Як пережити період очікування?

Коли в УКРАЇНІ іде війна, гинуть наші близькі, залишаються люди без стріхи над головою. Це страшного.

Але ще страшнішим є те , що коли людина пропала під час бойових дій. А рідні та друзі знаходяться в невідомості про їхню долю . І на жаль державні органи , не завжди можуть сказати :де, та що з вашими близькими? Для людини настає період очікування.

Для багатьох таких людей цей період є вкрай складним, та небезпечний для їх психічного здоров’я. Адже як відомо наш емоційний , впливає і на наше з вами, фізичне здоров’я.

І тут дуже важливим фактором є те, хто з вами поруч. Щоб не лише підтримати словами, а й ділом. Ми не завжди є фахівцями в тій чи іншій професії.

Та щоб остаточно не втратити себе в цей складний період, дуже важливо навчитися самим ,контролювати ,свій емоційний стан.

Ось вам деякі з порад:

Не піддавайтеся паніці, бо це призводить до того ,що ви придумаєте те, чого не має насправді.

Коли ви відчуваєте панічну атаку, змусьте себе, зайнятися якоюсь справою, спортом, тощо, або просто прогуляйтеся на свіжому повітрі.. ОДНИМ СЛОВОМ НЕ ЗАЛИШАЙТЕСЯ НА САМОТІ.

Людям ,котрі знаходяться в періоді очікування, дуже важливо більше спілкуватися, а не закриватися в собі. Бо ці люди, проходять період від -втрати, невідомості, до страху де та що з моїм близьким ?

І якщо вчасно не проконсультуватися із психологами ,психотерапевтами ,то можна втрати сон, не стабільність у психіці, втрати рівноваги . Та ще багато симптомів, котрі призведуть до погіршення самопочуття, як емоційному плані, так і в фізичному.

Поділись своїми ідеями в новій публікації.
Ми чекаємо саме на твій довгочит!
Г
Галина@Gala_lubomira

психолог-консультант.

890Прочитань
2Автори
6Читачі
На Друкарні з 19 травня

Більше від автора

Вам також сподобається

Коментарі (0)

Підтримайте автора першим.
Напишіть коментар!

Вам також сподобається