Український «міст» у НАТО може бути небезпечним, попереджають експерти - Politico
Деякі експерти з питань зовнішньої політики хочуть, щоб Україна наблизилася до вступу в альянс, тоді як інші вважають, що це призведе до розриву військового блоку.
Деякі експерти з питань зовнішньої політики хочуть, щоб Україна наблизилася до вступу в альянс, тоді як інші вважають, що це призведе до розриву військового блоку.
На думку аналітиків, публічна критика Китаю президентом України Володимиром Зеленським щодо його відносин з Росією і прохолодна позиція щодо майбутнього мирного саміту може зрештою мати неприємні наслідки для Києва.
10 травня Росія розпочала наступ на Харківську область. Напад широко очікувався, але очевидна легкість, з якою російські війська змогли проникнути через український кордон, викликала серйозну тривогу та звинувачення у порушеннях безпеки.
Росія розпочала свою третю велику хвилю мобілізації в очікуванні майбутньої весняно-літньої кампанії, щоб захопити більше землі в Україні.
Простіше кажучи, європейські сусіди Росії розуміють, що у разі падіння Києва їхні столиці, найімовірніше, будуть наступними.
Після вторгнення Росії, ЄС надав права на тимчасовий захист українцям, які тікали від конфлікту, і призупинив дію угоди з Росією про спрощення візового режиму. Матильда Розіна пише, що відповідь на конфлікт ілюструє важливість міграційної політики для «м’якої сили» ЄС.
У день 25-річчя членства Польщі в НАТО, Байден приймав президента Польщі Анджея Дуду та прем'єр-міністра Дональда Туска в Білому домі. Зустріч відбувалась на тлі занепокоєння щодо майбутнього фінансування США для допомоги Україні у захисті від повномасштабного вторгнення Москви.
Agenda Pública та United Ukraine Think Tank представляють щотижневу серію статей «Фокус Україна», в яких аналізують, як розвиватиметься військовий конфлікт в Україні та політична та економічна ситуація в країні.
Публікація в Росії підслуханої розмови офіцерів бундесверу про можливе постачання Україні німецьких ракет TAURUS викликала питання не лише у Німеччині. DW - про політичні та військові наслідки.
Путін робить ставку, що підтримка України з боку західних демократій продовжуватиме падати, Хоча ширші глобальні сили мають значення, політичне лідерство є змінною, на яку слід звернути увагу.
Слова президента Франції Еммануеля Макрона, що руйнують табу, про західні війська в Україні, ймовірно, означали збільшення кількості спецназівців на місцях, але також стали новим сигналом тривоги з приводу зростання загрози з боку Росії.
Японія проводить конференцію для японських та українських офіційних осіб, щоб обговорити відновлення України напередодні дворічної річниці вторгнення Росії, тоді як США та інші західні країни все ще зосереджуються на військовій допомозі на полі бою.
Важко знайти кращу метафору для того, як змінювався світ протягом останніх двох років, ніж представленість України на Мюнхенській конференції – головному безпековому форумі світу.
Автори: Джеффрі Зонненфельд та Стівен Тіан для Time
Війна в Україні має два важливі наслідки для Європи та європейців. На жаль, вони суперечливі.
Потреба Києва в самообороні підштовхнула країну до наймасштабнішого розширення економічної ролі держави з часів незалежності.
У великому інтерв'ю інформаційному агентству Тобіас Вінклер розповів що є однією з причин недостатніх обсягів військової допомоги Україні.
Міжнародні стандарти фінансової звітності можна охарактеризувати як систему правил і положень зі складання і подання фінзвітності.
Поки ніхто не пише на цю тему