Смажений гарбуз


Візьміть трохи гарбуза і добре почистіть; а потім наріжте хрест-навхрест на шматочки, тоненькі, як лезо ножа; а потім доведіть їх до кипіння у воді й одразу ж вийміть; а потім дайте висохнути.

Посипати невеликою кількістю солі, борошном і смажити на олії. Потім видаліть і візьміть трохи зелені кропу, трохи часнику і трохи білого хліба, добре потовчіть, розбавте достатньою кількістю води, щоб вони стали рідкими, і процідіть і використовуйте цей соус, щоб покрити гарбуз. їх також добре посипати зеленню кропу. Якщо ви хочете, щоб соус був жовтим, додайте трохи шафрану.

Приготування гарбуза

Добре промийте гарбуз, потім варіть на м'ясному бульйоні або у воді та додайте необхідну кількість цибулі. Коли це буде зроблено, видаліть і пропустіть через шумівку або перетріть добре, і приготуйте в каструлі з жирним бульйоном і невеликою кількістю соусу. Зробіть жовтий з шафраном; і коли це буде зроблено, зніміть з вогню і дайте трохи охолонути. Потім візьміть необхідну кількість яєчних жовтків і збийте їх з невеликою кількістю витриманого сиру і змішайте з гарбузом, постійно помішуючи ложкою, щоб він не прилипав. Потім подавати в мисках, посипавши солодкими спеціями.

Поділись своїми ідеями в новій публікації.
Ми чекаємо саме на твій довгочит!
Історично-кулінарний кут
Історично-кулінарний кут@Peter_Bosch

1.8KПрочитань
9Автори
40Читачі
На Друкарні з 15 квітня

Більше від автора

  • Reinheitsgebot – закон про чистоту пива.

    У 1505 році закінчився черговий етап феодальних міжусобиць, що призвів до возз'єднання баварських земель. Баварським герцогом було розпочато реформу щодо уніфікації законодавства, яку завершували його сини на троні. Reinheitsgebot став частиною нового баварського права.

    Теми цього довгочиту:

    Історія
  • Про варіння пива та пиво у літній час

    До наукової епохи пивоваріння (до XIX століття), у Баварії пиво варили тільки навесні і восени, щоб уникнути поширення бактерій, хоча науково існування мікроорганізмів не було на той момент відкрито, але зварене влітку пиво швидко псувалося і втрачало свій смак.

    Теми цього довгочиту:

    Німеччина
  • Пивні чудеса

    Пивних чудес є чимало, і напрочуд багато з них пов’язано з ірландськими святими.Що, в принципі, логічно: Ірландія — це пивна, а не винна країна, і там, де святий Домінік примножує вино, святий Колумбан розливає пиво.

    Теми цього довгочиту:

    Історія

Вам також сподобається

Коментарі (0)

Підтримайте автора першим.
Напишіть коментар!

Вам також сподобається