Історія світової анімації (частина 1)

Анімація бере початок ще з 1887 року, ще задовго до створення першої камери, коли пан Едверд Майбрідж вирішив робити однохвилинні відео мальованих та живих тварин. Це звичайні дев'ять малюнків які швидко змінюються одне за одним. Правду кажучи варто зазначити, що це не тільки перша стоп-моушн анімація, а і перша згадка про щось схоже на сучасне кіно. За усю свою кар'єру Едверд зробив близько 65 відео(як анімаційних, так і зроблених з фотографій), деякі з них можна побачити і зараз.

▶️https://youtu.be/IEqccPhsqgA

У 90-х роках видатною фігурою став французький аніматор Еміль Ренард. Він створив чергову стоп-моунш анімацію із фарбованих шматочків скла. На відміну від Едверда, ця анімація мала сюжет, доволі типовий в ті роки. Інші анімації були намальовані від руки. Головними героями були діти, які грали у різні ігри. Усього Еміль зробив 25 анімацій, деякі з них ми все ще можемо подивитися.

▶️https://youtu.be/426mqlB-kAY

00-ві роки двадцятого сторіччя мали грандіозні зміни. З появою плівки почали з'являтися фантастичні та шалено дивні сюжети. Фокуси, цирк, комедія, а якщо це все можна побачити на великому екрані, взагалі чудо якесь. Режисери, які часто самі монтували свої фільми, робили з плівкою усе можливе: вирізали дірочки для ефекту вибуху, вирізали віконся та вставляли туди іншу частину плівки, накладали одну на одну та домальовували різних створінь. Хоча анімацією це назвати не можна, але появою спецефектів однозначно.

Серед аніматорів найвідомішим став француз Еміль Коль. Він створив повноцінно намальований фільм розміром в дві хвилини. Це проста історія, яка скоріш за все намальована чорнилом. Ви також можете подивитися її онлайн.

▶️https://youtu.be/o1d28X0lkJ4

10-ті роки двадцятого століччя стали тільки дивніше. Творців та методів стало більше. Тут і росіянин з'явився, знімаючи п'яних тараканів зрадників. Британець та американець, які показали нам історію про відоморо динозавра "Герті" та "Маленького Немо". Та шалено багато фокусів! Їх настільки багато, що враженні ніби уся історія вигадка. Вони жили у світі фокусів та мізогінії!(жарт)

▶️https://youtu.be/__5B3PGoBoI

20-ті роки двадцятого сторіччя найцікавіші. Сподіваюся ви розумієте про кого я буду казати? Так, це - Дісней. Шалена популярність маленького Міккі зробила двох молодих аніматорів відомими на увесь світ. Аб Айверкс та його хороший друг Волт Дісней створили шалену кількість анімацій. Вони працювали на різних людей та зробити анімацюйних героїв живими, надавши їм людських рис та міміки.

Але варто зауважити що в ті роки вийшов перший повнометражний французький анімаційний фільм, чия популярність на фоні Діснею значно впала. Він був створений за унікальною технологією. Увесь фільм схожий на театр тіней. Різнокольоровий фон супроводжувався чорними фігурами, що створювало неймовірний ефект.

30-ті роки двадцятого сторіччя звичайно славляться продовження епохи Діснею. Ми бачимо великий проект короткометражних фільмів "Silly Symphony", неймовірну Бетті Пуп та повнометражний фільм "Білосніжка". Паралельно з цим був розвиток російської анімації, творці якої також створили повнометражний фільм про Гулівера.

Поділись своїми ідеями в новій публікації.
Ми чекаємо саме на твій довгочит!
Аріана
Аріана@Vuvilga

412Прочитань
7Автори
22Читачі
На Друкарні з 16 квітня

Більше від автора

Вам також сподобається

Коментарі (0)

Підтримайте автора першим.
Напишіть коментар!

Вам також сподобається