Почнімо 2025 з казки?!)

Всім привіт! Вітаю з новим 2025 роком!

Сподіваюсь цей рік принесе всім нам перемогу та мир! А почати його пропоную з казки)

Що ж таке казка?

Казки - це історії, в яких зазвичай фігурують феї, ельфи, відьми та інші чарівні істоти. У цих історіях герої долають труднощі та досягають своєї мрії.

Відчуваєте до чого я хилю!?)))

Головний герой часто є сиротою або людиною, яка стикається з великими труднощами, такими як відсутність де жити чи їсти, але згодом знаходить спосіб її, цю біду, подолати. У процесі він/вона зазвичай долає жадібність, дізнається щось нове та росте як особистість. Наприклад, Попелюшка була змушена виконувати всі свої обов’язки за свою злу мачуху та зведених сестер. Але врешті-решт вона долає свою біду і живе довго і щасливо зі своїм справжнім коханням.

Саме це робить казки такими популярними та доступними для людей у ​​всьому світі. Ми всі пройшли через труднощі в нашому житті.

Казка – це історія, яка показує нам, що ми можемо вийти з неприємних ситуацій набагато кращими, ніж були раніше.

Скільки казок можна перелічити? 5, 10, може 30? Протягом століть казкарі з усього світу створили десятки тисяч казок. Ніхто не знає точної їхньої кількості. Ми знаємо лише популярні з них, як-от Попелюшка, Джек і бобове стебло, Білосніжка та Спляча красуня, Котигорошко. Ви навіть можете бути здивовані, дізнавшись, що більшість казок бере свій початок у 16 ​​столітті.

Насправді перша історія про Попелюшку була навіть розказана в 7 році до нашої ери і була про рабиню, яка виходить заміж за царя Єгипту.

Навіть сьогодні казки є величезною частиною нашого життя. Вони навчають нас важливої ​​моралі, як-от приймати інших, які відрізняються від оточуючих, або не спілкуватися з незнайомцями, а також надають мотиваційні історії про те, як подолати труднощі та труднощі. Одним із найвідоміших казкарок є Ганс Крістіан Андерсен. Андерсон написав не менше ніж 3381 творів, включаючи «Русалоньку», «Гидке каченя» та «Одяг імператора».

Пропоную нам спробувати створити власну казку, саме на початку року аби вона мала змогу та час втілитися у реальне життя)

Ось наступні 8 кроків за якими я рекомендую спробувати побудувати сюжет вашої казки.

№1. Визначте мораль своєї казки

Мораль — це важливий урок, який ваш читач засвоює, коли закінчує читати історію.

На цьому кроці вам потрібно скласти список моралі чи життєвих уроків, на основі яких ви зможете створити свою казку.

Наприклад, мораль Попелюшки полягає в тому, щоб виявляти доброту до всіх , незалежно від того, як вони до вас ставляться. Саме її доброта підкорює принца і допомагає їй жити довго і щасливо.

Ще один чудовий приклад – «Красуня і чудовисько». Мораль цієї історії полягає в тому, що не можна судити про людей за їхньою зовнішністю. Звір може бути добрим серцем, але все одно виглядає потворним. Іншими словами, те, що ви бачите, не завжди те, що ви отримуєте.

№2. Створіть свого героя

Опишіть свого персонажа дуже детально. Цей опис має містити риси особистості, симпатії та антипатії, а також фізичний опис.

Деякі загальні риси вашого героя чи героїні можуть бути добрими, скромними, невинними та добрими. Вони повинні бути кимось, з ким ваш читач міг би зблизитися та відчувати щось до нього. Тому доцільно зробити свого головного героя звичайною, звичайною людиною, яка може змінюватися протягом історії. Подумайте про Джека у фільмі «Джек і бобове стебло» або про Білосніжку.

Наприклад, ваш персонаж може бути ніжним велетнем, який любить малювати або грати музику .

Ваш персонаж не обов'язково повинен бути людиною! Героєм вашої казки ви можете створити морську істоту або навіть предмет.

№3. Створіть свого лиходія

Тепер настав час написати опис лиходія у вашій казці. Казка без лиходія була б досить нудною. Створіть злого персонажа, щоб перевірити здібності своїх героїв і завдати їм болю. Лиходій у казках, як правило, є джерелом конфлікту і, ймовірно, завадить вашому герою досягти його цілей. Серед поширених лиходіїв — Великий Злий Вовк, мачуха Попелюшки чи зла королева.

