Смажена сушена тріска
Візьми хорошу сушену тріску, зніми шкуру, замочи на одну ніч у холодній воді. Потім поклади під прес в оцет, так щоб він покривав рибу цілком.Зв'яжи воєдино 2 частини риби і поклади на гриль. Роздуй під ним вугілля. Перевертай рибу, збризкуй вершковим маслом. Потім візьми борошно тонкого помелу і яйця, додай туди меленого перцю або імбиру і трохи шафрану, достатньо посоли. Коли риба стане дуже гарячою, покривай рибу отриманим рідким тістом (кляр). Стеж, щоб вугілля під рибою було розпеченим до червоного. Густо покривай тістом і запікай, поки шар не буде досить великим. Потім зніми з вогню і так подавай.
Ми чекаємо саме на твій довгочит!
Більше від автора
Reinheitsgebot – закон про чистоту пива.
У 1505 році закінчився черговий етап феодальних міжусобиць, що призвів до возз'єднання баварських земель. Баварським герцогом було розпочато реформу щодо уніфікації законодавства, яку завершували його сини на троні. Reinheitsgebot став частиною нового баварського права.
Теми цього довгочиту:
ІсторіяПро варіння пива та пиво у літній час
До наукової епохи пивоваріння (до XIX століття), у Баварії пиво варили тільки навесні і восени, щоб уникнути поширення бактерій, хоча науково існування мікроорганізмів не було на той момент відкрито, але зварене влітку пиво швидко псувалося і втрачало свій смак.
Теми цього довгочиту:
НімеччинаПивні чудеса
Пивних чудес є чимало, і напрочуд багато з них пов’язано з ірландськими святими.Що, в принципі, логічно: Ірландія — це пивна, а не винна країна, і там, де святий Домінік примножує вино, святий Колумбан розливає пиво.
Теми цього довгочиту:
Історія
Вам також сподобається
Теми цього довгочиту:
Друга Світова Війна“Флактурми” - зенітні вежі Райху
Короткий опис історії та конструкції "Зенітних веж" Німеччини з наглядними іллюстраціями
Теми цього довгочиту:
Друга Світова ВійнаГерхард Шредер: «Потужні сили», які стоять за Зеленським, перешкоджають досягненню миру - Die Welt
Вперше про свою роль у мирних переговорах між Україною та Росією розповідає колишній канцлер СДПН Шредер. Вторгнення Путіна було «серйозною помилкою», але Німеччині слід остерігатися занадто різкої критики через її історичний зв'язок із Росією.
Теми цього довгочиту:
Війна В Україні