зізнання

я пишу вірші з 14-ти років, проте в той час я також мала амбіції стати письменницею, і навіть писала новели.

в якийсь момент я відцуралась від цього і перестала навіть думати про це, а 2022-2023 стали для мене загалом дуже стресовими, коли усе: від війни до стосунків демотивували мене повертатись у письменництво.

на щастя, я повернула відчуття музи та змогла писати, зовсім нещодавно, буквально місяць-два тому, але я це змогла. водночас я відчула ще палкішу любов до читання, що привело мене до логічного питання: чи можу я розраховувати на свої 14-ти річні амбіції та спробувати ще раз? І я задумалася… тож, я хочу. ще раз спробувати. адже я відчуваю, що я була народжена для цього, і нехай навіть це звучить як повна срань, я це відчуваю.

хочеться вірити, що це не емоційний сплекс, після якого я викину цю думки і припиню спроби, проте я спробую. тут і зараз.

хочу написати трилер, схожий на дена брауна, сару пірс, тесс герітсен, але мій. я візьму усе найкраще від того, що вже існує і вдихну в це неповторне життя, яке подарую Я.

дякую.

Поділись своїми ідеями в новій публікації.
Ми чекаємо саме на твій довгочит!
jinikamin
jinikamin@jinikamin

мистецтво створює несказанне

53Прочитань
0Автори
1Читачі
Підтримати
На Друкарні з 4 вересня

Більше від автора

  • любов чи ненависть?

    біль, що сягає піку оргазму, інколи, важко пояснити..

    Теми цього довгочиту:

    Оповідання
  • свято в траурі

    я рахую дні поволі, але тіло веде власник лік

    Теми цього довгочиту:

    Вірші

Вам також сподобається

Коментарі (2)

Я не спеціалист і ні я в якому разі не бажаю втручатися в творчий процес, але серед багатьох письменницьких порад, які можна бачити на “Друкарні”, одна мені видається напрочуд слушною: це те що необов’язково писати текст з початку: це читач його має читати з початку, а писати можна хоч з кінця хоч з середини!

***

Втім досвід написання ком’ютерних програм можна якоюсь мірою вважати письменницьким, лише не природними а шизофреничними мовами.

З програмами така порада працює: комп’ютер їх має виконувати з початку, а писати так само можна й з середини.

***

Однак, з тих пір я не переношу “прескриптивний” програмерський підхід до живих мов, який на жаль характерний для української. Себто коли правила граматики не підсумовують певний письменницький досвід, а навпаки — нав’язуються письменникам.

Коротше, свобода писемности врятує Світ!

https://drukarnia.com.ua/articles/freedom-of-alphabets-XHWpF

Вам також сподобається