Як український стартап наші «кукухи» рятує?

Депресії, тривожний стан, панічні атаки… Такий букет ментальних розладів буде у щонайменше кожного п’ятого українця, підрахували у МОЗ. А це близько 15 млн людей, з яких 4 млн не впораються зі своїм станом без ліків. Оскільки нам всім ще відбудовувати країну, про збереження «кукухи» треба подбати заздалегідь. У цьому і хоче допомогти український стартап Anima.

Що за Anima

Проєкт Anima пропонує користувачам оцінити свій ментальний стан за допомогою нейропсихологічного тесту. Онлайн-платформа поєднує опитування з новими технологіями. За стартапом стоять партнер Aimbulance Роман Гавриш та CEO Beehiveor Сергій Данилов.

Ідея ж з’явилася ще під час пандемії, але повномасштабна війна в Україні змусила фаундерів пришвидшитися з розробкою та релізом продукту.

Як відбувається діагностика?

Для оцінки свого  ментального стану юзерам потрібно небагато: гарний інтернет, вебкамера, браузер та трохи вільного часу. Діагностика не обмежується самими лише стандартними питаннями, адже, за словами Романа Гавриша, такий підхід не можна вважати точним показником. Процес доповнений технологією eyetracking та методом визначення викривлення уваги.

Камера фіксує рух очей та визначає на що спрямовується увага людини.

«Завдяки eyetracking ми наближуємо психологію та нейробіологію, бо раніше ці науки розвивалися окремо. Зараз відбувається тектонічне зміщення у цих сферах, бо вони перетинаються. І наш проєкт одна з перших ластівок», — розказали в Anima.

Для кого цей проєкт?


Anima підходить усім, хто не хоче поїхати дахом у сучасних реаліях. Результати 40 000 людей, які вже пройшли тест на вебсайті, демонструють, що 20% опитуваних схильні перебільшувати свій психологічний стан

«Люди — живучі організми, а наша психологія — витривала. Втім, накручування себе легко призводить до викривлення реального стану речей», — зазначив Роман.

Згідно з отриманими даними, загроза так званої «епідемії депресії» в українському суспільстві — існує. Роман називає цю емоцію заразною і попереджає про катастрофічні наслідки для країни та економіки у такому випадку. Бо людина без сил та бажання неефективна ані на роботі, ані в суспільстві, ані в родині.

Які плани в Anima?

Є три вектори розвитку:

  1. Розширення функціонала платформи. Через місяць з’явиться можливість протестувати себе на ознаки вигоряння. До кінця року Anima ще викатить тести для виявлення ПТСР, розладу харчової поведінки, наркоманії та алкоголізму.

  2. Стартап готує свій вихід на американський ринок.

  3. Вартість послуг на платформі підвищуватиметься. Справа не у жазі до прибутку. Все для того, щоб користувачі не нехтували якісними відповідями та більше цінували результати тесту.

Поділись своїми ідеями в новій публікації.
Ми чекаємо саме на твій довгочит!
UANDERDOG ком'юніті
UANDERDOG ком'юніті@uanderdog

340Прочитань
3Автори
10Читачі
На Друкарні з 24 травня

Більше від автора

  • Український стартап Releaf PAPER & BAGS, який вистрелив не одразу

    Історія одного з наймедійніших українських стартапів Releaf PAPER & BAGS розпочалася ще у 2018 році. Але стати успішним проєкту вдалося не одразу. Що було не так з екопродуктом?

    Теми цього довгочиту:

    Бізнес
  • Вундеркінд криптовалютного світу, який всіх обманув

    Наймолодший криптомільйонер світу Сем Бенкман-Фрід або SBF — саме так його називали ще на початку 2022 року. Але вже наприкінці року від цього титулу не залишилося і сліду.

    Теми цього довгочиту:

    Бізнес
  • Хто стоїть за мафіями Кремнієвої Долини: Paypal

    Пітера Тіля називають доном Кремнієвої Долини. Саме він є одним з ключових засновників Paypal. Як платіжна система переросла в цілу мафію

    Теми цього довгочиту:

    Мафія

Вам також сподобається

Коментарі (0)

Підтримайте автора першим.
Напишіть коментар!

Вам також сподобається