Рагу з телятини

(з кулінарної книги Гійома Тіреля, XIV ст.)

- телятина
- сало
- цибуля
- вино
- бульйон
- сухарі
- горохове пюре
- спеції (гвоздика, імбир, шафран та ін.)
- оцет та кислий сік
Засмажте м'ясо на рожні або на решітці, але не тримайте занадто довго, наріжте і обсмажте в салі з дрібно нарубаною цибулею. Тепер візьміть обсмажені сухарі, розмочені у вині та яловичому бульйоні або горохове пюре і відваріть разом з м'ясом. Перетріть імбир, гвоздику, та шафран, щоб надати колір, присмажити кислим соком та оцтом. У рагу потрібно покласти достатньо цибулі, хліб слід добре просмажити; воно має вийти густим, кислуватим завдяки оцту та золотистим.

Поділись своїми ідеями в новій публікації.
Ми чекаємо саме на твій довгочит!
Історично-кулінарний кут
Історично-кулінарний кут@Peter_Bosch

1.8KПрочитань
9Автори
40Читачі
На Друкарні з 15 квітня

Більше від автора

  • Reinheitsgebot – закон про чистоту пива.

    У 1505 році закінчився черговий етап феодальних міжусобиць, що призвів до возз'єднання баварських земель. Баварським герцогом було розпочато реформу щодо уніфікації законодавства, яку завершували його сини на троні. Reinheitsgebot став частиною нового баварського права.

    Теми цього довгочиту:

    Історія
  • Про варіння пива та пиво у літній час

    До наукової епохи пивоваріння (до XIX століття), у Баварії пиво варили тільки навесні і восени, щоб уникнути поширення бактерій, хоча науково існування мікроорганізмів не було на той момент відкрито, але зварене влітку пиво швидко псувалося і втрачало свій смак.

    Теми цього довгочиту:

    Німеччина
  • Пивні чудеса

    Пивних чудес є чимало, і напрочуд багато з них пов’язано з ірландськими святими.Що, в принципі, логічно: Ірландія — це пивна, а не винна країна, і там, де святий Домінік примножує вино, святий Колумбан розливає пиво.

    Теми цього довгочиту:

    Історія

Вам також сподобається

Коментарі (0)

Підтримайте автора першим.
Напишіть коментар!

Вам також сподобається