Ти можеш написати свій роман за 20 годин!

Сьогодні я хочу відповісти на запитання «Скільки часу потрібно, щоб написати книгу?» і дати вам чесну оцінку того, скільки часу потрібно для написання книги.

Як швидко ви можете написати книгу? Давайте спробуємо відповісти на це за допомогою математики.

Скажімо, для прикладу, ви можете друкувати 60 слів за хвилину. Звичайно, ви можете друкувати трохи швидше або трохи повільніше, але якщо ви не впевнені у своїй справжній швидкості друку, ви завжди можете пройти безкоштовний онлайн-тест на набір тексту (їх в інтернеті безліч варіантів - дослідіть себе))

Візьмемо середню кількість слів у романі, яка становить ну приблизно - 70 000 слів.

Це рівняння дасть нам гарне уявлення про те, що може бути фізично можливим. Це все звісно індивідуально! але відштовхуємося від середньостатистичних можливостей людини. Повторюсь, це не стосується кожної людини чи кожного типу книг.

Однак, принаймні, ми будемо знати про те, що може бути фізично можливим.

Просте рівняння: візьміть кількість слів у романі та поділіть її на кількість слів, які ви можете набрати за хвилину.

Отже, давайте порахуємо. Якщо ви вводите 60 слів на хвилину, а середня довжина вашої книги становить 70 000 слів, ми легко розв’яжемо це математичне рівняння.

70 000 слів ÷ 60 слів = 1167 хвилин.

Тепер давайте перетворимо ці хвилини на години. Щоб обчислити час написання, нам просто потрібно перевести хвилини в години. В 1 годині 60 хвилин, тому ми можемо обчислити, скільки годин, просто поділивши наше число 1167 на 60.

1167 хвилин ÷ 60 хвилин = 19,45 годин.

Таким чином, теоретично можна було б написати книгу менш ніж за 20 годин. Ви можете написати свою книгу менш ніж за 24 години.

Не очікувано, правда!)))

Що!?! Весь роман за 20 годин!!!! Це неможливо!!!!

Так, звичайно, неможливо. Можливо, якщо ви думаєте лише про аспект набору тексту, це технічно можливо. Однак для більшості з нас це абсолютно нереально.

На написання книги йде набагато більше, ніж просто набір тексту, тому я знаю, що 20 годин — це нереалістична кількість часу, яку ви можете дати, щоб написати книгу.

Тож не хвилюйтеся: я зовсім не очікую, що ваш рукопис читатиму вже завтра)))

Я не тільки не очікую цього, але й не рекомендую (хоча назріває цікавий челендж)))))

5 по-справжньому вагомих причин чому я рекомендую писати книгу за 24 години

1. Ваше тіло заслуговує на краще

Як письменнику дуже важливо дбати про своє фізичне здоров’я.

Для початку, якщо ви спробуєте написати книгу за 24 години, безсумнівно, приблизно через 12 годин у вас почнуть боліти зап’ястки, очі та спина. Сидіти в одному положенні протягом 20 годин не може бути здоровим для вас.

Я знаю, що мій особистий фізичний ліміт за будь-який 24-годинний проміжок часу становить приблизно 15 000 слів. Це під час писання за зручним стільцем і частих перерв, щоб прогулятися та розтягнути тіло та розум.

Їсти теж треба. Я поєднуюїжу з багатьма літрами кави)) і тоді легко можу налаштоватися писати цілий день і ніч (хоча це не завжди спрацьовує)))

2. Ваше соціальне життя заслуговує на краще

Важко писати, коли в кімнаті хтось інший постійно ходить, човгає, щось у тебе питає, або в моєму випадку моя дитина (саме тоді коли я прошу не чіпати мене бодай 2 годинки!) постійно потребує моєї допомоги!))).

Однак написання, ізолювавшись від решти світу, також може призвести до небажаних результатів. Закриваючись від світу, щоб писати, ваші стосунки можуть постраждати. Хоча це може звучати як мрія, буває дуже важко налагодити стосунки, які страждають від відсутності участі в них безпосередньо.

Крім того, є додаткові переваги для розмов і взаємодії між людьми в реальному житті. Реальні розмови з реальними людьми є одним із найкращих способів розвинути свої навички написання діалогів.

