То як же себе “продавати“?

Як зацікавити видавця своєю історією і все ж таки “продати“ себе як автора? Це напевно одна з найбільших проблем, з якою стикаються всі автори початківці.

Часто з обмеженим бюджетом буває важко придбати рекламу чи провести великі рекламні акції. На щастя, є абсолютно безкоштовні способи продати свою книгу – як онлайн, так і поза ним.

Ви виконали всю важку роботу над написанням свого роману – тепер настав час змусити людей його прочитати!

Я пропоную ідей, які перевірила особисто на собі тому впевнена що вони обов’язково допоможуть і вам налагодити зв’язок із аудиторією та рекламувати свою книгу, щоб інші могли насолоджуватися вашою працею!

Почнімо!)

1. Фан-сторінка автора у Facebook

Створивши окрему сторінку для себе як автора обов’язково запросіть усіх своїх друзів до неї і заохочуйте свою родину та друзів шарити сторінку та запрошути своїх друзів.

2. Закріпіть обкладинку книги та посилання для покупки на Pinterest

Pinterest — це соціальна мережа для створення візуальних закладок, у якій працюють мільйони людей. Закріпіть його на відповідних дошках і напишіть переконливе резюме про те, чому хтось повинен це прочитати.

3. Twitter також дієвий майданчик для просування книги

У 140 символів або менше повідомте своїм підписникам у Twitter причину, чому вони хочуть переглянути вашу книгу.

4. Профіль на GoodReads

Створюйте на цьому майданчику огляди на власні та чужі тексти. Обов’язково також додайте цитати з вашої книги!

5. Обліковий запис Google+

Google+ – це ще одна соціальна мережа, у якій ви можете спілкуватися з потенційними читачами та лідерами видавничої галузі.

6. Додайте свою книгу до свого електронного підпису

Переконайтеся, що у вас є посилання на вашу книгу з коротким викладом у нижньому колонтитулі кожного електронного листа, який ви надсилаєте.

7. Подружіться з букблогерами

Налагодьте стосунки з блогерами у вашій цільовій аудиторії та запропонуйте зробити гостьову публікацію на тему, яка цікавить читачів блогу.

8. Створіть відео YouTube

Ймовірно, це слід робити професійно, але це може допомогти вам піднятися в пошукових системах і залучити більше людей на ваш веб-сайт або на сторінку продажу вашої книги. Зробіть буктрейлер або подумайте про випуск інтерв’ю автора у відеоформаті.

9. Створіть презентацію для SlideShare.com

Slideshare — це мережа презентацій слайд-шоу. Ви можете створити слайд-шоу з трейлером вашої книги або планом книги. Знову ж таки, це допомагає відображатися в пошукових системах і охоплювати більшу аудиторію.

10. Зверніться до місцевих бібліотек

Обов’язково скористайтесь цією порадою! відвідайте найближчу до вас бібліотеку та запропонуйте запланувати подію, щоб зробити читацький вечір з вами як автором або зустріч з їхнім книжковим клубом.

11. Спілкуйтеся з іншими авторами у вашій ніші

Ви можете досягти успіху, спілкуючись з іншими авторами та організовуючи спільні розіграші або обмінюючись рекламними банерами у своїх блогах.

12. Бук фести це сила

Письменницькі з’їзди та конференції – чудовий спосіб налагодити зв’язок, налагодити зв’язок і ще раз налагодити зв’язок.

13. Приєднуйтеся до зустрічей письменницьких груп

Перейдіть на Meetup.com, щоб знайти зустрічі поблизу вашого дому. Завжди є кілька книжкових клубів і груп письменників. Приєднання до письменницької групи може значно змінити вашу письменницьку кар’єру!

14. Даруйте примірники своєї книги

Ви ніколи не знаєте, як далеко може зайти книга в місцевому кабінеті лікаря, некомерційної організації чи церкви!

15. Подайте заявку/номінуйте свою книгу на нагороди

Є безліч книжкових нагород. Ці нагороди можуть допомогти вам заслужити довіру як до письменника . Чим більше ви заявите, тим краще!

16. Пропонуйте проводити читання книг у місцевих кав’ярнях книгарнях

Є так багато способів зв’язатися зі своєю аудиторією через місцеві читання!

Якщо ви написали дитячу книгу, запропонуйте її прочитати в класі. Якщо ви читаєте книгу про птахів, ви можете подумати про те, щоб почитати її в зоологічному музеї.

17. Прямі етери

Facebook Live, Google+ Hangouts та інші онлайн-вебінари — це чудовий спосіб організувати подію в прямому ефірі, не виходячи з офісу, і запросити учасників з усього світу!

Дайте своїм читачам можливість поставити вам запитання про все, що стосується вашої книги, або поділитися спеціальною ексклюзивною інформацією лише для читачів. Це чудова стратегія для письменників-нон-фікшн.

18. Недооцінюйте Instagram

Instagram часто нехтують у сфері книжкового маркетингу для авторів, але є багато можливостей для того, що ви можете зробити!

Сфотографуйте людей, які читають вашу книгу, і створіть кілька хештегів, які ваша аудиторія зможе використовувати, якщо вони прочитають вашу книгу або зроблять фото, пов’язане з темою.

19. Повернення до Альмаматер

Ваші вчителі письма будуть раді дізнатися, що ви опублікований автор! Ваш інформаційний бюлетень для випускників коледжу також може бути зацікавлений у включенні інформації про вашу книгу в свої публікації.

