Музика натхненна іграми. Частина 3. Відьмак 3 + Серіальний бонус

Продовжити цикл підбірок ютубівської музичної творчості по іграм хочеться підбіркою по третьому відмакові, грі від польських розробників, що завоювала серця фанатів по всьому світу. І дала чималий поштовх до творчості деяким з них.

Malukah

Як і в випадку з Скаримом, почати пропоную з мексиканки Malukah. Ці дві гри мають чималу частку спільної аудиторії, тож не доводиться дивуватись і тому що надихались багато де й ті ж самі музиканти.

Конкретно вона зробила свою версію відомої всім гравцям пісні Пресцилли, що що описує складні відносини відьмака і його чорноволосої магічки.

Malukah - Priscilla's Song

Miracle of Sound

А от хто дійсно розгорнувся на повну, то це автор каналу Miracle of Sound. Почав він ще на другому, менш відомому відьмакові. По ньому вийшла пісенька “Silver & Steel”.

WITCHER 2 SONG - Silver & Steel

А коли вже вийшов відьмак третій, впродовж 4х років він зробив 5 музичних шедеврів присвячений пригодам Геральта і компанії. Перша з цих пісень була присвячена власне Білому Вовку:

WAKE THE WHITE WOLF by Miracle Of Sound (Witcher 3 Song)

Музика зроблена максимально наближено до оригінального ігрового саундтреку в стилі темного фолку, тож її легко було б прийняти і за ігрову композицію.

Після батька настала черга оспівати доньку. “Lady Of Worlds”, містично красива і епічна пісня про Циріллу, юну відьмачку з унікальним успадкованим даром.

Lady Of Worlds by Miracle Of Sound

Магічне поєднання голосів автора і запрошеної співачки створюють особливий шарм саме цієї композиції.

Власну пісню заслужила і найскайримівська провінція гри: острова Скелліге:

SKELLIGE WINDS

Гра завершувала шлях Геральта через події трилогії і давала нам зрозуміти що легендарному персонажу час вже піти на пенсію в цьому всесвіті. Він встиг пройти чималий, насичений і непростий шлях і саме цьому шляху була присвячена третя пісня:

The Path

Історія третього відьмака дала свого часу неочікуване відгалудження: Гвент. Те що створювалося як мінігра всередині гри отримало таку популярність, то студія розробників випустила її у вигляді окремої гри. А ще Гвент отримав власну присвяту від нашого героя:

ANOTHER ROUND OF GWENT

Deloraine

Чеському гурту Deloraine я в минулому присвятив окремий текст, тож повторюватись не буду. В контексті цієї підбірки варто згадати що саме з каверів по відьмаку починалась їх історія і до них вони регулярно повертались і потім. Нижче кілька прикладів їх робіт по відьмаку:

Deloraine - Priscilla´s Song
Deloraine - Yennefer
Deloraine — Steel For Humans

Ну а більш розгорнуто можна прочитати і послухати отут:

Skar Productions

Якщо всі попередні роботи це чистий фолк, або фолк рок, то на закуску я залишив важкенький шмат високоякісного епічного металу. Серед всіх ютуберських метал-каверщиків Скар вже давно став одним з найкращих. І те що він зміг зробити з пісні “The Wolven Storm” в черговий раз вражає. Епічність виконання виходить за межу будь якої шкали вимірювання.

The Witcher 3 - The Wolven Storm

Варто звичайно зробити ще обмовку: в мережі наразі доступна 2га, допрацьована версія каверу. Покращена на основі багаторічного досвіду. І такий перфекціонізм виправдовується, бо вийшло неймовірно круто.

Дуже вражає і кавер на пісню присвячену Гюнтеру О`Дімму, антагоністу одного з доповнень до гри. Виконана в похмурій і зловісній манері вона прекрасно передає атмосферу персонажа, створює відчуття невидимої загрози, що може вдарити найнеочікуванішим чином.

