Стрес-менеджмент для підприємців: як подолати стрес, якщо це неможливо
У новій статті ділюся практичними порадами, як підприємцю подолати стрес - науково-обґрунтованими та пройденими на власному досвіді.
Я твердо вірю в те, що успіх вимірюється не лише досягненнями чи грошима, а й свободою мати гармонійне та наповнене життя - таке, про яке ви завжди мріяли. Бо підприємництво має бути інструментом для підтримки вашого життя і цінностей, а не для принесення їх у жертву. Як коуч, я допомагаю амбітним підприємцям • подолати відчуття перевантаженості, • отримати ясність щодо пріоритетів і • налаштувати ефективні системи, щоб вони могли досягати своїх бізнес-цілей швидше і впевненіше — не жертвуючи своїми цінностями чи способом життя. 〰️〰️〰️ Я сама є підприємицею з понад 13-річним досвідом у якості засновниці, співзасновниці та на керівних посадах у різних галузях. Сервісна ІТ-компанія, яку я співзаснувала у 2019 році, за 2 роки досягла 7-значного доларового доходу. Після виходу з операційної діяльності, залишивши посаду операційної директорки на початку 2024 року, я залишаюся співвласницею цього бізнесу, який продовжує процвітати.
У новій статті ділюся практичними порадами, як підприємцю подолати стрес - науково-обґрунтованими та пройденими на власному досвіді.
"Мені просто пощастило", "Інші успішніші за мене", "Я не відповідаю цій ролі" Ці думки рояться в голові, забираючи нашу енергію та впевненість у собі, відволікаючи від того, що насправді важливо. Що з ними робити? І чи можна змусити ці сумніви працювати на нас, а не проти?
Що простіше делегувати - те, що знаєш, як свої пʼять пальців? Чи те, в чому взагалі не розбираєшся? Коли ти експерт – важко відпустити контроль. Коли не розбираєшся – страшно довіритися іншим. У цій статті розбираю, як подолати обидві складності та ділюся практичними порадами.
Коли ви востаннє відчували, що дійсно все встигаєте і можете спокійно видихнути? У цій статті я описую свій авторський підхід до стратегічної пріоритизації та планування задач, який допоможе вам подолати відчуття перевантаженості та хаосу.
Практичні рекомендації щодо прийняття швидких та якісних рішень. Як визначати пріоритети, уникати паралічу аналізу, використовувати принцип "достатньо хорошого рішення" та управляти своїм ресурсним станом. З прикладами з практики та конкретними техніками.