Якщо ви не впевнені, у вас є сумніви, чи подобаєтесь ви вашому потенційному партнеру або чи подобається вам ця людина - то, зазвичай відповідь одна.
Ні.
Жорстко, але це правда.
Бо коли людина нам подобається – це очевидно.
У вас буде внутрішнє глибоке знання: так або ні. Це працює і в іншу сторону – ви завжди будете знати, чи подобаєтесь ви іншому.
Немає ніяких особливих підказок, кодів, натяків, які потрібно розшифровувати, досліджувати, щоб зрозуміти – симпатія є.
Якщо ж ви роздумовуєте, чи є між вами симпатія, і навіть даєте собі час - роздивитися, зрозуміти, звикнути – можливо, ви не хочете, поки що не готові, приймати факти.
У мене так було і не раз. Я собі часто казала: це хороша людина. Далі йшли епітети на зразок «розумна, вихована, цікава...» і т.д., і т.п. Я намагалася включитися у спілкування, розгледіти щось, за що можна було б, умовно кажучи, мені зачепитися, щоб подивитися, що з цього вийде. Але мушу визнати: як правило, нічого путнього. Не подобається і все. Навіть була дурна думка, що можна звикнути, але ні. Мозок аналізує, дає оцінку, а от емоції, внутрішнє відчуття ніколи не зраджує.
Далі. Якщо потенційний партнер вас хоче – ви також про це швидко і одразу дізнаєтеся. Ніхто не буде робити з цього приводу велику таємницю, заплутувати вас. І це нормальне природнє бажання. Інша справа – як все це піднести і показати - свою зацікавленість)
Якщо ваші стосунки тримають вас у напрузі, ви постійно занепокоєні, аналізуєте текстові повідомлення від людини, щоб зрозуміти нарешті – що думає, відчуває, що насправді ховається за тим чи іншим словом. Потім ви вибудовуєте стратегію, придумовуєте якусь ідеальну відповідь, щоб, наприклад, спровокувати людину на розмову чи дізнатися щось більше. Те, про що ви не наважуєтеся запитати прямо... То виходить, що більшість вашого часу ви витрачаєте на прояснення важливих для вас базових питань. Замість того, щоб насолоджуватися новими почуттями, враженнями, коханням.
І коли так поміркувати і чесно на все це подивитися, то виходить, що така ясність у стосунках потрібна лише вам. Інша людина не зацікавлена. Це і є відповідь на всі ваші сумніви.
.
Якщо вам цікава та актуальна тема стосунків, то запрошую вас на консультацію. Запис за посиланням у шапці профілю
Ми чекаємо саме на твій довгочит!
Більше від автора
Як відпустити кохану людину?
Питання, на яке не має короткої відповіді. І точно буде мало одного допису. Але з чогось треба починати, так? Тому пишу: часто складність буквально не в тому, що вирозходитеся з людиною, а в тому, что саме ця людина задовольняла ваші певні(важливі для вас) потреби.
Теми цього довгочиту:
СтосункиЯ його пробачила/я її пробачив
“Я його пробачила / я її пробачив. Будемо жити далі. Ми живемо далі.” Чи хороша ця історія, коли мова йде про зраду? Ні, не хороша.
Теми цього довгочиту:
СтосункиЩо таке справжня турбота
Подбати про людину – це не означає дати їй те, що у вас є, що ви можете дати. Подбати про людину – це дати їй те, чого вона дійсно хоче, чого потребує на даний момент. В першому випадку не складно поділитися своїм, тим, що у нас і так є, що ми вміємо. В іншому - напружитися
Теми цього довгочиту:
Психологія
Вам також сподобається
Як не кинути все? Простими словами про складне.
В житті кожного з нас бувають моменти, коли здається, що нічого не виходить і все йде не так, як хотілося б.
Теми цього довгочиту:
ПсихологіяПсихологія дизайну - частина 1: когнітивні спотворення, про які має знати кожен
Хороший дизайнер має бути психологом. Люди схильні до упереджень і найчастіше діють ірраціонально.
Теми цього довгочиту:
ДизайнЩо таке intrafamilial child torture і чому це про це важливо знати
Ця стаття присвячена розумінню визначення та впливу відносно нового поняття в психології - Intrafamilial Child Torture.
Публікація містить описи/фото насилля, еротики або іншого чутливого контенту.Теми цього довгочиту:
Кптср