Стосунки закінчуються тоді, коли двоє перестаютьспілкуватися.
Ділитися новинами, радостями і печалями.
Задавати питання, цікавитисяодин одним.
Обговорювати різні теми, вирішувати, а не замовчувати, конфлікти.
Навіть, коли здається, що вже все сказано, що все один про одного ви знаєте – це тільки здається.
Ми самі до кінця себе не знаємо, ми дуже мінливі, як інавколишній світ, тому завжди є про що говорити.
Так, інколи треба докласти певних зусиль, щоб почати, знайти якусь тему, але це можливо. Звісно, коли ухорошій комунікації (читай – стосунках) зацікавлені двоє. Бо один, як я люблю повторювати це своїм клієнта, нагадувати сама собі, частенькописати про це в постах, при всьому своєму бажанні, при всій своїй силі волі невивезе іншого та стосунки в цілому.
Ми всі хочемо взаємності, зворотніх активних дій та вдячності за свої зусилля. Так, буває, що інколи, один із пари потребує більше уваги тапідтримки, скажімо, коли хворіє чи ще якісь життєві труднощі. І тоді ми даємо івкладаємося більше, від душі. Але помилково вважати, що в подальшому ми не потребуватимемо такої ж віддачі від іншого - коли ситуація вже вирівняється іми будемо на рівних.
Одна із причин, чому люди перестають ділится і щось про себерозповідати – вони відчувають, що це для них небезпечно. Наприклад, коли увідповідь можна почути критику, звинувачення, розчарування.
Або ж коли тебе часто перебивають і не дають довести думку до кінця. Зауважу,що не вийде – ніколи не перебивати, але це набагто легше переноситься, коли ви у довірливих і близьких стосунках, розумієте один одного. Тоді перебивання не сприймається як неповага і образа твоїх думок і почуттів. Щ
Ще один момент – коли не отримуєш емпатичного зворотнього зв’язку. Ми хочемо відчувати, що в цьому діалозі нас бачать і чують.
Ми не народжуємося з навичками хорошої комунікації та високим емоційнимінтелектом. Але це те, чому можна навчитися, що можна розвивати. Так, щоб звами хотілося і було приємно спілкуватися. А головне – позитивно впливало нарозвиток стосунків. Близьких, довірливих та безпечних для вас двох.
Ми чекаємо саме на твій довгочит!
Більше від автора
Любов до себе – це не вольове рішення
Не можна полюбити себе тому, що так треба. Любов до себе не виникає раптом, не зароджується десь глибоко всередині і не розпускається як та квітка. І це ніби послання у зовнішній світ – я знаю, що зі мною все ок, я в порядку, я на своїй стороні.
Теми цього довгочиту:
Любов До СебеДуже складно стикатися з горем іншої людини
Горе - це не обов’язково має бути фізична смерть. Можна горювати, плакати, сильно сумувати через незапланований переїзд в іншу країну, розлучення, ампутацію кінцівки, руйнування батьківського чи свого дому... Але все ж таки найскладніше, коли стикаєшся зі смертю.
Теми цього довгочиту:
Горе І ВтратаДеяким людям здається, що можна заслужити любов
Деяким людям здається, що якщо поводитися так, як очікують від нас інші, то можна заслужити їхню любов. Якщо бути хорошою, поступливою, терплячою людиною. Погоджуватися, проявляти чудеса розуміння і тотальної підтримки, то люди побачать вас і гідно оцінять.
Теми цього довгочиту:
Психологія
Вам також сподобається
Теми цього довгочиту:
Здоров'яЩо за звір “соціальна тривога” ?
Кроками від соціальної тривоги Ч.2 (або поверхнево про діагностику)
Теми цього довгочиту:
ПсихологіяЧастина третя. Про взаємини індивідуумів.
Скажи принцип, що визначає мої зобов'язання щодо інших. Люби ближнього свого як самого себе і твій Бог понад усе.
Теми цього довгочиту:
Відносини