисяодин одним. Обговорювати різні теми, вирішувати, а не замовчувати, конфлікти
Війна жорстко змінює і залишається всередині. Ті, хто побував на війні, хто кожної миті молився за своє життя, аби воно продовжилося б ще на хвилину. Хто пройшов надлюдські випробування, бачив жахіття, смерть і стільки всього, що емоції і думки тепер складно помістити у слова.
Як проявляється любов дорослих, а як - незрілих особистостей, інфантильних? Кордони Між дорослими людьми завжди є кордони. Є чітке розуміння: «ти», «я» і «ми». Немає цілковитого і тотального злиття і розчинення один в одному (ніби цукор у чаї – рррраз і нема!)
Війна – це випробування. І для стосунків в тому числі. З одного боку багато людей розлучаються, розходяться, у них закінчуються довгі стосунки. Люди зраджують один одного, таємниці виходять на поверхню, руйнується все звичне.
Тривожна прив’язаність – це: - Напруга. Ви весь час насторожені. Якщо все добре – боїтеся від душі порадіти і поділитися своїм щастям. Якщо ж трапляються проблеми – сприймаєте їх у сто разів сильніше, ніж вони є насправді.
Якщо коротко, то на кожного із нас – по-різному. Загострює певні якості, відкриває нові риси характеру, змушує діяти незвично, наново пізнавати себе, шукати своє місце в цьому світі. В цей період руйнуться чи навпаки встановлюються зв’язки
Зазвичай, коли описують уникаючий тип прив’язаності, говорять про холодність, закритість, беземоційність та недовіру. Але не акцентують увагу на тому, наскільки людині насправді страшно довіритися іншому
Стосунки з близькими людьми можуть бути джерелом великої радості, але водночас вони можуть викликати труднощі й напругу. Важливо навчитися будувати і підтримувати здорові взаємини, розв'язувати конфлікти і проявляти емпатію.
Не намагайтеся закрити свої дитячі дефіцити і залікувати травми минулого за рахунок іншого У всіх є певні очікування і установки, часто несвідомі. Але варто пам’ятати: стосунки - це не про терапію, а про бажання підвищити власне психологічне та емоційне благополуччя.
Є люди, які ніколи вас не приймуть, щоб ви не робили. Ні у ваших досягненнях, ні у вашій любові до них, ні, тим більше, у ваших провалах – не підтримають і не поспівчувають.
За кожними дверима – історія. Хтось відкриває їх назустріч, а хтось тримає на замку. А ти готовий відкритися?