Два Способи як я сплачую податок ФОП через Монобанк
Як підприємець, я регулярно сплачую податки через Monobank, використовуючи два зручні методи.
Як підприємець, я регулярно сплачую податки через Monobank, використовуючи два зручні методи.
2025 рік обіцяє бути важливим періодом для українського бізнесу через заплановані зміни в податковому законодавстві. Після тривалого періоду економічних та соціальних потрясінь, викликаних війною, держава прагне стабілізувати економіку, відновити фінансову систему та ............
Однією з основних переваг Дія.City є унікальний податковий режим, що знижує навантаження на бізнес, стимулює розвиток стартапів та сприяє залученню міжнародних інвестицій. Однак, варто врахувати тонкі нюанси податкових механізмів, щоб уникнути пасток.
Фізичні особи-підприємці мають сплачувати податки та звітувати про отримані доходи. Робити це потрібно вчасно, щоби не виникло проблем із податковою.
🔎Ще на початку 2022 р. податківці були не проти, щоб дохід, отриманий на рахунок, відритий за кордоном, оподатковувався за обраною ставкою єдиного податку.
-Який відсоток податків ти сплачуш на рік? -Податки? Вперше чую. Схеми ухилення від податків, які існують та як працюють
Стратегія передбачає такі основні зміни, серед яких:
Відповідаємо на питання "Як Норвегія змогла?". Думаємо про те як Україні керувати природніми ресурсами так, щоби прибутки йшли на користь народу? Переклад норвезькомовної статті “Den nye oljen” (“Про нову нафту”) А. М. Бріґгем та Дж. В. Мозеса.
Рекомендаційний текст про економічні реформи Філіпа Аллана — канадійського економічного експерта та очільника "Нової Фізіократичної Ліги", міжнародної джорджистської організації.
Джорджизм — це що? В що вірять джорджисти? Навіщо нам джорджистські реформи? Про все це — простими словами.
⛔️В Україні забороняється здійснення підприємницької діяльності фізичною особою без реєстрації як суб’єкта господарювання або без одержання ліцензії, дозволу чи іншого дозвільного документа для провадження певних видів господарської діяльності.
Дивні та незвичайні податки, частина 2
❗️У ДПС повідомили, що постійно отримують інформацію про факти здійснення системної господарської діяльності без державної реєстрації.
Як Міністерство диджиталізації разом із бізнесом просуває крипту, і чому ми зможемо сплачувати за комуналку біткоінами – у моєму новому довгочиті.
📍Майже кожен, хто користується банківською карткою, чув про кешбек. Та небагато хто знає, що подібний інструмент є і у держави — це податкова знижка.
📌Крім загальної системи оподаткування (про яку ми розповідали тут) в Україні функціонує спрощена. Вона має певні переваги і недоліки. Кожен підприємець має право самостійно обрати найвигідніший для себе варіант, але варто враховувати: «спрощенці» працюють з деякими обмеженнями.
🏛Як відомо, податки властиві кожній із держав. В усьому світі податки — це саме ті гроші, які утримують величезний державний апарат, забезпечують державні закупівлі, фінансують науку, освіту і медицину, з них нараховуються зарплати бюджетникам і соціальні виплати.
🪙Криптовалюта в Україні досі не має певного правового статусу, тому не існує нормативної бази для її класифікації та контролю криптопереказів. Однак, згідно із новими проєктами законів, криптовалюти планує бути визнаним об'єктом оподаткування в Україні.
🙏Сьогодні майже кожен українець долучається до волонтерської роботи. Одні створюють різноманітні збори, купують авто та інші необхідні речі для військових, інші – регулярно надсилають донати на спорядження чи техніку для ЗСУ.
Податки – це гроші, які населення та компанії сплачують державі для того, щоб вона могла здійснювати свої функції. Є різні податки, і стягуються вони по-різному. Найпоширенішими є:
Вільна земля — вільні люди.