Організація та процес роботи ✨

Щоб можна було одразу переходити до роботи та заощадити ваш час, гроші та ресурси для терапії, а не для розповідей про неї, я зібрала у цю статтю всю інформацію, яка надається на перших зустрічах. Це дозволяє вам прийти дещо підготовленими, зі знанням методів, правил, із попередньо сфоромованим запитом або проблемою, та готовністю працювати на результат. Це не є обов'язковим, але може бути корисним, якщо у вас є сили, бажання та час на підготовку.

Як відбувається перша зустріч? 💻

На першій зустрічі ми починаємо з того, що спробуємо виявити психологічний запит. Я запитаю чим можу бути корисна, про цілі терапії, спробуємо структурувати план та мішені роботи. Якщо у вас є ресурси підготуватись, то на зустрічі в нас може бути більше ясності, але якщо ні, то ми можемо працювати в процессі з тим, що з'являється на зустрічі.

Запит 🧠

Це визначення того, яких змін ви хочете та очікуєте в терапії. Можна поставити собі наступні питання:

Якщо робота з терапевтом буде успішною, як я розпізнаю і зрозумію, що вона була успішною? Ось ми завершимо терапію, і до яких результатів я хочу прийти?

Вирішення якої проблеми дасть найбільше полегшання? Якщо терапія може вирішити цю проблему, як я собі уявляю позитивне бажане майбутнє? Що має бути змінене в теперішньому, щоб дійти бажаного майбутнього?


Після першої зустрічі ✍🏻

Після першої зустрічі, якщо ви захочете працювати зі мною в терапії / консультуванні, та якщо я погоджуся працювати з вами, нам необхідно обговорити контракт (інформовану добровільну згоду).

Це умовні правила нашої сумісної роботи про час, тривалість та вартість зустрічей, які створюють безпечний терапевтичний простір довіри та надійності, та визначають кордони наших терапевтичних стосунків, вказують на мої обмеження.

Такий контракт встановлює прозорість між вами та мною згідно до актуальних правил. Узгодження контракту означає, що ви згодні з цими правилами та добровільно погоджуєтесь проходити психотерапію та/або психологічне консультування зі мною.

Ви можете розірвати контракт в будь який момент, але під час роботи він важливий для створення безпеки для вас і моєї роботи, а також дозволяє мені працювати за правилами та етикою.


Оплата 💳

Оплата здійснюється за реквізитами, які будуть вказані в нашому робочому чаті.

Повторна оплата проводиться за 24 години ДО запланованої сесії.

Скріншот підтверждення оплати надсилайте будь ласка в наш робочий чат.

Оплата та повторна щотижнева оплата проводиться за 24 години до запланованої сесії. При скасуванні/переносі консультації за 24 години оплата залишається для наступної зустрічі.

У разі пропуску та/або переносу сесії в день зустрічі пізніше ніж за 24 години, вартість консультації оплачується.

Прошу вас нести відповідальність за проведення та своєчасність оплати сесій самостійно. На перевірку надходження оплати від кожного клієнта йде мій час, тому мені не дуже подобається нагадувати про правила оплати, і я надаю перевагу вашій самостійності та відповідальності в цьому питанні.


Правила роботи 🔐

У разі запізнення час консультації не продовжується.

Я не приймаю телефонні дзвінки через роботу онлайн, але мені можна писати в приватні повідомлення. Я заходжу в чат, читаю повідомлення та відповідаю на них 1 раз на день. Я не проводжу повноцінних консультацій у форматі голосових повідомлень, але можу направити та дати рекомендації щодо вирішення проблеми, що турбує.


Завершення терапії 🎉

Ми можемо завершувати, коли запит вирішений і коли ви це відчуваєте. Як отримувач, ви маєте право відмовитися або припинити проходження психотерапії/консультування у будь-який час. Якщо ви приймете рішення припинити роботу, я прошу, щоб ви обговорили це зі мною під час сеансу та дали нам принаймні ще один сеанс для завершальної роботи, щоб належним чином припинити терапію, інтегрувати виконану роботу і попрощатися один з одним. 


Щоб трішки познайомитись зі мною ще до зустрічі, зрозуміти, чи підходжу я вам як терапевт, чи підійдуть вам мої методи (інформація про методи психотерапії дасть вам розуміння, що буде відбуватися на сесіях), ви також можете переглянути ці матеріали:

Про мене, досвід і освіту

Про метод терапії EMDR

Про метод терапії IFS

Поділись своїми ідеями в новій публікації.
Ми чекаємо саме на твій довгочит!
Лілія Проценко
Лілія Проценко@ss.psy

Клінічний психолог

1.8KПрочитань
1Автори
11Читачі
На Друкарні з 10 липня

Більше від автора

  • Хочу бути лідером. Як поводяться групи?

    Лідер базової групи - найбільш травмований її учасник, завжди стає цапом-відбувайло, і для цього має хорошу причину. Це можливе отримання уваги через сором і самотність у травмі. Теорії групового психоаналізу, про роль лідера в робочій, а не базовій групі.

    Теми цього довгочиту:

    Психологія
  • Про мене, досвід і освіту

    Мене звати Лілія, я клінічний психолог, психотерапевт. Працюю над вирішенням психологічних запитів: знизити інтенсивність тривоги, депресивних переживань, розібратися у стосунках, пережити травматичний досвід, втрати, гострий стрес.

    Теми цього довгочиту:

    Психологія
  • Вони знають. Динаміка в групах.

    У тому, що окремий учасник групи (сім'ї, компанії, колективу) розповідає про себе, є речі, які однаково добре знають і він сам, і інші учасники групи - Я відомий. Є те, що він знає про себе, а інші ні - Я прихований. Є речі, які інші знають про нього, а він сам ні - білі плями.

    Теми цього довгочиту:

    Психологія

Вам також сподобається

Коментарі (0)

Підтримайте автора першим.
Напишіть коментар!

Вам також сподобається