The Witcher 3 - Gaunter O'Dimm/Hearts of Stone Theme

В рамках більш ранньої творчості він зачепив ще пісню “Lullaby of Woe”. Хочеться відмітити відчуття масштабу яке в ній створює його виконання. Якщо не знати що все це записано однією людиною, легко на слух можна уявити що це виконує цілий оркестр.

Lullaby of Woe / Blood and Wine Theme

Бонус

Я не хочу присвячувати окремий текст будь чому пов’язаному з нетфліксівським непорозумінням, яке дуже образливим для всіх пошановувачів гри і книг чином ганьбить честь всесвіту. Але вище згаданий Скар зробив кілька дійсно вартих увагу каверів по мотивам пісень з перших 2х сезонів (пісні це взагалі мабуть єдина чеснота цього серіалу). І от про них я користуючись моментом згадаю також.

По перше Скар став чи не єдиним каверщиком що звернув увагу на композицію “Her Sweet Kiss” (думаю і з глядачів мало хто згадає що її чув в титрах серіалу). Але саме в його виконанні ця пісня розкрила весь свій прихований потенціал. Цьому посприяло і запрошення скрипальки/вокалістки Джулі Ельвен, яка має чималий досвід роботи над піснями для кіно і ігрових проектів, працювала з Хансом Циммером і тд. Разом вони змогли створити справжню магію.

The Witcher - Her Sweet Kiss

З другого сезону він взяв пісеньку яку наспівує арештований Любисток/Данделіон. І зробив версію для опису якої найкраще підходить англійський вислів “badass”.

Whoreson Prison Blues

Шикарною вийшла і його обробка пісня все того ж барда, в якій висловлювалась образа на одного дуже конкретного і дуже біловолосого відьмака.

Burn Butcher Burn

Можливо у когось виникло питання: невже хоч він не робив кавер на “чеканну монету”? Хрін там, але я спеціально залишив цю пісню, що певний час лунала з майже кожної праски, на завершення, щоб не перебивати настрій тим кого вона встигла дістати трошки більше ніж повністю ще в часи її популярності (мене вона в різноманітних варіація встигла дістати). Дуже вірусна була штука… Але версія Скара мені до вподоби, тож згадаємо для комплекту і її.

Toss a Coin To Your Witcher

Отака от вийшла відьмацька підбірочка. Трошки навіть за межі гри в результаті вийшли.

На сьогодні прощаюсь, а ви пам’ятайте “Коли настане час Білого Хладу і Вовчої Пурги, не їжте жовтий сніг” (і не питайте чому саме ця цитата з гри мені згадалась, сам не знаю).

Поділись своїми ідеями в новій публікації.
Ми чекаємо саме на твій довгочит!
РОКова скарбничка
РОКова скарбничка@ROKova_skarbnychka

Про маловідомий рок і метал

2.6KПрочитань
2Автори
43Читачі
На Друкарні з 20 вересня

Більше від автора

  • Рок/метал-підсумки 2024

    Добігає кінця 2024, минулої п’ятниці відбувся останній очікуваний альбомний реліз цього року, а отже саме час підбити підсумки. Список звичайно буде доволі суб’єктивним, але рік видався багатим на цікавинки, тож думаю тут буде на що звернути увагу.

    Теми цього довгочиту:

    Рок
  • The 69 eyes. Хельсінські вампіри або готична класика фінського року

    Довгожителі рок сцени. Гурт що виступає незмінним складом впродовж 32 років. Справжня класика готичної музики. А ще останній докарантинний концерт в Києві. Все це про один гурт і про нього і піде мова.

    Теми цього довгочиту:

    Рок
  • Wind Rose. Гномський метал від італійських поціновувачів Толкіна

    Сьогодні мова піде про яскравий тематичний гурт, що надихаючись роботами маестро Толкієна створили свій маленький гномський музичний підвсесвіт. Яскравий, потужний, часом веселий і завжди епічний!

    Теми цього довгочиту:

    Метал

Вам також сподобається

Коментарі (0)

Підтримайте автора першим.
Напишіть коментар!

Вам також сподобається