Шалений оптимізм молодого соціуму - The Spectator
Я не усвідомлював, що ми втратили, поки не побачив це.

Я не усвідомлював, що ми втратили, поки не побачив це.
В циклі статей ми розкриємо ключові зусилля Китаю щодо посилення власного військового потенціалу, проаналізуємо пов’язані з цим ризики та дамо оцінку спроможності Китаю створювати загрози як сусіднім країнам, так і у світі загалом.
«Лавров жорстко відповів Токаєву», «Лавров осадив Токаєва», «Лавров посперечався з Токаєвим» - такими заголовками останніми днями рясніють російські ЗМІ.
В Ашхабаді для жінок, які працюють, запровадили нові правила, що ще більше обмежують їхній вибір одягу та доповнюють зростаючий список «естетичних» вимог у Туркменістані.
Коли б'ються слони, страждає трава. Рішення президента США Дональда Трампа запровадити тарифи проти Китаю та Європейського Союзу може мати серйозні наслідки не лише для Брюсселя та Пекіна, а й для економік усього світу.
Як передбачав Абе у своїй промові 2015 року, історія нині виглядає менш важливою, ніж десятиліття тому.
Середній коридор, також відомий як Транскаспійський міжнародний транспортний маршрут (TITR), швидко стає ключовим торговельним сполученням між Західним Китаєм і Європою в обхід російського Північного коридору і Суецького каналу.
Кожен хоч інколи чув про "китайську працелюбність". У замітці здійснено огляд такого явища китайської культури як графік 996, його історії та наслідків для китайського суспільства
⬛️ Геноцид. Свідоме й систематичне знищення Ми ж маємо знати про те, як режими, подібні до радянського, намагалися знищити народи в різних куточках світу. Сьогодні розповідаємо історію трьох маловідомих геноцидів.
Пакистан і Центральна Азія, пов'язані історією, культурою і географією, готові до економічного відродження. Оскільки світ шукає нові ринки і зв'язки, цей малодосліджений регіон має величезні перспективи.
Пропонування економічних стимулів, які конкурують з «пряниками» Пекіна та Москви, а також посилення співпраці у сфері безпеки є важливими для Сполучених Штатів, щоб відновити свої стратегічні позиції в Центральній Азії.
Участь країн Центральної Азії в російських військових діях свідчить про те, що Москва може залучити до війни більше людських ресурсів, ніж хочеться думати Заходу. У розпорядженні Путіна не лише преторіанці Кім Чен Ина.
БРІКС, що починалася як неформальне об'єднання лише чотирьох країн, тепер налічує дев'ять держав і готується до подальшого розширення. Неформальній коаліції потрібно досягти консенсусу щодо цілей об'єднання та способів їх досягнення.
Ідея спільної тюркської ідентичності, яка була лякаючою для Радянського Союзу, а сьогодні — для Росії та Китаю, процвітає.
Автор: Командувач ВМС Тайваню адмірал Тан Хуа для The Economist
Автор: South China Morning Post
Cherry Taurine analytic Knight