Ілюзія минулого та майбутнього
У цей момент ми маємо унікальну можливість повною мірою відчути "Тут і зараз", насолоджуючись сьогоденням, цією ситуацією, цим днем. Життя відбувається саме в теперішньому моменті.
У цей момент ми маємо унікальну можливість повною мірою відчути "Тут і зараз", насолоджуючись сьогоденням, цією ситуацією, цим днем. Життя відбувається саме в теперішньому моменті.
Знаєте, як тепер треба розрізняти українців? За тим, хто що більше любить: графіки чи генератори. Ну от серйозно, графіки відключень світла — це як розклад транспорту: є, але нічого не ходить за ним вчасно.
Знаєте, завжди мріяв взяти участь у письменницькому конкурсі. У моїй уяві це була велична подія: літературна еліта, святкові промови, вишукані вечори. А на ділі це більше схоже на психлікарню.
Це моя перша спроба створити текст у редакторі Друкарні… отже будемо поблажливими одне до одного. Зазвичай я пишу у Ворді, а потім копіюю текст у редактор, проте є якийсь шарм створювати текст прямо у мережі на улюбленій блог-платформі.
Найважче знову почати. Ні, не так – змінюю розмір шрифту із 14 на 12, «комфортний», і продовжую писати. Про що хочу розповісти? Про втому. Десь далеко грівся очерет у пастельних відтінках залитої місяцем озерної води. Відьми літали над лісом. Сходила зима…
Згадуємо найзламанішу споруду у грі, думаємо про природу зручності і торкаємось сучасного бігтєха. Спойлери: деякі предмети зі гри
Твір анархо-індивідуаліста, в якому він через власний приклад розвіює міфи та забобони про анархо-індивідуалістичну думку
Неймовірно теплі та такі знайомі майже кожному з нас спогади про дитинство виринають у пам'яті головного героя твору «Зачарована Десна».
Ось дивіться, чому люди ховаються за аватарками? Ви помітили? Як правило, аватарки — це або картинка з котом, або мемчик, який виглядає так, ніби це геніальний образ, який тільки вони зрозуміли. А чому? Тому що, коли ти вирішуєш написати коментар, який нічого не означає...
Всі наші рішення приймаються з перспективи власної субʼєктності. Вони не є правильні, чи неправильні. Просто результат функціонування нашого мозку. Результат роботи “алгоритмів”, які сформувалися в ньому протягом нашого життя. Субʼєктно “відповідна” реакція на події.
Коли ми блукаємо в наших потаємних думках, інколи потрапляємо в далекі закутки часу і просторів, що здаються нам зовсім чужими. Вони відкриваються нам як світи, що ніби й не знайомі, але водночас так близькі серцю. Ми дивуємося і все твердимо собі, що це всього лише фантазії...
Всюди так багато розмов про необхідність глобальних змін, що я теж раптово про це задумалась.
Цікаве питання, чи не так? Його ставлять мільйони, і зазвичай чують відповідь, яку хочуть почути. Особливо від тих, хто нібито володіє таємницями езотерики. Вони точно знають, коли і як усе завершиться. Напевно, від мене теж чекають подібної відповіді, але мушу вас розчарувати.
Гедонізм — це не лише про фізичну насолоду, а й про здатність знаходити глибоке задоволення у внутрішньому світі, у тому, що приносить радість душі, а не лише тілу.
Ще коли голова не відсвіжилась від мозкових інтерпретацій подій, яким навряд чи судиться статись і які ми забуваємо за декілька секунд після пробудження, задивлятись на вибрики січневих світанків – суцільне задоволення, зокрема для очей, котрим треба споживати подібні картини.
Привіт! . Сьогодні я написала есе по криптографії, тому що чому б і ні. Погнали!
Як виглядає вихід за кордон у гри без кордонів? Спойлери: невеликий сюжетний біт з середини гри.
Пишу у жанрі магії, метафізики
Письменник із Тернополя