Скільки років ми страждаєм найціннішим що у нас є - кров'ю. А найжахливіше те, що грубо кажучи населенню європейських країн та США майже всеодно на нас. Те, що їхня влада нас підтримує - це добре, але не говорить про рівень довіри основної маси населення до українців та допомоги у війні. Ми завжди тягнулись до сильнішого, те саме відбувається і зараз з нашим курсом на захід. Звісно, західні правові та робочі норми є необхідними для України, але не варто забувати і про східного сусіда - одвічного ката. Вони ніколи не залишать у спокої навіть якщо ми будем в ЄС, який судячи з міграційної і економічної статистики, стає все більш залежним від США. У нас є лише один вихід - курс на захід з розвитком самодостатності, щоб у критичний момент ми мали змогу знищити наших східних ворогів одним потужним ударом.
Ми чекаємо саме на твій довгочит!
Більше від автора
Про Кубань та шляхи історичної справедливості
На Кубані практично вже не залишилось ні української мови,ні культури,ні традицій. Тотальна столітня русифікація цих земель перетворила місцевих українців на бидло,яке готове виконувати будь які забаганки "царя" росії. Це наша катастрофа, але ми ще можем це виправити. І ось як:
Теми цього довгочиту:
ОсобистеНова книга - нове Відродження
Відколи 6 грудня 2024 моя 1 редакція книги “Україна.Істинний Шлях” побачила світ, я почав замислюватись над тим, що того, що там написано - недостатньо. І так я дійшов до 2 редакції книжки. У ній вже з’явились особисті мотиви, інші тексти, уривки з яких я тут публікую, та інше
Теми цього довгочиту:
ЕсеПро Україну в 2 світовій війні
Сьогодні 8 травня 2025 року, минає 80 років закінчення другої світової війни в Європі. Дня - коли одне зло припинило своє гниле існування в фізичному вигляді, і дня, коли цивілізовані країни почали реалізовувати в життя плани нового світопорядку, світопорядку з іншим злом.
Теми цього довгочиту:
Друга Світова Війна
Вам також сподобається
Блукаючи на гірському перевалі демократії - IPS
Непал стоїть на критичному етапі свого демократичного шляху - не вистачає лише політичної волі.
Теми цього довгочиту:
ПолітикаЗелена скриня зі скарбами, закопана в Україні – Financial Times
В Україні знаходиться до $11,5 трлн корисних копалин, необхідних для енергетичного переходу.
Теми цього довгочиту:
Ресурси«Апетит з’явився під час їжі»: ЄС налаштований вкладати в Україну - DW
Бізнес-саміт щодо України показав зростаючий інтерес до капіталовкладень у країну, незважаючи на війну, що триває. Що пропонують інвесторам Київ і Брюссель?
Теми цього довгочиту:
Україна