Чому щедрі сімейні субсидії в Угорщині не змогли стимулювати бебі-бум
Переклад статті Marton Dunai, Valentina Romei “Why Hungary’s lavish family subsidies failed to spur a baby boom” у Financial Times здійснений для PolitКраїни.
Переклад статті Marton Dunai, Valentina Romei “Why Hungary’s lavish family subsidies failed to spur a baby boom” у Financial Times здійснений для PolitКраїни.
Чи зможе Угорщина ефективно очолювати Європу, водночас балансуючи національні інтереси з проблемними питаннями, такими як розширення ЄС і відносини з Росією?
Президент Китаю пішов на деякі поступки та продемонстрував свій авторитарний світогляд.
Окрім фотографування та деяких місцевих делікатесів, китайському президенту Сі Цзіньпіну не вдалося досягти багато чого під час своїх двох днів у Франції. Однак подорож Сі через Східну Європу виявилася більш продуктивною.
Будапешт має намір зробити все можливе, щоб допомогти Китаю зменшити вплив США в Європі.
Раптовий скандал, жертвами якого вже стали президентка та ексміністерка юстиції Угорщини, і який далі набирає обертів, є, мабуть, найбільшим політичним викликом для режиму Віктора Орбана за останні 14 років безперервного і одноосібного управління Угорщиною.
Згідно з інформацією, отриманою Direkt36, прем'єр-міністр Орбан на закритій зустрічі минулої весни заявив, що вступ України посилить вплив США в регіоні. Він також сказав, що попереджав про це президента Франції Еммануеля Макрона, але не до кінця розуміє розрахунки Орбана.
Лідер угорської ультраправої партії "Моя Батьківщина" припустив можливість анексії Закарпаття, "якщо державність України припинить своє існування внаслідок війни"
Здавалося б де Крим, а де Угорщина? Але понад тисячу років тому предки сучасних угорців жили на схід від Уральських гір, і знадобилося ціле століття, щоб вони здобули нову батьківщину в Європі. І на цьому шляху вони не могли пройти повз Крим.
Наступного тижня український парламент має змінити законодавство про права національних меншин. Цього вже кілька років вимагає Угорщина і рекомендує зробити Венеціанська комісія. Вони вважають, що зараз ці права, і найперше на освіту рідною мовою, обмежуються.
На запитання «що Україні робити з Угорщиною?» може бути тільки одна відповідь – не робити різких кроків, оскільки це призведе лише до поглиблення проблем.
Прем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбан є класичним популістом. Користуючись усіма благами ЄС для своєї країни, він затято критикує політику Брюсселя, часом вдаючись до одіозних формулювань. Наприклад, порівнюючи членство Угорщини в Європейському союзі з радянською окупацією
Поки ніхто не пише на цю тему