Як будувати та поповнювати українську армію під час великої війни?
Ситуація з залученням людей у військо наразі залишає бажати кращого. Та чи можна щось з цим зробити?

Ситуація з залученням людей у військо наразі залишає бажати кращого. Та чи можна щось з цим зробити?
Сьогодні - День Конституції України. Під час прогулянки я зустрів спільний патруль поліції та ТЦК. Чим завершилася ця зустріч та які роздуми у мене виникликала - читайте у цьому дописі.
Сьогодні 1032 день визвольної війни проти недонарода, який ще й називав себе нашим “старшим братом”, але як показує не тільки історія а й сьогодення “братом” ні старшим ні меншим, і навіть звідним ніколи ця орда небул”о”!!! Тому сьогодні боримося і дай бог поборимо вражину!
Зараз час битися так відчайдушно, як ніколи до цього. Ось в якій ми точці. Ніякі вкиди москалів про те, що вони готуються «згортати сво» та оголошувати перемогу цього не змінять.
З початком повномасштабного вторгнення ринок змінився, сам Telegram трансформувався, контент та канали приковують до себе увагу користувачів змушуючи активно скролити стрічку під час чергових атак або російського ІПСО.
Проти наступу Росії потрібно дедалі більше призовників. В статті наведено короткий аналіз та декілька інтерв'ю щодо кампанії призову в Україні. Статтю потрібно розглядати виключно в форматі аналізу сприйняття ситуації західними ЗМІ та громадянами інших країн.
Автори: Васілій Полонскій та Павєл Лузін для «Живой Гвоздь. Особоє мнєніє»
Триває війна. Війна за виживання української нації. Україна вичерпує запас чоловіків, які готові добровільно служити й воювати за свою державу. Згідно останнього опитування, майже половина чоловіків призовного віку (48,1%) не готові мобілізуватися.
Поговоримо трошки про мобілізацію. Але не в Україні, а в США в часи В'єтнаму. В цьому тексті ми спробуємо розібрати та проаналізувати чому “мобка” була необхідна для продовження війни і як це вплинуло на суспільство надалі.
Розпочався третій рік повномасштабної агресії російської федерації проти України. За цей час наше життя змінилося до невпізнаваності практично в усіх аспектах, бажали ми цього чи ні.
Аналіз стану речей в Україні. Що ми маємо? та що потребує змін.
Електронні повістки лякають нас своєю можливою появою вже доволі тривалий час і здається, що ми отримали остаточну відповідь чи будуть вони. Так, електронні повістки будуть.
Помилування засуджених, які вчинили насильство, може бути не особливо бажаним способом залучити більше солдатів на поле бою в Україні, але для президента Росії Володимира Путіна альтернатива була б ще гіршою. "Часткова мобілізація” викликала негатив, а Путін боїться повторення.
Автор: Майк Екель для Radio Free Europe/Radio Liberty