Привіт!
В цей чудовий сонячний день дамо перепочити авторам та поговоримо з людиною, що, здається, весь всій вільний час проводить, читаючи книги та розповідаючи про них. Вітайте — книжкова блогерка Саша Павлова, відома багатьом із вас, як авторка телеграм-каналу «Запекла книгожерка»! Саша читає книжки, щиро та іронічно коментує їх, ділиться смішними цитатами, а ще — бета-рідить рукописи 😉 Візьміть до уваги: Саша працює лише з темними жанрами: горор, містика, трилер, антиутопія, драма, темне фентезі.
Та не зволікатимемо, гайда до інтерв’ю!
Перше питання до тебе, як до Читачки: які книжки за 2023 рік найбільше тобі запам’яталися і чому саме вони?
Найкращих книжок будо досить багато)
Дуже сильно вразили «Країна Різдва» Джо Гілла - і безмежно кайфую від того, шо цього року Віват видасть її українською ❤️🔥 Я взагалі скажено люблю цей твір, любов почалась з перегляду серіалу, тоді був мальопис (який, по суті, є передісторією подій у книзі), і тоді власне книга. Щойно вийде у перекладі, перечитуватиму негайно.
Ще «Гаррі Поттер і Методи раціональності» - це прям відкриття ❤️🔥 Я дуже люблю всесвіт Поттера, і більш наукове його прочитання вийшло не гіршим за оригінал, дуже зачепило. Довго до нього йшла, вперше нарешті почала читати після початку повномасштабного вторгнення, але відклала майже на рік - і тоді дочитала всі 6 книжок десь за півтора тижня на одному подиху.
«Американський психопат» - це просто геніальний твір, так майстерно переданий внутрішній світ хворої людини, такий блискучий стьоб, така шикарна робота з сюжетом, що нема слів 🔥 фільм бачила кілька разів, він теж сильний, але книга - то геть інший рівень.
Ну і насправді я можу ще довго продовжувати, але оці мабуть най-най))
Друге питання, як до Бета-Рідерки: чи багато цікавих рукописів тобі стрілося за минулий рік, та чи є серед них такі, що ти прям от 100% очікуєш побачити на книжкових полицях в найближчому майбутньому?
Рукописів читала аж три 😅, пропонували більше, але не всі мені підійшли (і не всім підійшла я 😁)
Всі три розраховую побачити виданими, один ніби вже точно має бути цього року, але може вийде так, щоб і решта 😁
Ну і власне всі три мені дуже сподобались, але останній, який я читала, був найбільш «мій», бо там ідеальне потрапляння в мої жанри і в той стиль письма, що я обожнюю.
І третє питання, звісно, до Книжкової Блогерки: що на каналі «Запекла книгожерка», на твою думку, найцікавіше читачам? Що, як думаєш, робить його особливим серед інших каналів?
Щодо каналу, мені насправді важко сказати, що найцікавіше читачам - бо однією з головних «фішечок» каналу завжди вважала історії про письменників-вбивць, але в той самий час, саме після них відписуються найчастіше 😅 Хоча точно є певне ядро підписників, яким саме це цікаво найбільше, і вони про це прямо говорять).
Хороший відгук на мої «душні» дослідження - коли я знаходжу щось в книзі, про що мені цікаво дізнатись більше, хоча воно може бути не повʼязане напряму з сюжетом. Наприклад, історію творів мистецтва, що там згадуються. Ну а загалом, я можу зачепитись за будь що, бо в душі я зануда і люблю покопатись і подосліджувати щось 😁
Ну а якщо брати по реакціям, то в топі, звісно ж, меми і суперлайфхаки (які по суті теж меми 😅). А, і ще цитати з книжок - вони у мене теж у форматі мемів, жодних «серйозних» чи «розумних», тільки стьоб.
Велике дякую Саші за щирі відповіді на мої питання! Якщо ви ще не підписані на її канал — обов’язково це зробіть, бо ж можливо, що це саме той контент, якого вам не вистачало в ці нудні зимові дні! 😘
Розповідайте у коментарях, чи сподобалася вам ця розмова? Хотіли би розпитати «Запеклу книгожерку» ще про щось? Пишіть ваші питання і, можливо, зробимо ще одне інтерв’ю 🤗
Також підписуйтеся на мій канал «Буревій історій», попереду ще анонси майбутнього роману, нові інтерв’ю, статті про письменництво та багато-багато цікавого!
Щиро ваша,
Олександра Буревій