Чому Палестинців 🇵🇸 не хочуть приймати, здавалось би, братські арабські країни?
Прикладами буде більш зрозуміло, тому я опишу події, які відбулись в таких країнах, як: Йорданія 🇯🇴, Ліван 🇱🇧 та Кувейт 🇰🇼
Прикладами буде більш зрозуміло, тому я опишу події, які відбулись в таких країнах, як: Йорданія 🇯🇴, Ліван 🇱🇧 та Кувейт 🇰🇼
Річка Йордан неспішно несе свої води від північно-східного краю Ізраїлю до Мертвого моря. На більшій частині свого 250-кілометрового шляху вона утворює кордон між Ізраїлем та Західним берегом річки Йордан з одного боку та Йорданією – з іншого.
Палестинський народ є абстракцією для багатьох американців, серед страху війни в Газі. У ХАМАСі вони бачать обличчя жорстокого терориста, а серед тисяч мирних жителів, вони бачать обличчя відчайдушних, безневинних жертв, які потрапили під перехресний вогонь.
Обговорювати що робити з Палестиною це сльози і драма. Одні говорять, що винна політика Ізраїля, дехто натякає на культурні аспекти арабів. В цих суперечках забувається головне: а чи взагалі можливе примирення арабів і євреїв, та інтеграція останніх. Сьогодні поясню чому ні.
Ми постійно маємо думати про життя і смерть. Для нас це звично, хоча й ненормально. Щодня в новинах чуємо про загиблих. Звикли, хоча не повинні звикати.
Останнє насильство в Ізраїлі та на окупованих палестинських територіях жахає. Жорстокі та невибіркові вбивства, каліцтва та викрадення неозброєних цивільних осіб ХАМАСом не можна пробачити, як і мстиві та безладні бомбардування цивільних осіб ізраїльською армією.
Хоча обурливі терористичні акти ХАМАСу слід беззастережно засуджувати, не можна плутати, що насправді є проблемою у Святій Землі. Це між фундаменталістами з обох сторін і всіма тими, хто все ще вірить у можливість мирного співіснування.
Розповідаємо про початок боїв в Ізраїлі та нових можливостях для України
Поки ніхто не пише на цю тему