Турботи про можливий колапс у стилі Радянського Союзу не дають спати Сі Цзіньпіну - The Economist
Комуністи Китаю вже перебувають при владі довше, ніж радянські.
Комуністи Китаю вже перебувають при владі довше, ніж радянські.
Автори: Бонні Лін та Браян Гарт для книги «Війна в Україні: Конфлікт, стратегія та повернення розколотого світу»
В Астані пройшов черговий саміт Шанхайської організації співробітництва. Основні заходи відбулися 4 липня, а першого дня на інформаційному полі явно домінувала китайська сторона.
Окрім фотографування та деяких місцевих делікатесів, китайському президенту Сі Цзіньпіну не вдалося досягти багато чого під час своїх двох днів у Франції. Однак подорож Сі через Східну Європу виявилася більш продуктивною.
Транскордонний обмін скорочується, починаючи з його особистих планів поїздок та закінчуючи потоками капіталу.
У 1 частині ми поговорили про основні місця напруги, навколо яких може розгорітися великий конфлікт. А тепер, власне, час поговорити про його потенційних учасників. І почнемо ми з Китаю — головної країни в Азії та впевненого № 2 у світовій економіці й політиці.
Очищення та перестановка вищого військового керівництва Китаю загострилася цього тижня, коли правляча Комуністична партія звільнила високопоставлених офіцерів і призначила військово-морського командувача міністром.
Зустріч президентів США і Китаю в Сан-Франциско підтвердила, що найважливіші двосторонні відносини у світі продовжують залишатися висококонкурентними.
Президенти Китаю та США зустрічаються на тлі погіршення геополітичного клімату, коли країни перебувають на протилежних сторонах двох великих конфліктів
Саміт китайського лідера відзначає десятиліття флагманської ініціативи і Пекін стикається з питаннями щодо майбутнього проекту, оскільки економіка сповільнюється.
Автори: Майлз Ю, Пола Добрянські та Кайл Басс для The Hudson Institute
Автор: Ендрю Скобелл для War on the Rocks
Поки ніхто не пише на цю тему