У 1993 році Пітер Девід покинув серію "X-factor" через конфлікти з редактором, у 2004 Девід написав лімітку "Madrox" в рамках імпринту "Marvel Knights" в якій повернувся до роботи з деякими персонажами з свого першого рану.
Наш герой Джеймі Медрокс відкриває своє детективне агентство у місті мутантів, однак коли в барі навпроти офісу Медрокса помирає один з його дублікатів наш герой вирушає в Чикаґо щоб розслідувати це вбивство.
Сама лімітка вийшла нуарною історією з усіма притаманними їй елементами, що не є погано, Девід як ніяк вміє писати та працювати з динамікою між персонажами, плюс за подіями було цікаво спостерігати нехай вони й були досить передбачуваними. З цікавого тут також є те, що деякі дублікати Множника мають свою власну свідомість через, що їх погляди не завжди збігаються з тим, що коїть Медрокс, що додає нашому герою головного болю в деяких моментах.
З суперечливих моментів виділю підсюжет з дублікатом Джеймі, Вульфсбейн та Силачем в якому вони проводять своє розслідування в якому намагаються дізнатися чи зраджує телепатично чоловік своїй дружині, який відчувається аж занадто другорядним та потрібним щоб Ґвідо та Реін було чим зайнятися у цій лімітці. Ну і малюнок Пабло Раймонді сподобається не кожному.
Загалом мені лімітка сподобалася, нехай вона й не є чимось оригінальним, але читалося все досить цікаво, так що загалом можу порадити.
#MultipleMan #XFactor #MarvelKnights
Ми чекаємо саме на твій довгочит!
Більше від автора
Відгук на “The Mighty” Пітера Томасі та Кіта Чампаґне.
Троп зі злим Суперменом є одним із найбільш перевикористаних сюжетів в коміксах.
Теми цього довгочиту:
ВідгукВідгук на “Carnage, vol 1: The One That Got Away”
У 2015 році, Marvel вирішили, що пора дати Карнажу власний онґоїнґ. Сценаристом серії став Ґері Конвей, а художником Майк Перкінс. Тож давайте дізнаємося чи вийшло у них видати, щось хороше в сюжеті "The One That Got Away" який відбувався в перших п'яти номерах.
Теми цього довгочиту:
ВідгукВідгук на “Illuminati: Life of Crime” Джошуа Вільямсона.
Серія "Illuminati" від Джошуа Вільямсона зацікавила мене з двох причин. По-перше, Вільямсон все-таки більше відомий як ДСішний автор тому було цікаво побачити його роботу для Marvel.
Теми цього довгочиту:
Відгук
Вам також сподобається
Теми цього довгочиту:
КнигиКоротка історія стилю Змія-Ледаща (Slack Wyrm)
У переказі перекладача (тобто, моєму) про те, як розвивалася мальовка від несерйозної до майже епічної.
Теми цього довгочиту:
ФентезіЯкось так сталося, що я переклала комікс по грі Portal
Це дійсно правда, мова іде про комікс Portal 2: LAB RAT.
Теми цього довгочиту:
Ігри