Хто серед нас інтроверт? руку до гори)

Так, я жорсткий інтроверт// тому і виникла потреба про це написати.
Інтроверти мають труднощі в багатьох публічних ситуаціях, особливо там, де багато незнайомців. Ми зазвичай можемо вдавати, що це можливо, і також можемо непогано підтримувати соціальні зв'язки, коли цього вимагають обставини, але це вимагає від нас багато зусиль. У даний момент нам може знадобитися багато зусиль, щоб набратися сміливості вирватися зі своїх панцирів, навіть якщо ніхто інший цього не бачить.

Розкриваю карти, моя історія:

Після незручної розмови з трьома авторами, чиї особистості набагато сильніші за мою, я повідомила їм, що інтроверт. Найгучніший автор, який буквально сяяв екстравертизмом, подивився на інших, ніби кажучи: «Ха! Ви в це вірите?»

Звісно, я помітила цей обмін репліками, який ще більше мене приголомшив. У ту мить я хотіла лише повернутися до свого пледика та стосу улюблених книг, подалі від таких поглядів.

Натомість я набралася сміливості та тупо не дозволила собі відпустити цей погляд, не звернувши на нього уваги, що я роблю у переважній більшості випадків, які зі мною відбуваються. Я подивилася обом авторам в очі, даючи їм зрозуміти, що помітила їхню розмову, і промовила: «Я дуже добре вдаю». Знаю, що не зобов’язана їм нічого пояснювати.

Було ще кілька незручних моментів, які я намагалася виправити сміхом та жартами на свою адресу, але це не покращило мої почуття.

Як ви справляєтеся з ситуаціями, коли ваш інтровертизм стикається з екстравертизмом іншого? напишіть у коментах будь ласка.

Маю теоретичні поради, що треба і не треба робити (підглянула у психологів). Я чесно намагаюсь дотримуватись всіх, ну принаймні деяких з них))

Що ж радять психологи робити:

1. Зробіть глибокий вдих 

Рахування до трьох на вдиху та до трьох на видиху може заспокоїти наші думки та допомогти нам зберегти самовладання.

2. Посмішка 

Знаєте цей вислів: «Вбий їх добротою»? Що ж, бути кращою людиною справді працює. Тож посміхайтеся так, ніби маєте на увазі це. Ви не лише використовуєте свою доброту, щоб подолати незручну ситуацію, але й вдаєте, що так і є, поки не досягнете успіху, і в цьому немає нічого поганого.

3. Відіграйтеся 

Незалежно від того, наскільки ви роздратовані чи приголомшені, або наскільки незручними вам здаються обставини, грайте на це. Я використовую інколи легковажні жарти, навіть на свій рахунок, щоб пережити стресові ситуації.

4. Дайте іншій людині право сумніватися 

Екстраверт може не усвідомлювати, як він на вас впливає, і, можливо, не робить нічого поганого в його очах. Усвідомте, що саме такою є ця людина в житті по відношенню до всіх. Як тільки ви зможете це прийняти, ви зможете впоратися з будь-якою ситуацією з цією людиною. Прийняття мені дається найважче///

5. Дайте собі перерву 

Можливо, ви не єдина людина в цій ситуації, чий інтровертизм стикається з екстравертизмом співрозмовника. Інші можуть відчувати те саме. Незалежно від того, як ви ставитеся до людини, з якою не знаходите спільної мови, дайте собі перерву. Похваліть себе за те, що ви покинули своє безпечне місце.

НЕ РОБІТЬ. це важкі пункти на практиці))):

1.  Ігноруйте екстраверта

Ігнорування когось лише зробить вас холодним, дитячим або, що ще гірше… грубим. Ви ж не хочете, щоб люди думали, що ви хтось із них. Краще визнати іншу людину, посміхнувшись (Зробити №2) або зігравши це (Зробити №3).

2. Покажіть, що ваше пір'я скуйовджене 

Щойно ви проявляєте роздратування, вас зображують як «проблему». Краще зробити глибокий вдих (Вправа №1) і зробити щось інше, що дозволить вам непомітно взяти себе в руки та спробувати не показувати, наскільки вам це набридло.

Знайдіть хвилинку і для себе. Навіть якщо вам доведеться чемно вибачитися, щоб скористатися туалетом. Зробіть це! Вам стане набагато краще після хвилинки спокою.

3. Знімок 

Грубі або уривчасті слова лише зіпсують ваш імідж в очах усіх навколо та того, кому вони будуть сказані. Натомість спробуйте одну або всі згадані вище тактики (дихайте, знайдіть хвилинку самотності, посміхайтеся, грайте на повну).

4. Скарги 

Перебуваючи на світському заході, у вас може виникнути бажання поскаржитися на цю людину комусь іншому, але я попереджаю вас не робити цього. Ви ніколи не знаєте, хто дружить з цією людиною, і останнє, чого ви хочете, це щоб ваші скарги дійшли до цієї людини, яка, можливо, не мала наміру те, що сталося, або могла б подивитися на це по-іншому. Знову ж таки, це перетворить вас на «проблему», і ви можете зіткнутися з наслідками, більшими, ніж ваші власні почуття.

5. Виїзд 

Коли ми відчуваємо перевантаження, ми можемо замкнутися в собі. Не сидіть склавши схрещені руки, надувшись, гніваючись або готові розплакатися. Натомість спілкуйтеся з оточуючими. З будь-ким. Це покаже вашу хорошу сторону всім іншим.

Після цієї взаємодії з сильним екстравертом чи будь-якої іншої соціальної ситуації ваша енергія вичерпається. У цьому і полягає суть інтровертів; такі речі можуть справді виснажити нас. Нам потрібен час (це можуть бути дні), щоб відновити витрачене, тому знайдіть стільки часу, скільки вам потрібно. А за те, що ви проявили себе та пережили цього сильного екстраверта, я завжди кажу собі, якщо все вдається)): «Пишаюся тобою, інтроверте, пишаюся!»

Давайте поспілкуємось у чатику)) Ви інтроверт? Чи траплялося вам коли-небудь незручне спілкування віч-на-віч з кимось більш екстравертним, ніж ви? Що ви відчували в той момент і як ви з цим впоралися? Чекатиму на ваші листи))

Поділись своїми ідеями в новій публікації.
Ми чекаємо саме на твій довгочит!
Мольфарка за наймом
Мольфарка за наймом@kosenkoart

письменниця, порадниця

1.5KПрочитань
2Автори
40Читачі
Підтримати
На Друкарні з 15 жовтня

Більше від автора

  • Письменник всередині кожного з нас

    Бувають випадки, коли вам може бути важко писати, не тому, що ви фізично втратили здатність писати, а тому, що ви страждаєте від письменницької кризи.

    Теми цього довгочиту:

    Психологія
  • Вигоріли? займіть себе хобі)

    Іноді найкраще, що ми можемо зробити, це не писати, навіть не намагатися писати. Так, я це вже казала)) Як я вже згадувала раніше, спроби писати можуть погіршити ситуацію, особливо якщо застосовувати силу.

    Теми цього довгочиту:

    Психологія
  • Звільніть свій розум - ходіть!

    Ходьба — це не лише чудова форма фізичних вправ, вже давно доведена її здатність знімати стрес. Коли ми ходимо, ми очищаємо свій розум. Ходьба також є чудовим методом допомогти нам розібратися (або пройти крізь) наші проблеми.

    Теми цього довгочиту:

    Психологія

Вам також сподобається

Коментарі (0)

Підтримайте автора першим.
Напишіть коментар!

Вам також сподобається