Ікумі Накамура — східна зірка японського геймдеву
Огляд кар’єрного шляху. Від Okami до власної студії.
Огляд кар’єрного шляху. Від Okami до власної студії.
Цією публікацією хочу розпочати серію статей про программування для ігрової консолі Atari 2600. Atari випустила її у 1977 році, і це одна з перших ігрових систем, побудована на мікропроцесорі та картриджах. В першій статті малюємо на Атарі прапор України
Ця стаття про концепцію етичного геймінгу, принципу, що збудований на християнському світосприйнятті. Квінтесенція топіку чинити у віртуальности так, як ти чиниш в IRL.
Поговорили з розробником нової української інді- гри про ідею її створення та складнощі у розробці.
Не знаю з чого і почати розповідь про цей проєкт. Сказати можна дуже багато, але для тих хто хоче просто дізнатись про його стан і статус, скажу коротко: гра готова ~60%, проєкт закинутий, але не забутий.
Всім привіт! Я розпочинаю серію дописів на тему принципів та дизайн патернів у програмуванні. Мета цього, в першу чергу, особисто мені, засвоїти інформацію на кращому рівні. Перша тема - принцип KISS.
Нещодавно пройшов третій геймджем українських візуальних новел. Цього разу на конкурсі брали участь 60 ігор. Я пройшла приблизно половину з них, і запрошую вас пройти мої улюблені.
Вітаю, мене звати Максим і я веду свій проєкт, де я розбираюся в питаннях "а що таке ігри? а що таке геймдев в Україні?"
Про локалізацію ігор українською. З власником компанії, яка перекладає ігри в Україні.
Побутує нав’язана російською пропагандою думка, що українського геймдеву не існує
Ну що, от і вийшла довгоочікувана гра цього року.
Мені вдалося пограти в демку Spirited Thief, яка виявилась неймовірною.
В цьому довгочиті хочу розібрати підходи до маркетингу мобільних ігор, його особливості та основні відмінності від маркетингу ігор в Steam.
Перша частина циклу постів про розробку гри на геймджем, де розглядається сутність геймдев-заходу та підготовка до нього.
В цьому довгочиті я розповідаю вам історію створення фантастичних істот для своєї візуальної новели, і чому вони дуже важливі для сюжету.
В цьому довгочиті хочу розібрати переваги й недоліки free-to-play ігор (далі - f2p) та перспективи їхнього подальшого розвитку.