Ну, можливо, не най, а одне із багатьох)
....Це уявлення, що наполегливе виконання одних і тих самих дій принесе інший результат.
Що треба ще більше постаратися, докласти зусиль і от тоді точно вийде.
А якщо втомилися, то просто зробити паузу, видихнути, і знову «кинутися на амбразуру». Наприклад, спробувати в черговий щось пояснити, донести думку важливій для вас людині.
Сподіваючись, що цього разу вас точно почують, бо ви ж дуже старалися підбирати слова, інтонацію і влучний момент для розмови.
Але ж насправді дорослі люди чують все з першого разу. Потім при необхідності коректують свої дії, виконують домовленості, враховують побажання.
Тому якщо ви зробили все, від себе залежне, то можливо, варто дати іншому зробити крок назустріч? Або ж ви можете терпляче виконувати одні і ті ж вправи, сподіваючись, що отримаєте бажаний результат: підтягнете сідниці та накачаєте прес.
А можливо, варто переглянути свій раціон та змінити комплекс вправ чи вибрати інший варіант фізичного навантаження, що більше вам подобається, мотивує і заряджає?
Ви можете хотіти побудувати гармонійні стосунки, але якщо у вас раз за разом не виходить, то можливо, варто змінити стратегію?
І тоді якісь інші дії, кроки, рішення, дадуть інший результат.
Є певна межа, після якої ваші надзусилля вже не працюють. Як розпізнати? Коли ви до неї підходите, то у вас буде враження, що ви товчетеся на місці. Саме тоді варто сказати собі, що на даному етапі ви зробили достатньо. І подумати про інші дії, які б могли привести вас до мети. Спробувати їх втілити і побачити, що з того вийде, чи буде якийсь рух. Завжди є якийсь маленький крок, з якого і починаються зміни. Якщо ж не вдається самостійно розібратися, то це можна зробити на консультації. Буду рада вам допомогти знайти ваші відповіді і шляхи.
Ми чекаємо саме на твій довгочит!
Більше від автора
Як самостійно впоратися з флешбеками
Флешбек буквально означає несподіваний спогад, ретроспектива, зворотній кадр. Флешбек – психологічне явище, коли у людини виникають раптові, сильні повторні переживання минулого досвіду або його елементів. Можна порівняти з кіно, коли посеред тепершніх подій нам показують минуле
Теми цього довгочиту:
ФлешбекиВи помічали, що горе вміє чекати?..
Що горе неможливо заховати настільки глибоко і так далеко, щоб воно, умовно кажучи, перестало про себе нагадувати. Як би довго ви його не відкладали, як би не навантажували себе справами, як би ви себе не відволікали – рано чи пізно
Теми цього довгочиту:
Горе І ВтратаПро самоспівчуття
Самоспівчуття – це визнання того, що вам боляче, а також якась добрі і турботливі дії, які полегшують страждання. На жаль, багато людей не розуміють, відкидають і навіть критикують самоспівчуття. Плутають із жалем до себе
Теми цього довгочиту:
Психологія
Вам також сподобається
Ми хотіли?
- Ми хотіли зробити світ кращим? - Кращим? - Краще для всіх не буває, комусь завжди буде гірше.
Теми цього довгочиту:
ПсихологіяПошук ресурсів під час повномасштабного вторгнення
Повномасштабна війна розділила життя кожного на «до» та «після». І ми все ще адаптуємось і все ще пристосовуємось. Усе ще шукаємо нові сенси, усе ще переживаємо злість, тривогу і стрес.
Теми цього довгочиту:
ПсихологіяПокоління Z безпрецедентно багате
Доволі цікава статистична стаття, котра висвітлює набагато успішніше життя зумерів в порівнянні з попередніми поколіннями. Графіки, статистика та цікаві факти.
Теми цього довгочиту:
Психологія