Український стартап на основі ШІ «Осавул» бореться з дезінформацією
Український стартап на основі штучного інтелекту, відомий як «Осавул», розробляє технології для виявлення та боротьби з дезінформацією.
Пишу про технології, штучний інтелект, суспільство, бізнес та багато іншого.
Український стартап на основі штучного інтелекту, відомий як «Осавул», розробляє технології для виявлення та боротьби з дезінформацією.
Штучний інтелект (ШІ), бойові роботи, дрони та лазери — всі вони безпосередні учасники війни найближчого майбутнього. Нейромережі візьмуть на себе навіть управління військовими операціями, включно з плануванням та веденням бойових дій.
З розвитком штучного інтелекту багато бізнесів задаються питанням, чи варто інвестувати в цю технологію. Впровадження ШІ може принести значні переваги, але не кожен бізнес потребує його використання.
Корупція - хронічна проблема професійного боксу. Підозрілі рішення суддів викликають суперечки серед шанувальників та спортсменів, підриваючи довіру до спорту. Однак сучасні технології можуть змінити цю ситуацію.
Фактчекінг-стартап прискорив плани позбавлення від галюцинацій штучного інтелекту після залучення 1 млн євро фінансування.
НАТО затвердила першу групу європейських стартапів і венчурних фірм, в які альянс інвестує в рамках свого інноваційного фонду розміром в 1 мільярд євро.
Попри це, купертинівці все ще тримають друге місце за загальними продажами з часткою 22%.
Ітеративний підхід будівництва ракет показує себе зі сприятливого боку: з кожним наступним тестовим запуском Starship злітає все далі й далі.
Шестиметрова ракета-носій Agnibaan SorTeD успішно пройшла випробування. Злетіла вона з космодрому на острові Шріхарікота в Південній Індії, піднялася на висоту восьми кілометрів і впала в море приблизно за сім кілометрів від місця запуску.
Погано зняті серіали з божевільним сюжетом тепер можна буде дивитися на сервісі Showrunner. Поки що стримінг анонсований, не запущений і працюватиме тільки з анімаційними серіалами.