3. Ваша розсудливість важлива

Я впевнена, що ми можемо погодитися, що всі письменники божевільні. Однак дозвольте мені дати вам велику мудрість:

Нормально думати про божевільні речі, НЕ можна ДІЯТИ на основі божевільних думок

Наприклад, припустімо, що ви автор кримінальних трилерів – це нормально писати про злочини, але ви, звісно, ​​знаєте, що насправді вчиняти злочини ЦЕ НЕ ДОБРЕ))

Якщо ви проводите дні без сну чи їжі, у кращому випадку ви будете примхливі та дратівливі. У гіршому випадку ви можете прийняти неправильні рішення, які потенційно можуть поставити під загрозу вашу власну безпеку та добробут або добробут інших.

4. Писати Burnout є реальним

Впевнена що ви коли-небудь відчували, що письмо вигорає. Це коли ти пишеш так багато, що згораєш і раптом відчуваєш, що тобі не хочеться писати.

Ви провели всі ці дні, пишучи й пишучи, ви нехтували своїм фізичним і емоційним здоров’ям, і ваша сім’я почала обурюватися, що ви існуєте кілька тижнів окремо від них.

Ви прокидаєтеся, виконуєте ранкову рутину, а потім заходите до свого кабінету щоб почати писати – і… нічого. Набираєш, видаляєш. Ви пишете, і ви читаєте те, що ви написали, і розумієте, що це абсолютно жахливо і в підсумку буде повністю скасовано в частині перегляду.

Ви вирішуєте, що вам не дуже хочеться писати, тож натомість знаходите будь-які можливі причини НЕ писати. Більшість із них не надто важливі, і насправді це не те, чим ви зазвичай займаєтеся.

Саме тоді ідея робити що-небудь, крім писання, навіть якщо це щось жахливе та нудне, що ви зазвичай хотіли б зробити, звучить більш привабливо. Якщо ідея почистити кухонну підлогу зубною щіткою звучить набагато веселіше та захоплююче, ніж писати, ви відчуваєте виснаження та уникання письма.

5. Приховані витрати часу на написання книги

Нарешті, якщо перші 4 причини виявилися недостатньо переконливими для вас, ми всі знаємо, що писати набагато більше, ніж просто друкувати.

У ці 20 годин не входить час на планування плану вашого роману , дослідження даних,  перегляд або редагування , надсилання листів із запитами видавцям або маркетинг вашої книги після її публікації.

Деякі письменницькі експерти стверджують, що ви повинні витрачати стільки часу на перегляд, скільки витрачаєте на написання. Отже, якщо написання книги займає 20 годин, ми можемо очікувати, що на її перегляд може знадобитися ще 20 годин.

Тож насправді, якщо додати деякий час для всіх цих речей, наш новий розрахунок часу буде таким.

  • Час на планування/конспект/дослідження:  5 годин

  • Час друку: 20 годин

  • Час першого перегляду : 20 годин

  • Час редагування : 10 годин

  • Збір відгуків про книгу: 8 годин

  • Остаточна редакція/редагування: 10 годин

  • Пошук і вибір методу публікації: 18 годин

  • Форматування книги та дизайн обкладинки : 15 годин

  • Маркетинг книги : 20 годин

Давайте додамо це все разом. 5 + 20 + 20 + 10 + 8 + 10 + 12 + 20 = 120.

Ось і маємо: щоб правильно написати книгу, потрібно щонайменше 120 годин. Звичайно, деякі речі, як-от маркетинг книги, триватимуть довше, тому що ви не просто продаєте книгу один раз і забуваєте про неї! Однак для простоти ми включимо лише те, що можемо зробити під час початкового запуску.

Також важливо зазначити, що це лише загальні часові рамки для кожної діяльності. Всіми ми письменники різний. Деякі автори, наприклад, можуть витратити 20 годин на планування та дослідження.

Але знову ж таки не забуваємо що 120 годин то робочі і вони не можуть тривати як беззупиний марафон!

В середньому при 6 годинній роботі щодня (за які ви спокійно і виважено надрукуєте 2500 знаків з пробілами), при комфортному режимі роботи ви зможете спокійно написати свій роман за 100-105 днів.

Тому, як на мене, краще не влаштовувати собі такі стресові челенджи, які призведуть до вигорання і відкладуть бажання писати на дууууже довго.

Але вирішувати Вам)

Поділись своїми ідеями в новій публікації.
Ми чекаємо саме на твій довгочит!
Мольфарка за наймом
Мольфарка за наймом@kosenkoart

письменниця, порадниця

1.1KПрочитань
2Автори
32Читачі
Підтримати
На Друкарні з 15 жовтня

Більше від автора

Вам також сподобається

Коментарі (6)

Треба буде спробувати, дякую

Вам також сподобається