Звуки в іграх не є ключовим складником ігрового досвіду. І, якщо казати про звуки світу, найкращим прикладом буде такий звуковий супровід, якого гравці не помічають. Тобто звуки світу повинні створювати атмосферу, але не повинні бути її основою.
Художники створюють кораблі неперевершеними за формою і виглядом, реквізит робить його інтер’єр правдоподібним, але саме звуки здатні оживити такий корабель для гравця.
Внутрішні звуки створюють атмосферу - це майже все, що відбувається, всередині корабля. Кожен окремий компонент має унікальне звучання, характерне для різних аспектів його роботи. Свій власний звук має навіть рух квантового палива в трубопроводах, під час різних стадій стрибка.
Кожен корабель має свій набір компонентів. І навіть якщо вони однакового класу, їх розташування все одно створить свій, унікальний акорд звучання корабля зсередини.
Якщо зупинитися детальніше на квантовому двигуні, то йому було приділено особливу увагу, при розробці. Адже саме космічні подорожі є однією з ключових механік Star Citizen. Аудіосупровід квантового стрибка залежить від корабля, від моделі квантового двигуна, від зарядженої потужності і довжини стрибка. Кожен етап, від зарядки, до самого стрибка і завершення квантової подорожі мають унікальне звучання.
Якщо підійти до будь якого компонента корабля, можна почути звук його роботи. Далі, одним з найпотужніших звукових випромінювачів є трастери. Пілот чи пасажир повинні знати або відчувати, що робить корабель і як він подорожує в просторі незалежно від того, де вони знаходяться на кораблі.
Одна з важливих речей є, те що в бойовому режимі корабель повинен відчуватися більш реактивним, набагато агресивнішим через обмежений діапазон швидкостей. Тому двигуни, які мають декілька режимів польоту, мають відповідну кількість звукових карт для їх роботи. В бою менше фільтрації, більше високих частот, так, що відчувається вага вашого корабля під час швидкого польоту.
Звичайно варто відзначити окрему категорію звуків атмосфери корабля – звуки взаємодії з зовнішнім світом. Це все, починаючи від уламків, що зіштовхуються з корпусом, до звуків взаємодії лазерної зброї зі щитами. Ідея в тому, щоб дати пілоту, або іншому члену екіпажу можливість за звуковим супроводом зрозуміти, який стан корабля зараз, які є пошкодження, які системи працюють з перевантаженням.
Як і всі інші компоненти, що відповідають за ігровий досвід, звуковий супровід поступово отримують внутрішні інструменти для більш швидкої і якісної роботи аудіодизайнерів. Це цілі бібліотеки звуків і їх модифікаторів для кожного компоненту. Це властивості матеріалів по аудіопрозорості і аудіовідбиттю. Все це є невід’ємною частиною корабельного досвіду, який значно покращується завдяки цим всеохоплюючим системам, що взаємодіють одна з одною, дозволяючи гравцеві дійсно відчути, що він знаходиться на живому дихаючому кораблі. Що його корабель унікальний серед інших кораблів, і що можна отримати зовсім іншу звукову атмосферу просто замінивши якісь компоненти. Такий підхід робить унікальним аудіодосвід кожного гравця.
Друзі, якщо ви хочете грати в Star Citizen українською, то велике прохання підтримати нашу петицію щодо локалізації гри та розповсюджувати її серед своїх знайомих. Давайте разом зробимо більше ігор українською!
8 вересня опубліковано Інсайд, присвячений гоночній тематиці.
Напередодні виходу нової версії гоночної Miray Fury LX, нас ознайомили з процесом внутрішнього тестування гоночних треків і механік.
Одна з основних відмінностей Star Citizen взагалі і рейсингу зокрема в тому, що твої успіхи тут залежать виключно від особистої майстерності, а не від прокачування статів та перків, як у більшості ігор. І як у реальному житті, тут має значення лише досвід, розуміння можливостей кораблів та ваше вміння.
Новий Fury LX буде заточений виключно для гоночних треків. Усі його кріплення із озброєнням замінено на додаткові трастери, покликані максимізувати керованість корабля. Також оновлено деякі аеродинамічні елементи. Тепер крила більше нагадують оперення машин Формули 1.
У тестах ця версія показала більш вражаючі результати на треку порівняно з базовою модифікацією. Найближче за характеристиками старий-добрий Razor. Призначений цей кораблик для тих, кому найважливіше маневреність. За цим параметром він перевершує всі інші кораблі.
Щодо змін у фізиці наземних транспортних засобів – розробники постаралися позбутися аркадності в управлінні та привнести більше реальних параметрів, що впливають на поведінку машини. Набагато краще має відчуватися маса машини, що діють на неї сили та інерція, а також якість зчеплення з поверхнею.
Завдяки любові розробників до гонок та духу змагань, ми очікуємо позитивних змін у цьому геймплеї найближчим часом.
Star Citizen Live був інформаційно порожнім. Протягом години Сем – дизайнер Арени Коммандер та Дункан – головний кодер з геймплею ознайомлювали нас із новими режимами Арени. Один із них – ГанРаш – під час сесії ви отримуєте доступ до різних типів зброї. Також Битва Сквадронів – у локації зі станцією Джеріко можна потренуватися у командній битві. Багато елементів режимів Арени та Стар Марін тепер будуть об'єднані.
Прямо зараз, за наявності у вас доступу, ви можете зайти та протестувати нові сесійні режими Арени та Стар Марін.
У Дорожній карті було додано одне завдання по кораблям – це створення, реалізація та балансування гоночного снаба Miray Fury LX. Це завдання відразу отримало статус “підтверджений”.
Загалом це все з цікавого.
Посилання на дайджест новин: https://youtu.be/irZ01OhAwyY?si=fIJZD0O5Vg6P_SPV