Whamageddon - різдвяна гра на виживання практично без шансів на перемогу.

Любі читачі, сьогодні я розповім про гру, не побоюсь цього слова, на виживання, в яку ви вже програли, якщо читаєте мене, або хоча б слухаєте Christmas FM.

Whamageddon — це гра, в яку грають протягом 24 днів перед Різдвом, у якій гравці намагаються протриматись з 1 грудня до кінця Святвечора (24 грудня), не почувши пісню « Last Christmas » від Wham!. Якщо гравець почує пісню між цими днями, він вибуває з гри та має опублікувати «#Whamageddon» у соціальних мережах, щоб вказати, що він програв. Винятком є дозвіл на прослуховування реміксів та кавер-версій пісні. Хоча це не заохочується, але технічно дозволено, гравець може надіслати іншому гравцеві пісню або відтворити її йому, щоб інший гравець програв гру.

Одна з найперших задокументованих версій Whamageddon з’явилася на GTPlanet, онлайн-форумі, присвяченому симуляційним гонкам, у 2010 році під назвою «GTPlanet vs. Wham! – Last Christmas». Правила були майже такими ж, за винятком того, що гра не мала визначеної дати початку та закінчувалася опівночі 31 грудня, а присутність пісні в самій темі обговорення була заборонена.

У 2016 році для Whamageddon була створена сторінка Facebook під новою назвою та зміненими датами. У 2017 році гра була описана на Boing Boing і Lifehacker. У грудні 2018 року британський стендап-комік Ромеш Ранганатан пояснив правила Whamageddon своїм 416 000 + підписникам у Twitter. Завдяки його твіту популярні сайти та місцеві веб-сайти новин також підхопили популярний челендж (як тоді було модно це називати. Whamageddon щороку звучить на PrimordialRadio, а також у програмі Dave Berry Breakfast Show на Absolute Radio.

Офіційні правила (так, вони є) з офіційного сайту Whamageddon (так, він є):

  1. Гравець повинен якомога довше не почути різдвяну пісню Wham! «Last Christmas».

  2. Гра починається 1 грудня і закінчується «в кінці 24 грудня» (тобто 23:59 24 грудня).

  3. Застосовується лише оригінальна версія «Last Christmas», гравець може слухати ремікси та кавери на пісню

  4. Програш стається, щойно учасник розпізнає оригінальну версію пісні.

  5. Гравець повинен опублікувати "#Whamageddon" у соціальних мережах, щойно програє гру.

  6. Гравці можуть грати в режимі «гравець проти гравця», якщо бажають, надсилаючи посилання на пісню друзям, щоб спробувати вивести їх із гри, хоча це не рекомендується.

  7. Відтворювати «Last Christmas» біля оселі іншого гравця вважається підлістю, і її слід уникати.

  8. Дозволяється редагувати відео, щоб обманом змусити когось відтворити пісню, хоча це також не сприймається спільнотою й часто вважається нечесним кроком.

  9. Прийнятною альтернативою є (попереднє) з’єднання вашого мобільного пристрою з пристроєм Alexa вашого суперника (в його оселі), а потім відтворення пісні з-поза меж його дому.

Як тільки гравець програє, його відправляють у Whamhalla, звідки вони не можуть повернутися, доки гра не почнеться знову наступного року. Що б це не значило.

Wham-hal-la: святі зали святого Джорджа, де павші герої насолоджуються диско до кінця часів

Зазвичай гравці потрапляють у нокаут у кафе, торгових центрах, слухаючи радіо під час їзди та на робочих різдвяних вечірках. Коли гравця несподівано вибивають, це називається «Whambush» (поєднання англійських слів «Wham» та «ambush» (засада).

Зображення
3 способи пережити Whamageddon: слухати Берта Бакарака на безкінечному повторі; запхати банани собі у вуха; жити на дні колодязя (в Перу)

Існують інші варіації цієї гри, засновані на інших різдвяних піснях. Одна з них побудована довколо іншої різдвяної класики - «Fairytail of New York» від Pogues, і виникла в твітері у 2016 році. Єдине унікальне правило, яке застосовується саме до цієї версії гри, — заборона «Poguerolling» (навмисне надсилання посилання друзям в Інтернеті). Як і у випадку з Whamageddon, гравець виходить із гри, щойно він впізнає пісню, випадково почувши її чи то в супермаркеті, чи на радіо, чи в іншому громадському місці. В Ірландії вам буде дуже важко не програти.

Після смерті Джорджа Майкла з Wham! на Різдво 2016 року форуми GTPlanet використовували пісню Мерайї Кері « All I Want For Christmas is You» в якості альтернативи. Ця версія гри називається «ApoCareypse», і застосовуються всі оригінальні правила. Подібний челендж із тією ж піснею та схожими правилами, «Mariahpocalypse», з’явився у Facebook наприкінці 2010-х. Він починається в Чорну п’ятницю і закінчується опівночі 26 грудня.

У Новій Зеландії «Різдво Снупі» іноді використовується як пісня для аналогічної гри.

Існує інша версія цієї гри, WhamHunter, де гравці отримують бал щоразу, коли чують «Last Christmas». Це дозволяє насолоджуватися різдвяною музикою і не хвилюватися, блукаючи торговим центром або коли в машині грає радіо. Єдине правило: процес має бути органічним (не відтворювати пісню навмисно і не повторювати її).

Польська версія гри має назву Świąteczny Golf Muzyczny (Різдвяний музичний гольф). Гра починається 1 листопада, і гравцям заборонено слухати ремікси та кавери.

Джерело

Поділись своїми ідеями в новій публікації.
Ми чекаємо саме на твій довгочит!
Old St. Myk
Old St. Myk@oldstmyk

Ваша щоденна доза Різдва.

219Прочитань
0Автори
5Читачі
На Друкарні з 11 листопада

Більше від автора

Вам також сподобається

Коментарі (0)

Підтримайте автора першим.
Напишіть коментар!

Вам також сподобається