Ну, можливо, не най, а одне із багатьох)
....Це уявлення, що наполегливе виконання одних і тих самих дій принесе інший результат.
Що треба ще більше постаратися, докласти зусиль і от тоді точно вийде.
А якщо втомилися, то просто зробити паузу, видихнути, і знову «кинутися на амбразуру». Наприклад, спробувати в черговий щось пояснити, донести думку важливій для вас людині.
Сподіваючись, що цього разу вас точно почують, бо ви ж дуже старалися підбирати слова, інтонацію і влучний момент для розмови.
Але ж насправді дорослі люди чують все з першого разу. Потім при необхідності коректують свої дії, виконують домовленості, враховують побажання.
Тому якщо ви зробили все, від себе залежне, то можливо, варто дати іншому зробити крок назустріч? Або ж ви можете терпляче виконувати одні і ті ж вправи, сподіваючись, що отримаєте бажаний результат: підтягнете сідниці та накачаєте прес.
А можливо, варто переглянути свій раціон та змінити комплекс вправ чи вибрати інший варіант фізичного навантаження, що більше вам подобається, мотивує і заряджає?
Ви можете хотіти побудувати гармонійні стосунки, але якщо у вас раз за разом не виходить, то можливо, варто змінити стратегію?
І тоді якісь інші дії, кроки, рішення, дадуть інший результат.
Є певна межа, після якої ваші надзусилля вже не працюють. Як розпізнати? Коли ви до неї підходите, то у вас буде враження, що ви товчетеся на місці. Саме тоді варто сказати собі, що на даному етапі ви зробили достатньо. І подумати про інші дії, які б могли привести вас до мети. Спробувати їх втілити і побачити, що з того вийде, чи буде якийсь рух. Завжди є якийсь маленький крок, з якого і починаються зміни. Якщо ж не вдається самостійно розібратися, то це можна зробити на консультації. Буду рада вам допомогти знайти ваші відповіді і шляхи.
Ми чекаємо саме на твій довгочит!
Більше від автора
Що таке справжня турбота
Подбати про людину – це не означає дати їй те, що у вас є, що ви можете дати. Подбати про людину – це дати їй те, чого вона дійсно хоче, чого потребує на даний момент. В першому випадку не складно поділитися своїм, тим, що у нас і так є, що ми вміємо. В іншому - напружитися
Теми цього довгочиту:
ПсихологіяСумніви у симпатії
Якщо ви не впевнені, у вас є сумніви, чи подобаєтесь ви вашому потенційному партнеру або чи подобається вам ця людина - то, зазвичай відповідь одна. Ні. Жорстко, але це правда. Бо коли людина нам подобається – це очевидно. У вас буде внутрішнє глибоке знання: так або ні.
Теми цього довгочиту:
ПсихологіяПровина вцілілого: як з цим упоратися
Що можна зробити, щоб не було так гостро та не боліло. ☑️ Нагадайте собі: війна – не ваша провина. Спрямуйте емоції на ворога, який розпочав її.
Теми цього довгочиту:
Птср
Вам також сподобається
Чи коли-небудь вам казали на роботі змінити свій вигляд? 🤔 Як це впливає на вашу самооцінку та кар'єру?
Працюючи як на фрілансі, так і в компаніях, я ніколи не чула від колег чи керівництва, що мені потрібно змінити свій зовнішній вигляд. Але я помічала, що інших часто примушують до цього, чоловіків і жінок однаково.
Теми цього довгочиту:
Робота В КомандіХто, як і для чого проєктує
Моя клієнтка розповідала про те, як її батько фактично припинив спілкуватися з нею після розлучення з її матір’ю. Коли ж спілкувався з нею, то звинувачував у відсутніх стосунках між батьком і донькою її матір.
Теми цього довгочиту:
ПсихологіяТрохи на тему хайпових терапій
Розповідаю про психологію, псевдотерапію та чому власний досвід завжди буде найкращим для нас
Теми цього довгочиту:
Психологія