5 порад для себе у минулому
Порада 1 — Не зважай на свою зовнішність. Це найменше про що треба непокоїтись.
Багато років тому мені набридло бути товстим і немічним, і я вирішив взятися за своє тіло. Мені вдалось кардинально змінити свій організм (як мінімум, скинути 10 кг ваги), а трохи пізніше я захопився природним біохакингом та зрозумів... що завдяки ньому можна досягти феноменальних результатів. Можливості людського організму безмежні! Тут я хотів би поділитись інформацією, яку здобув у процесі власних змін. Також, я письменник, кіносценарист. Детальніше про це можна прочитати на сторінці Вікі https://uk.wikipedia.org/wiki/Соколюк_Остап
Порада 1 — Не зважай на свою зовнішність. Це найменше про що треба непокоїтись.
Ми не хочемо досягти успіху. Ось у чому парадокс — ми не хочемо досягти успіху.
Напруження, як спосіб боротьби зі стресом — не працює. У стан напруження зміни не увійдуть!
Медитація — це водночас найглибший містичний досвід і найпростіша буденна практика. Справжній майстер медитує на кожну свою дію, а у глибокій медитації лише одна думка йогина здатна змінити Всесвіт.
Поставити собі мету і досягти її — чи може бути щось краще для людини? Як сказав Сенека: “Коли корабель не знає, у який порт прямує, жоден вітер не буде йому попутним”. Поговоримо про те, як найкраще ставити цілі, щоб досягати їх.
Якби у вас забрали всі засоби для здорового життя – можливість їсти хорошу їжу, займатись спортом, приймати контрастний душ, то у вас би все одно залишилось одне. Те, що є фундаментом життя. Те, що здатне змінювати вашу фізіологію. Універсальний ключ від природи – ДИХАННЯ.
Ми живемо у епоху харчового достатку. Люди мають постійний і вільних доступ практично до будь-якої їжі. Проте найголовніше тут навіть не те ЩО ми їмо, а ЯК ми це робимо!
Стрес – це природна частина нашого життя. Я маю на увазі стрес від холоду та спеки, помірне голодування, фізичні навантаження, та інше. Якщо вплив цих чинників на наш організм буде постійним і помірним — ми ставатимемо все сильнішими. Фактично, можна здобути абсолютний імунітет.
Існує чотири золотих години сну. І мало хто з людей спить усі чотири. Які це години? Про це ви зараз дізнаєтесь.