«Воєнний соціалізм» «Соціального руху»: хибний шлях до демонтажу капіталізму та горизонт можливої альтернативи
Стаття, в якій автор критикує позицію лівого етатизму української ГО «Соціальний рух» і пропопонує йому свою лібертарну альтернативу

Стаття, в якій автор критикує позицію лівого етатизму української ГО «Соціальний рух» і пропопонує йому свою лібертарну альтернативу
Анархізм не ігнорує “людську натуру”, навпаки серед усіх політичних теорій саме він аналізує її найбільш ретельно. Дуже часто людська натура висувається як останній аргумент проти анархізму. Передбачається, що на це анархістам нічого не відповісти. Однак, це не так.
Критичний погляд на сучасну поезію з точки зору анархізму та шизоритміки
💬Сьогодні наш колектив хоче запропонувати вам ознайомитися з твором одного із членів реакції нашого журналу — Артема Лівші. Автор аналізує роль корпоративних психологів у корпораціях і компаніях — типових структурах гніту за капіталізму.
Стаття анархіста Вейна Прайса, в якій він пояснює що таке префігуративна політика та двовладдя в дискурсі анархізму
Більшість анархістів вважає, що пряме демократичне голосування з політичних питань усередині вільних асоціацій доповнює вільну угоду, а разом вони утворюють “самоврядування”.
Переклад створено для телеграм каналу Анархізм українською.
Стаття, в якій розглядається анархістський метод організації економіки після подолання капіталізму
Твір анархо-індивідуаліста, в якому він через власний приклад розвіює міфи та забобони про анархо-індивідуалістичну думку
Стаття про культурно-історичні витоки махновщини, її практику та зв’язок з українським національним питанням
Стаття про розвінчання міфів про космполітизм та його зв’язок з анархізмом
Коротке та зрозуміле пояснення деяких важливих концепцій анархізму
Стаття видатного класика для Британської енциклопедії про сутність анархізму
Свобода за своєю суттю не може бути дана. Людина не може бути звільнена кимось, вона повинна розірвати свої ланцюги своєю волею.
Солідарність – це взаємодія людей на рівних задля задоволення інтересів та потреб кожного.
Так. Без взаємодії для людей повноцінне людське життя неможливе. Свобода не може існувати без суспільства та організації.
Анархіста можна описати словами Бакуніна як “фанатичного прихильника свободи, що бачить у ній єдине середовище, де може розвинутися розум, гідність та щастя людей”
Журнал сучасної вільної думки
Перекладач