Що таке ,,традиційні стосунки,,

В мене питання виникли ще на етапі визначення, а що взагалі означає термін ,,традиційні стосунки,,. Оскільки загальноприйнятого визначення в наукових колах немає. Кожен же ж і так, либонь, має інтуїтивно дійти до цього ,,правильного,, визначення. Чоловік кохає жінку, сам проявляє ініціативу, потім вони одружуються, народжують дітей, він працює, вона - готує, прибирає, виховує дітей, робить все можливе, щоб лишати свій вигляд на 20 навіть після тільки двадцяти років шлюбу. 

Друге питання. Чого це божевілля ми маємо називати ,,традиційним,,. Ми не називали модельні фігури жінок з явними розладами харчової поведінки в фільмах нормальними/звичними чи традиційними. Бо це дуже далеко від того, що було закладено в нас природою. І на мою думку, то зовсім не те, що мало би бути нормою в суспільстві. 

Тоді чому? Чому суспільство дійшло до висновку, що саме такий обмежуючий тип стосунків має бути найбільш признаним?

По-перше, так історично склалось. Релігія, відсутність прав у жінок, війни, безлад у світі. Оскільки як не дивно, в дикій природі жінки імовірно дуже часто вагітніли і трохи менше вирощували дітей. А комусь боротись з усіма зовнішніми чинниками, включаючи голод, треба було. Тому з дикої природи аж до наших днів зберігся образ мами-господарки. Хоча, звісно, не все було саме так, моногамія надзвичайно рідко зберігалась у сім’ях. Через що ми і маєм сильне кохання три роки, а далі вже емоції пригасають. 

Це скоріш за все тільки мій перший допис з теми ,,традиційних,, стосунків. В ньому я хотіла почати підводити до того, що традиційне взагалі не означає норму/природність подібних стосунків. Відстоювання прав не є чимось новим, особливо новою модою у молоді. То все започатковувалось дуже давно, однак тільки зараз має змогу показати себе на такому рівні.

Такий в мене ліричний, трохи узагальнений вступ до теми. Далі - цікавіше. 

Бережіть себе, близьких і донатьте. Цілуюю

Поділись своїми ідеями в новій публікації.
Ми чекаємо саме на твій довгочит!
Ярема з божевільні
Ярема з божевільні@potikchogos

337Прочитань
13Автори
12Читачі
На Друкарні з 26 жовтня

Більше від автора

  • Дід Донецької фотографії - Марко Залізняк

    Сьогодні я дібралась до видатної особи свого міста Покровська і всієї Донеччини! Запрошую до прочитання тексту про Марка Залізняка, того, хто знімав на власний об'єктив всі події Першої світової, Голодомору і навіть розкуркулення

    Теми цього довгочиту:

    Покровськ
  • Відгук на <<Чорного ворона>> Василя Шкляра

    Ділюсь своїми чесними враженнями про книгу, можливо хтось так само, як і я перед читанням, зараз шукає відгуки людей про <<Залишенця>> або ж <<Чорного ворона>>

    Теми цього довгочиту:

    Відгук Про Прочитане
  • Для чого вести особистий щоденник?

    Неочікувано розбираєм плюси і мінуси ведення особистого щоденника. Для чого? Як почати? А з чого? Про всьо-всьо-всьо сьогодні в прекрасній імпровізованій статті

    Теми цього довгочиту:

    Особистий Щоденник

Вам також сподобається

Коментарі (2)

Тут би скоріше підійшов термін “усталені стосунки”, оскільки ця ж модель не вийшла зразу, а впродовж дового часу(століття), себто - ставала усталеною, закріплювалась у певній формі(but it just my mind). Основна проблема такої моделі у тому, що вона так називається не через те, що працює, а через те, що у наслідок тих же історичних чинників людство або не мало часу робити альтернативу, або не хотіло, або вона банально не проживалась. Світ змінюється, а разом із ним - саме людство, котре мусить так чи інакше адаптуватись, тому і “традиційні стосунки” або мусять ловити якісь фікси та апгрейди, або ж хомо сапіенси мусять видумувати щось нове. У підсумку маємо те, що ця тема - доволі хороше поле для дискусії.

Post Sriptum. Коментар написаний задля просування контенту авторки.

Вам також сподобається