Тиша: знайти себе в шумному світі

Автор: Nick Fewings. Опубліковано на Unsplash

Інколи тиша — це найгірше та найкраще, що залишається з тобою. Тиша може бути гнітючою, коли ми відчуваємо самотність, тривогу чи страх. Вона може посилювати не зовсім приємні явища у житті та змушувати нас занурюватися у важкі думки. З іншого боку, тиша може бути порятунком у цьому шаленому світі, коли ми шукаємо спокою, рефлексії або можливості побути сам на сам. Пригадати: «Хто я?» Як на мене, саме тиша не дає забути, хто я. Хто ми.

Тиша як всесвіт: тиша — це щось безмежне та багатогранне, щось всепоглинаюче. У ній приховані звуки, відтінки та відчуття. Вона різна.

Дійшла до висновку, що їх є дві. Зовнішня тиша супроводжується відсутністю звуків навколо. Внутрішня тиша — гармонія та спокій, впорядкованість думок.

Гадаю, тиша навколо допомагає почути себе, відчути свій стан, зазирнути глибше. Однак буває й так, що саме у тиші ми стикаємося з найгучнішими страхами та тривогами.

Тиша — це не просто відсутність звуків, це простір для самопізнання. Це місце, де немає ролей — є лише ти.

Іноді тиша — це запитання. Або ж відповіді. Але завжди тиша — це можливість почути себе.

Поділись своїми ідеями в новій публікації.
Ми чекаємо саме на твій довгочит!
Ярка
Ярка@yaryna

Пишу, що спадає на думку.

5Прочитань
2Автори
0Читачі
На Друкарні з 31 березня

Більше від автора

  • Втома не знає дому: коли втома стає твоїм супутником.

    “Ще трохи”, “Ну ще до 19:00”, “О, вже 18:00, то до 19:00 недалеко”. Фрази, які сигналізують про втому, яка захоплює життя. Вона не дає тобі зупинитися і ти буквально ходиш розбитий. Ходиш і думаєш про те, щоб завтрашній день не настав.

    Теми цього довгочиту:

    Втома

Вам також сподобається

Коментарі (0)

Підтримайте автора першим.
Напишіть коментар!

Вам також сподобається