П’ятниця в масштабі року

Прокинувшись зранку я не повірив своїм очам. Не може бути, щоб світ так сильно перемінився за ніч. Як зовнішній, так і мій внутрішній. Лише вчора я відчував тяглість і смуток, спостерігаючи вигорання оточуючого середовища - осінь. А вже зараз ця меланхолійна жовтизна змінилася білосніжним спокоєм. Світ пішов у ретріт (на канікули). Вичерпав свою цьогорічну енергію, пройшов весь цикл від сльотного нуля, до засліплюючого набору яскравих літніх кольорів. Та природа не йде проти себе, не намагається дурити правила. Вона йде натуральним процесом і після досягнення свого піку не намагається вижимати з себе літо, прокидаючись кожного дня. Не корить себе за те, що листя вже жовтіють. А приймаючи йде на заслужений відпочинок, аби нагородити себе за бурний рік парою місяців спокою.

І мені хочеться також не робити вигляд, що я ще маю сили і бажання цього року щось робити по роботі, чи навчанню. Гарно, що ми маємо традиції, які дозволяють в цю пору себе нагородити. Принести заспокійливого запаху цього сезону в вигляді ялини додому і боготворити її, як сутність нашого життя - можливість відпочити після тяжкої праці. Ця ікона природності, симол самого буття, водночас є і розіп’ятим за наші гріхи Ісусом. Після свого напруженого року, ми позбавляємо її життя і символічно ставимо в хрестовину, відпускаючи власні гріхи, ціною її жертви. Щоб відсвяткувати Різдво. Новий етап. Нове життя до настання наступної індульгенції. Але саме цей період для нас - білосніжний

Поділись своїми ідеями в новій публікації.
Ми чекаємо саме на твій довгочит!
Viva la Kuki
Viva la Kuki@viva_la_kuki

Роздуми, творчість, рецензії

341Прочитань
10Автори
7Читачі
На Друкарні з 18 квітня

Більше від автора

  • Про що “Осина Фабрика” насправді?

    Френку лише шістнадцять. Він живе з батьком на віддаленому острові й чекає на повернення свого брата, що втік із психіатричної лікарні. Та й самого Френка важко назвати звичайним підлітком. Єдина його розвага — вбивати. Та чому насправді це книга-критика гендерного питання?

    Теми цього довгочиту:

    Книги
  • Лаштунки

    Необіхдність жити

    Теми цього довгочиту:

    Поезія
  • Субʼєктність

    Всі наші рішення приймаються з перспективи власної субʼєктності. Вони не є правильні, чи неправильні. Просто результат функціонування нашого мозку. Результат роботи “алгоритмів”, які сформувалися в ньому протягом нашого життя. Субʼєктно “відповідна” реакція на події.

    Теми цього довгочиту:

    Психологія

Вам також сподобається

Коментарі (1)

Дуже гарно і точно написано. Подобається Ваш прийом персоніфікації, який допомагає відносити до цього періоду більш приймаючи, розуміючи. Ви класно вмієте в слово, хотілось би читати більше ваших постів!

Вам також сподобається