Розмови
14 довгочитівNUAM набагато більше, ніж просто плейлисти — інтерв’ю із засновником сервісу Олексієм Єфименко
У цьому інтерв’ю розмовляємо: ✔️ про унікальність сервісу для звичайного споживача; ✨ труднощі та виклики, що виникають під час роботи; ✨ про важливість проєкту у контексті культурної спадщини України;

Теми цього довгочиту:
Інтерв'ю та ще 2 теми«Треба бути дуже хорошим читачем, аби бути хорошим письменником. Це неймовірно важливо» — Богдана Романцова. Інтерв’ю з редакторкою
В гостях у каналу «Буревій історій» Богдана Романцова, редакторка видавництва «Темпора», літературознавиця, к.ф.н., публіцистка, лекторка. Кількість піднятих в інтервю цікавих тем виявиться скарбом для будь-якого сучасного українського письменника, особливо для початківців.

Теми цього довгочиту:
Поради Авторам та ще 4 темиАсертивна комунікація- толерантний діалог.
Спілкування- невід’ємна річ в нашому житті, але, на жаль, багато людей не можуть толерантно і якісно спілкуватися. Тож, якщо Ви відчуваєте бажання покращити свої розмовні навички або дізнатися про найдієвіший спосіб комунікації- Вам сюди, до асертивності.

Теми цього довгочиту:
Асертивність та ще 3 темиТеми цього довгочиту:
Інтерв'ю та ще 4 темиТеми цього довгочиту:
Ші та ще 4 темиСаша Павлова, авторка телеграм-каналу «Запекла книгожерка»: інтерв’ю
В цей чудовий сонячний день поговоримо з людиною, що, здається, весь всій вільний час проводить, читаючи книги та розповідаючи про них. Вітайте — книжкова блогерка Саша Павлова, відома багатьом із вас, як авторка телеграм-каналу «Запекла книгожерка»!

Теми цього довгочиту:
Інтерв'ю та ще 4 темиВіталій Дуленко: «Плакати за склянкою віскі, що великим видавництвам нецікаві новачки, більше не зможу»
Пропоную зануритися в свіженьке інтерв’ю з Віталієм Дуленко — письменником, чий роман «Маяк» нещодавно взяло в роботу видавництво «КСД». Сьогодні поговоримо про його романи, а також про досвід успішної подачі рукопису до видавництва.

Теми цього довгочиту:
Інтерв'ю та ще 4 темиВалентин Поспєлов: «Про що б я не писав — хочеться бути відвертим»
Маю для вас подаруночок: сьогодні у рубриці «Три питання — три відповіді» взяв участь Валентин Поспєлов, автор антиутопії «Різанина» та фентезі-роману «Стокгольм»! Про продовження до «Стокгольму», роботу з видавництвом та теми, які Валентин підіймає у своїх творах — читайте тут.

Теми цього довгочиту:
Інтерв'ю та ще 4 темиЮлія Карпа: «Головне — дати змогу своїм героям бути живими людьми»
Як створювати щемких персонажів? Чи обов’язково мати власний досвід, аби писати про щось? Про це, а також про плани та важливі рішення на письменницькому шляху поговорили з Юлією Карпою, письменницею, також відомою багатьом із вас під псевдонімом Yu Koi.

Теми цього довгочиту:
Інтерв'ю та ще 4 темиНік Орач: «Я пишу про конфлікт між сильним і слабким»
Сьогодні «Буревій історій» починає серію коротеньких інтерв’ю у форматі «Три питання — три відповіді» з письменниками, редакторами та іншими, дотичними до створення книги. Першим гостем цієї рубрики став Нік Орач, письменник, майстер чіпких та реалістичних образів.

Теми цього довгочиту:
Інтерв'ю та ще 4 темиГанна “Мавка” Заворотна: “У мене не той характер, щоби здаватися”
Розмова із Ганною "Мавкою" Заворотною про вайшнавізм, цілительство, вегетаріанство, виїзд з окупації на початку 2015-го року, життя у столиці та, звісно, про ясновідчуття та їх роль у творчості Мавки.

Теми цього довгочиту:
Письменництво та ще 4 темиКатерина Колесник: “Хочу, щоб онуки тримали в руках книжки, які я написала”
Бесіда із Катериною Колесник, авторкою, блогеркою та просто приємною людиною, про її життєвий та творчий шлях. Інтерв'ю про письменництво, видання книг і збірок, курси письменницької майстерності та намагання поєднувати творчість та домашні справи.

Теми цього довгочиту:
Письменництво та ще 4 темиДарія Гульвіс: "У Києві досі можуть косо дивитися, коли я розмовляю українською"
Розмова із Дарією Гульвіс про її життєвий та творчий шлях: перші вірші, початок повномасштабного вторгнення, становище російської мови у Харкові а також, звісно, конкурс "Хроніки Супергероїв", який вона організовувала на літературній платформі Аркуш.
