Прохання від історика до люду)

Маю невеличке прохання до усіх хто це прочитає. 🔽

По еталону, щоб писати про якісь події потрібно почекати 20-30 років з часу коли то відбувається, щоб вляглися пилюка, емоції і особистий зиск того хто пише. Отож мені чи будь кому з вас прийдеться розказати сучасну історію - Революцію Гідності, “гібридну” фазу російсько-української війни, її повномасштабну фазу і те що привело до цих подій.

Але ми не можемо все тримати в пам'яті. Ми романтизуємо, стираємо “не цікаве” і прибріхуємо самі собі. Такі вже ми і така наша пам'ять. До того ж, багато хто з нас погодиться, що їм присутня мінливість емоцій, поглядів, гіперфіксації міняються з тижня в день. Загалом, день учорашній стає чужим. І, як в таких умовах писати історію?! На даний момент не маю уявлення, але знаю, що в майбутньому дуже сильно спростить цю задачу.

Щоденники. Пишіть те, що відчуваєте зараз, те, які новини сьогодні почули і як їх сприйняли саме ви чи ваше оточення, те, які думки у вас стосовно… та будь чого. Пишіть все що забажаєте, але, щоб це були ви справжні у цю мить!

Для історика це кладязь матеріалів дослідження, а для вас моніторинг самих себе, можливість зрозуміти, які ви були, є і, як до цього прийшли. Використання цього інструменту обмежується тільки нашою з вами уявою.

Тому прошу, ведіть щоденники)

П.С - замість статей про прометеїзм і інші цікаві теми автор готується до комісії з латині(

Але все буде, а початковий матеріал вже зібрано.

Поділись своїми ідеями в новій публікації.
Ми чекаємо саме на твій довгочит!
Дмитро з Ями
Дмитро з Ями@Pankachka

902Прочитань
36Автори
20Читачі
На Друкарні з 21 квітня

Більше від автора

  • Конституція і її функціонал | Імпульс

    Почнемо з визначення: це основний закон, викладений в одному або кількох документах. Він визначає основи правової системи, права та обов’язки громадян, а також регулює функціонування держави.

    Теми цього довгочиту:

    Конституція
  • Гілки влади і їх функції | Імпульс

    Усі демократичні режими ґрунтуються на системі стримувань і противаг, яка ускладнює консолідацію та монополізацію абсолютної влади. Цими взаємними стримуваннями є гілки влади – поділ загальної влади на законодавчу, виконавчу і судову. Давайте детальніше розглянемо кожну з них:

    Теми цього довгочиту:

    Політика

Вам також сподобається

Коментарі (16)

Як питомий історик, згоджуюсь. Це можна і варто робити, зокрема, на цій платформі, але ще обов”язково дублювати собі в надійне місце, і ще кудись в Мережу, про всяк випадок

Вам також сподобається