На Кубані практично вже не залишилось ні української мови,ні культури,ні традицій. Тотальна столітня русифікація цих земель перетворила місцевих українців на бидло,яке готове виконувати будь які забаганки "царя" росії. Це - історична катастрофа українського народу,і нажаль в найближчій перспективі ми нічого не зможемо з цим зробити. Але в довгостроковій перспективі ми повинні прагнути не лише до культурного,а й територіального повернення українських етнічних земель,в тому числі і Кубані,ми в майбутньому маємо підлаштовуватися готуватись до тотальної просвіти й українізації населення Кубані та інших наших земель,анексованих росією. Кубань є українською етнічною землею не лише через козаків,а й навіть через Русь. Побутує міф,що тільки через козаків Кубань стала нашою етнічною землею,це не так. Історія нашої Кубані починається ще з русі,наприклад,на березі Кубані і керчі був такий собі "КПП" Русі - Тмуторакань. Через Тмуторакань здійснювалась торгівля товарами і заселення данних територій нашими людьми. Також в той час,і пізніше,через Кубань проходили різні торгівельні та економічні шляхи до земель колишньої русі, і цей зв'язок шляхами був не лише економічний,а й культурний,наші земляки могли,і їздили на ці землі в пошуках відпочинку,або притулку. Довгий час ці землі населяли ногаї,що були кочовим народом. І тут важливо пам'ятати,що у кочових народів своєї постійної етнічної території не було. Ми ж не можемо сказати,що території півдня України -"етнічна печенізька земля”. Звісно,на Кубань та й на всі наші землі мали вплив десятки народів. Наприклад,багато євреїв та поляків сприяли розвитку західноукраїнських земель. А ось кримські татари і ті самі ногаї - в Криму і на Кубані відповідно. Не можна виключати їх з нашої історії,оскільки вони заслуговують на повагу. Однак через стільки горя і страждань ми маємо повне право називати Кубань своєю землею,але ж ніхто не казав,що ми будемо гнобити культуру інших народів на цих територіях. Розумію, що це може звувати дуже нереалістично й фантастично, але в нас немає іншого виходу. Ми маємо знищити московитське гнобительство будь де, як би це не було і щоб це не означало. Воля та боротьба не залишаться осторонь,і рано чи пізно наші люди будуть говорити "Наступило літо,хотілось б поїхати в одну з східних областей,наприклад на кубаньщину.” Московія сама знищиться від імперської пафосності й кровожерливості, бо ніщо не є вічним, але в той же час, щоб цей процес настав якомога швидше - ми повинні бити московитів в будь - якій сфері, ми всі повинні їх ненавидіти й зневажати. В українській культурі має чітко встановитись визначення “москаль - не людина, а русифіковані громадяни з окупованих територій - трагедія, яку потрібно виправити тотальною українізацією в майбутньому”. А для того, щоб ми змогли повернути саму Кубань, а також багато інших окупованих земель, таких як Дон, Крим, Донбас, частини херсонської, харківської та запорізької областей - нам треба зробити чітко визначені дії:
1) Після війни повністю змінити владу, яка не дуже то й старається задля нашої боротьби, розкрадання бюджету під час війни, тищенко, який почуває себе вільно, гончаренко, який в тіктоках сидить, всякі там єрмаки - істоти, що не мають права на існування - це ракова пухлина нашої нації
2) Здійснити масштабні і радикальні реформи проти корупції, зрадників та іншої швалі. Тут звичайні реформи не допоможуть. Чому? Бо тільки сила перед злочинною небезпекою, страх за справедливе покарання, але найголовніше - усвідомлення абсолютних духовних цінностей, таких як добро, милосердя та єднання - врятують нас, і реалізувати це можна тільки таким способом, звісно з подачі всього суспільства, бо ми і є суспільством, і ми маєм диктувати свої правила!
3) Готуватись до фінальної війни за визволення. Ніщо ніколи не буде забутим, і московити поплатяться за усе, що колись наробили. І всі наші окуповані території - повернуться у рідний дім.
Ми чекаємо саме на твій довгочит!
Більше від автора
Державний політичний та судовий апарати
В Україні ці 2 гілки одночасно і справедливості і паразитизму - ключові у забезпеченні функціонування держави, як політичної та адміністративної складової для досягнення необхідних нації потреб та вирішення багатьох проблем. Власні думки щодо вирішення проблем - тут.
Теми цього довгочиту:
ДержаваПолітична стратегія України, власна думка
Політична стратегія – один з найбільш потрібних чинників існування кожної держави і народу. В Україні історично так склалось, що у нас фактично ніколи не було чіткої зовнішньо-політичної стратегії, що нам лишаєтсья робити? Власна думка з цього приводу - у довгочиті
Теми цього довгочиту:
Україна30 червня 1941, як остання мирна надія України
В цей день у Львові в 1941 році було проголошено Акт відновлення Української Держави. Але чому він провалився, і чи були взагалі якісь надії? Відповідь - у довгочиті
Теми цього довгочиту:
Історія України
Вам також сподобається
Теми цього довгочиту:
Європейський СоюзМак заборонено. Як це вплинуло на економіку Афганістану?
Таліби, які перебувають при владі в Афганістані, заборонили вирощувати опійний мак - сировину для виробництва опіуму. Це вплинуло на боротьбу з наркотиками у світі, але позначилося на економіці країни.
Теми цього довгочиту:
АфганістанЩо з себе представляв “Бердский спецназ ГРУ”, або ж 67 ОБрСпН?
67-ма бригада спеціального призначення (в/ч 64 655), що дислокувалась у місті Бердськ Новосибірської області була сформована в червні 1984 року. Військовослужбовці бригади брали участь в операціях в Афганістані, Карабасі, Чечні, Дагестані та Боснії.
Теми цього довгочиту:
Війна В Україні