Японія прагне розширити свою економічну присутність у Центральній Азії - Eurasia Review
Вирішення прикордонних суперечок у Центральній Азії за останні два місяці призвело до кардинальних змін у ставленні Японії до регіону.

Вирішення прикордонних суперечок у Центральній Азії за останні два місяці призвело до кардинальних змін у ставленні Японії до регіону.
Вторгнувшись в Україну, РФ порушила принцип мирної зміни кордонів. Водночас під час правління Дональда Трампа Європа більше не може бути впевненою в підтримці США. Чи зможе вона забезпечити свою безпеку самостійно?
Двосторонні відносини між Азербайджаном та Ізраїлем тривалий час залишалися поза увагою, але війна в Газі пролила нове світло на цей альянс.
Незважаючи на те, що Китай офіційно заявляє про свій нейтралітет, на практиці він є ключовим чинником, що сприяє воєнним діям Росії проти України.
Шляхи створення власної архітектури безпеки України поза НАТО: розвиток ОПК, адаптація ізраїльської моделі, стратегічне партнерство зі США та нові формати міжнародної співпраці при стабільному оборонному фінансуванні.
Киргизстан і Казахстан розслідують діяльність Росії.
У квітні 1983 року німецький журнал Stern і британська газета Sunday Times заявили, що зробили одне з найбільш незвичайних історичних відкриттів століття.
«Мистецтво укладання угод» розпочинається з виснажливої розповіді про тиждень з життя Дональда Трампа, акули ринку нерухомості. Він ніколи не сидить на місці, завжди на телефоні та укладає угоду за угодою з великими бізнес-партнерами.
Деякі зовнішньополітичні спостерігачі захищають поступливий підхід президента Трампа до Росії щодо її війни в Україні, називаючи його «зворотним Ніксоном».
Сьогодні майже напевно погляди інвесторів усього світу будуть прикуті до потоку макроекономічної статистики, АЛЕ справжня гра розгортається в тіні цих цифр. Масив даних, який обрушиться на ринки найближчими днями, приховує ключову істину - те, що бачать усі, вже не має значення.
Аналіз переговорів щодо України під керівництвом Трампа. Позиція США розділена: одні підтримують російські наративи, інші — український суверенітет. Для Путіна критичні самі переговори, для майбутнього — їхній вплив на світовий порядок.
Незадовго до останньої зустрічі спецпосланця президента США Стіва Віткоффа і російського президента Володимира Путіна стали відомі подробиці «останньої пропозиції» Сполучених Штатів щодо умов припинення війни між Україною і Росією.
Відмова європейців рішуче протистояти тарифам президента США Дональда Трампа зіграла на руку американській адміністрації. Лідерам ЄС необхідно терміново розробити нову стратегію для ізоляції Трампа, стримування американської агресії та захисту міжнародної системи.
З приходом до влади другої адміністрації Трампа експерти та коментатори з питань близькосхідної політики відновили обговорення потенційної угоди про нормалізацію відносин між Саудівською Аравією та Ізраїлем за посередництва США.
Розмірковуємо над сутністю філософії Linux, що допускає в своїй системі використання явно злих термінів, таких як "демони".
Володимиру Путіну та його представникам на переговорах, вочевидь, вдалося обдурити своїх американських колег, цинічно заявивши про підтримку мирного процесу в Україні, який вони не мають наміру реалізовувати.
Потенційне обрання нового Папи Римського завжди знаменує собою поворотний момент не лише для Римо-католицької церкви, але й для світової дипломатії.
Ваш мозок піддається найпотужнішій атаці, коли відомий фінансовий аналітик вимовляє фразу, що розпалює нейронні мережі вашого сприйняття: «Компанія перевинаходить цілу індустр...
Геополітика ProКраїну і Світ