Стосунки закінчуються тоді, коли двоє перестаютьспілкуватися.
Ділитися новинами, радостями і печалями.
Задавати питання, цікавитисяодин одним.
Обговорювати різні теми, вирішувати, а не замовчувати, конфлікти.
Навіть, коли здається, що вже все сказано, що все один про одного ви знаєте – це тільки здається.
Ми самі до кінця себе не знаємо, ми дуже мінливі, як інавколишній світ, тому завжди є про що говорити.
Так, інколи треба докласти певних зусиль, щоб почати, знайти якусь тему, але це можливо. Звісно, коли ухорошій комунікації (читай – стосунках) зацікавлені двоє. Бо один, як я люблю повторювати це своїм клієнта, нагадувати сама собі, частенькописати про це в постах, при всьому своєму бажанні, при всій своїй силі волі невивезе іншого та стосунки в цілому.
Ми всі хочемо взаємності, зворотніх активних дій та вдячності за свої зусилля. Так, буває, що інколи, один із пари потребує більше уваги тапідтримки, скажімо, коли хворіє чи ще якісь життєві труднощі. І тоді ми даємо івкладаємося більше, від душі. Але помилково вважати, що в подальшому ми не потребуватимемо такої ж віддачі від іншого - коли ситуація вже вирівняється іми будемо на рівних.
Одна із причин, чому люди перестають ділится і щось про себерозповідати – вони відчувають, що це для них небезпечно. Наприклад, коли увідповідь можна почути критику, звинувачення, розчарування.
Або ж коли тебе часто перебивають і не дають довести думку до кінця. Зауважу,що не вийде – ніколи не перебивати, але це набагто легше переноситься, коли ви у довірливих і близьких стосунках, розумієте один одного. Тоді перебивання не сприймається як неповага і образа твоїх думок і почуттів. Щ
Ще один момент – коли не отримуєш емпатичного зворотнього зв’язку. Ми хочемо відчувати, що в цьому діалозі нас бачать і чують.
Ми не народжуємося з навичками хорошої комунікації та високим емоційнимінтелектом. Але це те, чому можна навчитися, що можна розвивати. Так, щоб звами хотілося і було приємно спілкуватися. А головне – позитивно впливало нарозвиток стосунків. Близьких, довірливих та безпечних для вас двох.
Ми чекаємо саме на твій довгочит!
Більше від автора
Що таке справжня турбота
Подбати про людину – це не означає дати їй те, що у вас є, що ви можете дати. Подбати про людину – це дати їй те, чого вона дійсно хоче, чого потребує на даний момент. В першому випадку не складно поділитися своїм, тим, що у нас і так є, що ми вміємо. В іншому - напружитися
Теми цього довгочиту:
ПсихологіяСумніви у симпатії
Якщо ви не впевнені, у вас є сумніви, чи подобаєтесь ви вашому потенційному партнеру або чи подобається вам ця людина - то, зазвичай відповідь одна. Ні. Жорстко, але це правда. Бо коли людина нам подобається – це очевидно. У вас буде внутрішнє глибоке знання: так або ні.
Теми цього довгочиту:
ПсихологіяПровина вцілілого: як з цим упоратися
Що можна зробити, щоб не було так гостро та не боліло. ☑️ Нагадайте собі: війна – не ваша провина. Спрямуйте емоції на ворога, який розпочав її.
Теми цього довгочиту:
Птср
Вам також сподобається
11 дієвих способів не забувати те, що ви прочитали
Провали в пам'яті? Склероз? Нічого подібного. Просто читати і запам'ятовувати - це два різні процеси.
Теми цього довгочиту:
ПсихологіяНайбільш неприємні фрази, які були сказані жінкам після народження дитини
Це не офіційний топ чи якийсь рейтинг, а певні спостереження конкретних лікарів - не більше.
Теми цього довгочиту:
ПсихологіяПережиті труднощі як виклик: Як травматичні події формують наші життєві шляхи
Зіпсований настрій, ображений знайомий через спільну розмову, покинуте захоплення через невдачу - чому ми намагаємося уникнути цих проблем?
Теми цього довгочиту:
Психологія