Ну, можливо, не най, а одне із багатьох)
....Це уявлення, що наполегливе виконання одних і тих самих дій принесе інший результат.
Що треба ще більше постаратися, докласти зусиль і от тоді точно вийде.
А якщо втомилися, то просто зробити паузу, видихнути, і знову «кинутися на амбразуру». Наприклад, спробувати в черговий щось пояснити, донести думку важливій для вас людині.
Сподіваючись, що цього разу вас точно почують, бо ви ж дуже старалися підбирати слова, інтонацію і влучний момент для розмови.
Але ж насправді дорослі люди чують все з першого разу. Потім при необхідності коректують свої дії, виконують домовленості, враховують побажання.
Тому якщо ви зробили все, від себе залежне, то можливо, варто дати іншому зробити крок назустріч? Або ж ви можете терпляче виконувати одні і ті ж вправи, сподіваючись, що отримаєте бажаний результат: підтягнете сідниці та накачаєте прес.
А можливо, варто переглянути свій раціон та змінити комплекс вправ чи вибрати інший варіант фізичного навантаження, що більше вам подобається, мотивує і заряджає?
Ви можете хотіти побудувати гармонійні стосунки, але якщо у вас раз за разом не виходить, то можливо, варто змінити стратегію?
І тоді якісь інші дії, кроки, рішення, дадуть інший результат.
Є певна межа, після якої ваші надзусилля вже не працюють. Як розпізнати? Коли ви до неї підходите, то у вас буде враження, що ви товчетеся на місці. Саме тоді варто сказати собі, що на даному етапі ви зробили достатньо. І подумати про інші дії, які б могли привести вас до мети. Спробувати їх втілити і побачити, що з того вийде, чи буде якийсь рух. Завжди є якийсь маленький крок, з якого і починаються зміни. Якщо ж не вдається самостійно розібратися, то це можна зробити на консультації. Буду рада вам допомогти знайти ваші відповіді і шляхи.
Ми чекаємо саме на твій довгочит!
Більше від автора
"Протокол 6С": допомога в критичній ситуації
Часто в критичній (стресовій) ситуації ми почуваємо себе розгублено і не знаємо, як допомогти людині. Доктор Моше Фарчі, підполковник запасу армії оборони Ізраїлю, розробив простий та в той же час ефективний "Протокол 6С".
Теми цього довгочиту:
Психологічна ПідтримкаЯк відпустити кохану людину?
Питання, на яке не має короткої відповіді. І точно буде мало одного допису. Але з чогось треба починати, так? Тому пишу: часто складність буквально не в тому, що вирозходитеся з людиною, а в тому, что саме ця людина задовольняла ваші певні(важливі для вас) потреби.
Теми цього довгочиту:
СтосункиЯ його пробачила/я її пробачив
“Я його пробачила / я її пробачив. Будемо жити далі. Ми живемо далі.” Чи хороша ця історія, коли мова йде про зраду? Ні, не хороша.
Теми цього довгочиту:
Стосунки
Вам також сподобається
Тру лайф. Цілі на рік, або старе і всіма забуте. Записка 4
Ви ставили собі цілі на рік? Думаю, що більшість з нас так. Та як багато з них ви виконали, а може і зовсім про них забули?
Теми цього довгочиту:
ПсихологіяНарис з психології авторитаризму й фашизму.
Неодноразово психологи задавалися питанням: що відбувається із свідомістю людей у тоталітарних державах? Як фашизм пов’язаний із психікою, психологією особистості і суспільства?
Теми цього довгочиту:
ПсихологіяЯк цифровий детокс може покращити ваше життя
Смартфони, планшети, комп'ютери і соціальні мережі стали постійними супутниками нашого часу. Але чи замислювались ви коли-небудь, як це впливає на ваше здоров'я і благополуччя?
Теми цього довгочиту:
Саморозвиток