У 2016 році DC запустили імпринт "Young Animal" куратором якого був Джерард Вей. Суть імпринту пролягала в тому, щоб відродити деякі старі концепти та персонажів в новому й осучасненому погляді для дорослої аудиторії які б відрізнявся від загальних тайтлів DC. Однією з початкових серій у цьому імпринті стала "Mother Panic" від сценаристки Джоді Гаузер.
Першочерговий концепт Мати Паніки був створений Джерардом Вейом та художником Томмі Лі Едвардсом. Суть у тому, що Вей задумався, поки сидів у черзі до стоматолога, що було б якби Брюс Вейн поводився як сучасна знаменитість і чи змогло б таке альтрего працювати. Більше деталей навколо героїні з'явилося вже після того, як DC найняли Гаузер на роль сценаристки серії. Тож давайте дізнаємося чи вдалося Гаузер вдало представити нову героїню Ґотему.
Перший сюжет "Work In Progress" який триває три номери є історією в якій ми знайомимося з нашою героїнею Вайолет Пейдж та її оточенням. Так, наприклад ми дізнаємося, що з її батьком стався нещасний випадок коли він взяв її з собою на полювання, що її матір має психологічні проблеми, а також, що після смерті батька її старший брат відправив Вайолет в приватну школу перебування в якій було для неї пеклом. Ми ж як читачі застаємо Вайолет, коли вона прибуває в Ґотем для того, щоб розібратися з багатієм Фредеріком Гемслі. Однак, чому вона на нього полює і що ж такого приховує Гемслі, через що йому доводиться найняти людей для вбивства свого тілоохоронця. Мені перший сюжет досить таки сподобався, він непогано знайомить нас з героїнею, показує її характер та мотиви, з цікавого також порадувало невеликі камео Бетмена та Бетвумен які зацікавилися появою нової героїні в Ґотемі. Що ще мені особливо сподобалося в перших трьох номерах так це досить атмосферний малюнок Томмі Лі Едвардса.
На жаль наступний сюжет "Broken Things", який відбувається з 4 по 6 номер, вийшов набагато слабшим. У нас тут відбувалася зміна художника, Лі Едвардса замінив Шон Кристал. І його малюнок не те щоб поганий, просто такий різкий перехід від одного стилю до іншого б'є по атмосфері перших номерів та викликає дисонанс я який я останній раз відчував тільки тоді коли "USM" почав малювати Лафуенте замість Баґлі. За сюжетом Мати Паніка пересікаєть з чоловіком який порадив її брату відправити нашу героїню в пекельну школу й вирішує помститися йому. У результаті вона пересікаєть з одним з колишніх учнів із тієї ж школи над яким проводили експерименти й вони разом починають здійснювати помсту. На жаль, при досить цікавій зав'язці цей сюжет дуже швидко набридає й в один момент змінює фокус з помсти на конфлікт нашої героїні з хлопцем, в результаті перша лінія просто повисає в повітрі, тому сподіваюся її якось продовжать в наступних номерах.
Загалом враження від першої половини "Mother Panic" вийшли досить суперечливими. Серія має досить класний початок, але другий сюжет вийшов досить таким собі, сподіваюся, що в другій половині ситуація виправиться.
Ми чекаємо саме на твій довгочит!
Більше від автора
Відгук на “The Mighty” Пітера Томасі та Кіта Чампаґне.
Троп зі злим Суперменом є одним із найбільш перевикористаних сюжетів в коміксах.
Теми цього довгочиту:
ВідгукВідгук на “Carnage, vol 1: The One That Got Away”
У 2015 році, Marvel вирішили, що пора дати Карнажу власний онґоїнґ. Сценаристом серії став Ґері Конвей, а художником Майк Перкінс. Тож давайте дізнаємося чи вийшло у них видати, щось хороше в сюжеті "The One That Got Away" який відбувався в перших п'яти номерах.
Теми цього довгочиту:
ВідгукВідгук на “Illuminati: Life of Crime” Джошуа Вільямсона.
Серія "Illuminati" від Джошуа Вільямсона зацікавила мене з двох причин. По-перше, Вільямсон все-таки більше відомий як ДСішний автор тому було цікаво побачити його роботу для Marvel.
Теми цього довгочиту:
Відгук
Вам також сподобається
ВІДПОВІДЬ: ЦЕ РИНСВІНД: рецензія на книгу Террі Пратчетта “Ерік”
Писати відгуки на твори сера Террі Пратчетта для мене найважче. Бо це наче намагатися описати словами перлину. Можна знайти десятки гарних прикметників, які розкажуть про те як сонце виграє на її молочно-білому боці чи як вона таємничо блищить, проте, як сказано у...
Теми цього довгочиту:
РецензіїВідгук про фільм Чудовий привид
Чудовий привид/Споріднена душа/The Soul-Mate (also known as Wonderful Ghost) – південнокорейська комедія-драма з елементами криміналу, детективу та краплею містики🔍👻
Теми цього довгочиту:
ВідгукПро шлях до Томосу
Зрозумів, що давно дочитавши «Хроніки Томосу», так і не дав відгук про книжку.
Теми цього довгочиту:
Відгук Про Прочитане