Навіть якщо ваші вчителі давно вийшли на пенсію, було б доцільно пошукати їх і дізнатися, чи можете ви знайти спосіб зв’язатися з ними та повідомити їм, що вони надихнули вас стати автором публікацій!

20. Закулісся творчого процесу

Створіть на своєму веб-сайті спеціальний розділ, який є приватним і матиме доступ лише для тих, хто читає вашу книгу. Ви можете запропонувати безкоштовні роздруківки, завантаження, безкоштовну аудіоверсію тощо.

Ці речі змусять людей спілкуватися з вами як із письменником і підвищать вірогідність того, що вони захочуть поділитися вашою книгою зі своїми друзями та родиною.

21. Створіть подкаст

Подкаст допоможе вам зв’язати читачів і надати їм цінну інформацію, а також спонукати їх прочитати вашу книгу. Подкасти легко створювати за допомогою простого програмного забезпечення для запису вдома. хто знає Це навіть може бути чудовим способом тримати читачів у курсі подій!

22. Майте розділ подій на своєму веб-сайті

На веб-сайті вашого автора має бути багато функцій, і календар подій надзвичайно важливий! Розкажіть своїм відвідувачам, де ви будете і що збираєтеся робити.

Щоразу, коли ви відвідуєте подію, обов’язково розміщуйте про це у своєму блозі та в соціальних мережах.

23. Колаби

Продаєте електронну книгу? Блогерів буде більше спокушати згадати вашу книгу, якщо вони зможуть отримати частину продажів.

Amazon має чудову партнерську програму, частиною якої часто вже є більшість блогерів. Якщо ви продаєте власноруч опубліковану електронну книгу, відвідайте такі сайти, як ClickBank, JVZoo та eJunkie.

24. Майте візитну картку

Ви ніколи не знаєте, кого зустрінете, просто виконуючи справи або гуляючи з компанією друзів. Візитна картка — це чудовий спосіб швидко й легко обмінюватися контактною інформацією, не намагаючись шукати ручку й папір, щоб записати ваше ім’я.

25. Мерч

Ви можете безкоштовно створити магазин із тематичними принтами товарів на замовлення на таких сайтах, як Printful , CafePress, SpreadShirt та інших.

Ваших шанувальників може зацікавити те, що ви пропонуєте, особливо якщо це унікальне та пов’язане з вашими книгами чи повідомленнями, про які ви пишете. Це може призвести до маркетингу з уст в уста.

26. Розсилайте запрошення на події Facebook

Деякі люди не відповідатимуть на електронні листи, але вони відповідатимуть на запрошення на подію Facebook для маркетингових і рекламних заходів, пов’язаних із вашою книгою.

27. Створіть візуальні цитати з книги та закріпіть на Pinterest

У Pinterest так багато цитат – люди їх люблять!

Зробіть красиву графіку з цитатою з вашого роману, щоб потенційно охопити тисячі людей. Це чудовий спосіб підкреслити себе як автора.

28. Взаємодійте зі своїми читачами

Чим більше ви спілкуєтеся з читачами, тим легше продавати свою книгу та себе як письменника! Ставте запитання та починайте розмову через GoodReads, Facebook і Twitter.

Групи Facebook – ще один чудовий спосіб зв’язатися зі своїми читачами. Подумайте про те, щоб створити групу для книжкових клубів навколо ваших книжкових тем.

29. Зверніться до місцевих газет і журналів

Ваші місцеві газети – чудовий спосіб зв’язатися з місцевою громадою. Багато людей дивуються і радіють, коли «місцевий» видає нову книгу!

Багато хто буде радий взяти у вас інтерв’ю або попросити вас написати статтю з короткою біографією та, можливо, навіть рекламне місце.

30. ​​Влаштуйте подію Sip & Read

Це чудова ідея, якщо поруч є місцева виноробня. Якщо немає доступних місцевих виноробень, знайдіть місце, де інші зможуть BYOB і насолодитися нічною розмовою про книги та авторів. Обов’язково запросіть будь-якого з ваших улюблених місцевих авторів, щоб розширити охоплення.

31. Будьте готові до «Промови в ліфті».

Промова в ліфті – це швидкий спосіб підбити підсумок вашої книги за 60 секунд або менше. Завжди добре підготувати це на випадок, якщо ви зустрінете когось нового, і вони дізнаються, що ви письменник. Вони запитають вас, про що ваша книжка, і ви такі е-е-е-м-м-м-м-ммзараз спробую пояснити… це пояснити.

32. Пишіть статті на теми, що стосуються вашої книги

Багато власників веб-сайтів звертаються до веб-сайтів каталогів статей, таких як eZine Articles та інших, щоб знайти безкоштовні статті, які вони можуть опублікувати на своєму сайті. Надсилання статей до цих каталогів статей — чудовий спосіб поділитися своєю роботою з новою аудиторією!

Я вппевнена, що в цій статті ви обов’язково знайдеться щось, що допоможе розпалити вашу креативність у пошуку шляхів просування власної книги)

Чекаю на ваші відгуки та доповнення власних прикладів у “продажі“ свого продукту)

Поділись своїми ідеями в новій публікації.
Ми чекаємо саме на твій довгочит!
Мольфарка за наймом
Мольфарка за наймом@kosenkoart

письменниця, порадниця

552Прочитань
2Автори
20Читачі
Підтримати
На Друкарні з 15 жовтня

Більше від автора

Вам також сподобається

Коментарі (0)

Підтримайте автора першим.
Напишіть коментар!

Вам також сподобається