Ну, можливо, не най, а одне із багатьох)
....Це уявлення, що наполегливе виконання одних і тих самих дій принесе інший результат.
Що треба ще більше постаратися, докласти зусиль і от тоді точно вийде.
А якщо втомилися, то просто зробити паузу, видихнути, і знову «кинутися на амбразуру». Наприклад, спробувати в черговий щось пояснити, донести думку важливій для вас людині.
Сподіваючись, що цього разу вас точно почують, бо ви ж дуже старалися підбирати слова, інтонацію і влучний момент для розмови.
Але ж насправді дорослі люди чують все з першого разу. Потім при необхідності коректують свої дії, виконують домовленості, враховують побажання.
Тому якщо ви зробили все, від себе залежне, то можливо, варто дати іншому зробити крок назустріч? Або ж ви можете терпляче виконувати одні і ті ж вправи, сподіваючись, що отримаєте бажаний результат: підтягнете сідниці та накачаєте прес.
А можливо, варто переглянути свій раціон та змінити комплекс вправ чи вибрати інший варіант фізичного навантаження, що більше вам подобається, мотивує і заряджає?
Ви можете хотіти побудувати гармонійні стосунки, але якщо у вас раз за разом не виходить, то можливо, варто змінити стратегію?
І тоді якісь інші дії, кроки, рішення, дадуть інший результат.
Є певна межа, після якої ваші надзусилля вже не працюють. Як розпізнати? Коли ви до неї підходите, то у вас буде враження, що ви товчетеся на місці. Саме тоді варто сказати собі, що на даному етапі ви зробили достатньо. І подумати про інші дії, які б могли привести вас до мети. Спробувати їх втілити і побачити, що з того вийде, чи буде якийсь рух. Завжди є якийсь маленький крок, з якого і починаються зміни. Якщо ж не вдається самостійно розібратися, то це можна зробити на консультації. Буду рада вам допомогти знайти ваші відповіді і шляхи.
Ми чекаємо саме на твій довгочит!
Більше від автора
Як зрозуміти, що людина вас спустошує
Є кілька якравих симптомів: - у вас з’являється відчуття, що після спілкування з людиною (навіть об’єктивно приємного і хорошого) вам потрібен час для відновлення. Ви хочете заспокоїтися і прийти до тями. Відновити свої внутрішні ресурси;
Теми цього довгочиту:
ПсихологіяЧому чоловік “не чує” вас, коли ви намагаєтеся обговорити його поведінку, яка приносить вам біль
Наприклад, тому що в той момент він чує не вас, а погрозу. Ваш біль для нього - не сигнал «зверни увагу», а ніби виклик на бій. Чоловік автоматично стає в захисну позицію, де ви в ролі – звинувачувача, а він – жертви, яку намагаються «переробити».
Теми цього довгочиту:
СтосункиПравда про людей з уникаючим типом прив’язаності
А саме про те, що вас може очікувати, якщо ви вирішите їх рятувати.
Теми цього довгочиту:
Психологія
Вам також сподобається
Мені вже 18, а я ще не мільйонер
Не порівнюйте свій початок з чиїмось кінцем чи серединою шляху.
Теми цього довгочиту:
ПсихологіяСекрет щасливих людей або як працюють 2 закони Всесвіту
Щастю можна навчитись, навіть всупереч обставинам
Теми цього довгочиту:
Живе ЖиттяТи вже вдруге запізнюєшся на 15 хвилин. Як думаєш, для чого?
Опір має радше негативну конотацію в нашому уявленні. «Не опирайся мені! Я ж хочу допомогти!» Фройд певний час вважав, що опір до терапії потрібно придушувати, бо він шкодить терапевтичному процесу. Але що, якщо опір значно корисніший, значно вітально необхідніший, ніж ми думаємо
Теми цього довгочиту:
Психологія