Тайнопис №2: «Чари під грифом» — прийом творів!
РОЗПОЧАТИЙ ПРИЙОМ ТВОРІВ ДО ЗБІРКИ СУЧАСНОЇ ПРОЗИ Тайнопис №2: «Чари під грифом» — збірка оповідань та повістей в жанрі фентезі про магічні академії

Українська письменниця. Пишу в жанрах містики, трилеру, фантастики, сучасне фентезі, янґ-едалт. Веду телеграм-канал "Буревій історій". До нестями люблю свою країну.
РОЗПОЧАТИЙ ПРИЙОМ ТВОРІВ ДО ЗБІРКИ СУЧАСНОЇ ПРОЗИ Тайнопис №2: «Чари під грифом» — збірка оповідань та повістей в жанрі фентезі про магічні академії
Жахи — літературний жанр, мета якого викликати в читача різноманітні емоції на спектрі від тривоги до захоплення. Це подорож у світ страхів, де реальність переплітається з фантазією, а звичайні речі набувають моторошних відтінків.
Вибір книги в подарунок — це завжди особливе завдання. Адже крім того, щоб просто порадувати близьку людину, хочеться підібрати саме ту історію, яка їй запам'ятається надовго. Давайте разом розберемося, як зробити цей вибір вдалим.
Сьогодні в гостях у каналу «Буревій історій» Уляна Дадак — авторка фентезі, що дебютує аж з двома книгами: «За межами реальності» у видавництві «Богдан» та «Каррайк. Переродження» у видавництві «БукБанда»!
Міське фентезі – це піджанр фентезі, що майстерно поєднує звичайний світ із надзвичайним. Розгортаючись у сучасних міських середовищах, він вводить надприродні елементи, міфічних істот та магію в повсякденне життя.
Великий читацький досвід, поєднаний з не меншим досвідом ведення книжкового ютуб-каналу для досвіченого українського читача — сьогодні розмовляємо з Дмитром Каджитським, блогером, автором книжкового youtube-каналу «Три кванти опівночі»!
РОЗПОЧАТИЙ ПРИЙОМ ТВОРІВ до збірки оповідань в жанрах містики та міського фентезі Що приховують старий маєток, закинутий храм, відгалуження підземних тонелей, холодні стіни бізнес-центру, окопи на місці знищеного села? Що там могли сховати і, найголовніше, що там могли віднайти?
В гостях у каналу «Буревій історій» Богдана Романцова, редакторка видавництва «Темпора», літературознавиця, к.ф.н., публіцистка, лекторка. Кількість піднятих в інтервю цікавих тем виявиться скарбом для будь-якого сучасного українського письменника, особливо для початківців.
Популярні тропи (tropes) в літературі це ті повторювані елементи та сюжетні лінії, які зустрічаються в різних жанрах. Сьогодні розглянемо відомі тропи до кількох жанрів та поговоримо, чому повторюваність може бути не таким вже й поганим рішенням.
Покажу вам із цього приводу дещо прекрасне обкладинку від неймовірної Pyuchay А також розповім трохи про те, які примірники будуть в продажу