Наприклад, якщо ви писали казку про хороброго лицаря і його пошуки кохання, то вашим лиходієм міг бути злий дракон, який має намір знищити все добре і чисте.

№4. Подумайте про магічний елемент

Чари - найкраща частина будь-якої казки. Це магічний елемент, який керує вашим героєм і допомагає йому отримати щасливий кінець. Подумайте про роль хрещеної феї в «Попелюшці» або джина в «Аладдіні».

Створюючи свій магічний елемент, використовуйте техніку «А що, якщо».

А якби чайник міг говорити? А якби кіт мав магічну силу? Це корисна техніка, яка допоможе вам мислити нестандартно та створювати справді чарівні елементи для вашої казки. І пам’ятайте, що магічну силу в казці може мати будь-який повсякденний предмет.

Наприклад, подумайте про виделку, яка має магічну силу. Виделку можна використовувати як чарівну паличку, щоб допомогти вам знайти загублені предмети.

№5. Опишіть налаштування

Різні обстановки можуть створити різний настрій у вашій казці. Наприклад, гарний маленький будиночок у лісі є ідеальним місцем для створення затишку, тепла. У той час як похмурий замок може створити сцену темної, готичної казки.

Інші приклади поширених місць у казках включають зачарований ліс або королівський палац. Вибираючи обстановку, ви також можете вибрати період часу вашої казки. Звичайні казки розгортаються у 18 чи 19 столітті , але що, якщо ваша казка розгортається в майбутньому?

№6. Напишіть початковий абзац

У казках початкове речення зазвичай починається словами «Одного разу…» або «Жив-був…», а потім переходить до детального опису головного героя та місця дії. Ви також повинні згадати про труднощі, з якими зараз стикається головний герой.

Наприклад, у «Попелюшці» початкове речення може бути таким:

«МатиПопелюшки померла, коли вона була дуже маленькою, залишивши її сиротою. Мачуха ненавиділа її і ставилася до неї як до рабині. Їй доводилося працювати день і ніч, шиючи сукні для родини, а її мачуха носила гарні сукні та їла багату їжу. Попелюшка відчувала такий сум, що часто плакала перед сном».

Тут ми отримуємо короткий опис Попелюшки, а також інформацію про біль, який вона відчуває, або її нещастя.

№7. Напишіть середню частину

У середині казки відбувається найбільший конфлікт. Це також найдовша частина більшості казок. У цьому розділі історії головний герой має зіткнутися з найбільшою проблемою та подолати її. Їм потрібно або знайти щось, або зробити щось, що допоможе їм у битві, яку вони ведуть. Це також та частина історії, яка зазвичай містить найбільше дії та емоцій.

Наприклад, у «Попелюшці», коли мачуха Попелюшки руйнує сукню, яку Попелюшка планує одягнути на бал, вона повинна знайти інший спосіб досягти своєї мети. У цей момент до Попелюшки з’являється хрещена фея, щоб простягнути руку допомоги. Хрещена фея перетворює Попелюшку на красуню, щоб вона могла відвідати бал.

Ця сцена містить багато конфлікту та драматизму. Також є відчуття терміновості, тому що Попелюшка повинна швидко одягнутися, якщо вона хоче мати можливість відвідати бал.

№8. Напишіть щасливий кінець

Найголовніше у вашій казці – це щасливий кінець. Усі казки закінчуються щасливим кінцем, а яка ваша? Подумайте, як вирішується конфлікт у казці або як лиходій зазнає поразки. Наприклад, у «Попелюшці» скляні тапочки пасують до її ноги, або в «Гидкому каченяті» качка перетворюється на прекрасного лебедя. Загалом у читача залишається відчуття тепла й оптимізму, що герой подолав труднощі й що в кінці кінців завжди перемагає добро.

Тож, пропоную не гаяти час і сідати за написання Вашої нової казки!)

Поділись своїми ідеями в новій публікації.
Ми чекаємо саме на твій довгочит!
Мольфарка за наймом
Мольфарка за наймом@kosenkoart

письменниця, порадниця

462Прочитань
2Автори
17Читачі
Підтримати
На Друкарні з 15 жовтня

Більше від автора

Вам також сподобається

Коментарі (0)

Підтримайте автора першим.
Напишіть коментар!

Вам також сподобається