Сьогодні на наших очах повторюється найстрашніший кошмар всіх національно свідомих українців - перемовини про нашу капітуляцію. Що це нам дає? Давайте розбиратись.
У 1938 році Чехословаччина мала одну з найсильніших армій Європи, а кордон від Німеччини був добре захищений ще й географічно - горами, та військовим шляхом - лінією ДОТів і ДЗОТів. Вона мала всі шанси на перемогу над німецькою військовою машиною, але її зрадили. Її зрадили куколдичні західні країни, яким було плювати на думку Чехословаччини й її народів. Вони хотіли лише умиротворити гітлера. Що з цього вийшло? - Друга світова війна, 60 мільйонів вбитих. Питання, а чи коштувало воно того? Чи потрібно було не допустити малої, але визвольної і переможної війни проти третього рейху в 1938 ціною десятків мільйонів жертв в подальші роки? Відповідь очевидна.
Сьогодні на наших очах відбувається абсолютно те саме. США, що при Байдені, що при Трампі - не є золотими й добрими союзниками. Обидва мають жорстко критикуватись. Байден - за затягування допомоги і нерішучість, через яку ми не змогли в 2023 і 2024 вибити росію з нашої землі. Трамп - за заяви і дії, які спрямовані не на справедливе завершення війни, а на щось типу мюнхенської змови з розчленуванням України, а також за загальну політику "пофігізму" на НАТО й Європу, концентруючись на внутрішній політиці. 13 лютого промова Ді Венса і заяви Трампа почали тривожити нас. Потім з’ясувались умови ресурсної угоди, за якої ми б перетворювались на економічну КОЛОНІЮ США! Це зрада небачених масштабів! Американські компанії повертаються до росії. А вже сьогодні американська і російська делегації зустрічаються в столиці Саудівської Аравії.
Ми кров’ю і потом боремось за нашу свободу і незалежність, а вони ось так просто домовляються без нас? Це навіть гірше за мюнхенську конференцію, але нам є чим відповісти. Пам’ятаєте Версальський договір 1919 року? Я гадаю, що всі добре знають чим це обернулось для Європи зокрема і для світу загалом. Так ось, якщо Не Дай Бог така угода буде підписана, то ми станемо бомбою сповільненої дії. Українське суспільство поступово почне радикалізуватись. Попри всі ці ліберальні тенденції, у нас знайдеться пару тисяч, а можливо й навіть десятків тисяч нових активістів, які будуть будувати свою популярність та ідеї на помсті. Помсті, метою якої буде повне покарання росії та відплата заходу за удар “ножем в спину”. В України є корисні копалини на трільйон доларів, в нас є усе для того, щоб ми стали машиною смерті для росії… а можливо і Європи теж. Висновки робіть самі.
Ми чекаємо саме на твій довгочит!
Більше від автора
Нова книга - нове Відродження
Відколи 6 грудня 2024 моя 1 редакція книги “Україна.Істинний Шлях” побачила світ, я почав замислюватись над тим, що того, що там написано - недостатньо. І так я дійшов до 2 редакції книжки. У ній вже з’явились особисті мотиви, інші тексти, уривки з яких я тут публікую, та інше
Теми цього довгочиту:
ЕсеПро Україну в 2 світовій війні
Сьогодні 8 травня 2025 року, минає 80 років закінчення другої світової війни в Європі. Дня - коли одне зло припинило своє гниле існування в фізичному вигляді, і дня, коли цивілізовані країни почали реалізовувати в життя плани нового світопорядку, світопорядку з іншим злом.
Теми цього довгочиту:
Друга Світова ВійнаНацизм в Україні
у цієї мерзенної ідеології досі залишаються прихильники. Напевно хтось із вас бачив підлітків, які кричать «Хайль гітлер!», з характерно піднятою правою рукою, або малюють свастику на стінах. Але чому так? Чому нацизм - зло, і наскільки важлива боротьба з ним?
Теми цього довгочиту:
Нацизм
Вам також сподобається
Nay, thou art not dead, Ukraine
17 червня 1918 року авторитетне американське видання «Нью-Йорк таймс» опублікувало замітку про затвердження офіційного перекладу гімну України.
Теми цього довгочиту:
УкраїнаЦікава легенда про Італійську принцесу, в честь якої назвали Замкову гору Бона, що на Тернопільщині
Моторошна історія про жорстоку королеву Бону Сворца, в честь якої назвали одну з найкращих фортифікаційних споруд в історії України.
Теми цього довгочиту:
ІсторіяМій родовід і його аналіз
Есей про мою родину на курс Ярослава Грицака - Україна: історія, культура, ментальність.
Теми цього довгочиту:
Історія